Ukrainian philantropic marketplace

SUPPORT US!
Mobile reserve fund
Million per thousand healthy hearts

Million per thousand healthy hearts

Kiev

The photo of the child with a heart defect will cause us to pity and rather desire to help, but because of the treatment of this child is that such a team of professionals who urgently need a device that will allow doctors to perform surgeries without cutting chest and x-ray activity for children and adults. This unit - one for the whole hospital. In the year he saves the lives of more than 400 children and adults.
Детальніше
блог
 
UBB
17/01/17
14:53

Сезон дивовижних закриттів!

У це важко повірити, а ще важче уявити. Останній місяць ми розуміли, що навколо відбувається багато доброго, але навіть подумати не могли, що добра було настільки багато.

З дня Святого Миколая (19.12) до Старого Нового року (14.01) на Українській біржі благодійності тривав справжній сезон дивовижних закриттів)) За цей час зібрано 60 проектів! На загальну суму - понад 3 мільйони гривень! Люди, 3 мільйони гривень - за один місяць!!!

Усе добро навряд чи можна перерахувати – десятки кардіоімплантів, медичні гаджети для реанімацій, реабілітації для діток з ДЦП, ліки для тяжкохворих діток та дорослих, нагодовані діти та старі та багато-багато іншого. Кількома словами: здійснена численна кількість мрій, подаровані десятки шансів на одужання!

І це перший рік, коли вчасно закриті всі новорічно-різдвяні потреби! Це означає, що ми встигли! І для сотень діток було свято, їм було радісно, затишно та щасливо!

Відпраляємо промічики подяки за ваші пожертви, лайки, репости, пости, акції. Це все інструменти нашого з вами добра. Це і є безкорислива любов! Ви робите цей світ справжнім!

Віртуально обіймаємо! І безмежно дякуємо!

UBB
10/01/17
13:03

Ну що, всi в строю?

Свята вже закінчилися, всіх привітали, подаруночки з-під ялинки дістали, всі добрі справи минулого року згадали, всі погані події минулого року в ньому і залишили! Із новими силами і бойовим настроєм в 2017!

Чи готові ви знову творити чудеса? Ми впевнені, що готові, тому що ми, зі свого боку, обіцяємо в 2017 році поліпшення нашої роботи і функціоналу нашого сайту! Тепер творити добро з Українською Біржею Благодійності стане ще простіше!

За 2016 рiк зібрано 34 440 670 грн! Усього у 2016 році на Українській Біржі Благодійності стало 135 000 благодійників! На реалізацію різноманітних соціальних проектів на ubb.org.ua зібрано 3 112 348 грн. У цьому році проекти на ubb.org.ua підтримало 106 компаній. 2016 рік став просто проривом у залученні на благодійні проекти публічних особистостей зі всієї України! Десятки публічних особистостей відмовились від подарунків на свої Дні народження та закликали друзів замість презентів підтримувати проекти на ubb.org.ua. Деякі досі підтримують проекти та закликають інших приєднатися до добрих справ! У 2016 році разом з партнерами ми провели, реалізували, втілили в життя 16 різноманітних івентів! Зібрали біля 10 000 000 грн на проекти та цим самим врятували не одне життя.

Отже, наші чудові, казкові чародії! Цей рік був таким добрим на ubb.org.ua тільки завдяки вам!

Нехай те добро, що ви робите та будете робити у 2017 як благодійники, повертається до вас сторицею!