Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins308 792 859 UAH
En
Save the heart of Evdokim Kolesnikov. 2

Save the heart of Evdokim Kolesnikov. 2

Zakarpattia region

Three years ago, you saved the Evdokimchik's heart. Exactly three years ago, the boy underwent urgent heart surgery and removed the high pressure in the right ventricle using two stands. The boy survived only thanks to this operation. But now he needs surgery again. Again on the heart, and again time is not waiting. In 2013, Evdokim was doing a radical correction of the pulmonary artery is the artery it is necessary to install a special biological conduit, lest grief. 
Детальніше
блог
 
УББ
10/06/20
13:19

1 рік добрих справ завдяки вашому кешбеку у Monobank!

Рік тому, коли ми разом з Кураж та Monobank запускали послугу кешбеку на благодійність для усіх користувачів найсучаснішого банку країни, то навіть не могли здогадатися, що лише за перший рік це вил'ється у майже 13 000 000 гривень на добрі справи та десятки одиниць сучасного медичного обладнання, яке вже рятує життя у лікарнях по усій країні!

Завдяки користувачам банку зібрано черговий проект! Його мета - 2 аналізатори газів крові EasyStat Analyzer для виходжування новонароджених у Ковельське та Новоград-Волинське міськрайонні територіальні медичні об’єднання.

Підключайте функцію кешбеку на благодійність у додатку Monobank, та давайте допомагати разом!

УББ
13/05/20
15:13

Ти не один! Ми об'єдналися, аби допомагати ⠀

На 1+1 протягом тижня тривав благодійний марафон «Ти не один» на підтримку лікарям, який розпочався 3-го травня з онлайн-концерту. ⠀

За результатами марафону нам вдалося зібрати понад 2 000 000 гривень. Вже розпочато процес закупівлі засобів індивідуального захисту для українських лікарів - придбали 3 400 захисних костюмів, кожен з яких має відповідний сертифікат європейського зразку. ⠀

На решту виручених коштів будуть придбані респіратори, захисні рукавички та інші засоби індивідуального захисту. ⠀

Дякуємо кожному, хто став частиною доброї справи!

Деталі проекту ТУТ!