Ukrainian philantropic marketplace

SUPPORT US!
Mobile reserve fund
Polinka believes that you can help her!

Polinka believes that you can help her!

Ternopil

Polina is two years old and her little life is already in danger. Leukemia does not seem so terrible in comparison with the diagnosis, which put the Polina. Leukemia is treated with chemotherapy and save the girl from the primary red blood cell aplasia is possible only through a bone marrow transplant. Bone marrow transplantation in Turley. If we don't help Polina, this diagnosis will be her sentence. But we'll help, right?
Детальніше
блог
 
UBB
04/07/17
16:10

Ось уявіть собі, віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України підтримує жінок у кризових ситуаціях і допомагає зібрати кошти на ремонт жіночого центру #ГоріховийДім!

Горіховий дім – це соціальний проект. Тут жінки, які опинилися в кризі, отримують дах над головою, психологічну підтримку та головне – можливість працювати і заново соціалізуватися. Тут жінкам допомагають стати повноцінним членами суспільства, даючи не лише "рибу", а й "вудку". Це приклад активної благодійності та якісної взаємодії громадського суспільства та влади.

Yuriy Lopatynskyy та його команда повертають жінок, що втратили надію, до нормального життя. Такі приклади варто мультиплікувати й наслідувати, поширювати на всю країну.

Після 6 років діяльності, "Горіховий дім" мусив переїхати. Львівська міська рада надала будинок, де має запрацювати оновлений центр. Але цей будинок потребує капітального ремонту.

Ви також можете зробити свій внесок та долучитися до допомоги жінкам, підтримавши проект.

UBB
20/06/17
12:26

Віу Віу Віу!

Українська Біржа Благодійності оголошує конкурс!

А приз – ну просто нереальний! Заряджена шаленою та крутою енергетикою барабанна паличка самого Pianoбой (Дмитра Шурова!).

Ви ж пам'ятаєте, що у нас зараз проходить #найдобрішаакціяліта від Мережа АЗК "WOG"? І ми сподіваємося, що кожного разу, заправляючись або купуючи ароматну каву в Мережа АЗК "WOG", ви не забуваєте купувати сердечка-наліпки, тим самим рятуючи тисячі життів! Так ось, щоб мотивувати наших улюблених благодійників, ми і вирішили розіграти супер-паличку!

Все, що вам потрібно – сфотографувати сердечка з Мережа АЗК "WOG", тільки, чур, креативно! З родиною, друзями, в подорожі або з вашими щасливим обличчям! Кидайте фото у коментарі до цього посту та чекайте результатів від нас!

Конкурс діє до 1 липня!

Тому поспішайте, палички крутих музикантів – це ж кращий приз за добрі вчинки! А ще не забувайте, що ось тут можна зробити стількииии добра!