Ukrainian philantropic marketplace

SUPPORT US!
Mobile reserve fund
Help to stop a cancer!

Help to stop a cancer!

Odessa

A family that consists of two people with disabilities, in dire need of assistance. 30-year-old Andrii Gensirovskii 4 years ago was diagnosed with a tumor of the adrenal glands and thyroid cancer. Andrew underwent several operations to remove the thyroid, lymph nodes and malignant tumors of the adrenal glands. The boy's condition stabilized, but recently, the disease again made itself felt. Metastases detected in the spine.
Детальніше
блог
 
UBB
21/02/17
11:37

Ну що ж, друзі!

Ми так трепетно ​​і так радісно повідомляємо про старт нової акції! Такої доброї і такої милої акції! Акції, яку ми всією командою вже любимо і плекаємо!

Ну зізнайтеся, що купувати квіти на 8 березня – ну вже давно не те. Дорого, банально, та й недовговічна ця радість. А тут така любов – Ви робите благодійну пожертву у нас на сайті. Натомість, Ви отримуєте листівку, яка ще дуже довго буде нагадувати Вам, що в жіночий день Ви зробили величезну радість та здійснили чиюсь мрію.

Ціна пожертвування стартує від 150 гривень. Тому що це мінімальна ціна букета на 8 березня. Але ще 150 гривень – це внесок у свято для одиноких мам і бабусь в Дніпропетровському будинку для літніх людей: https://ubb.org.ua/uk/project/2831/

Це вакцинація 368 бездомних собак у 8 притулках Києва: https://ubb.org.ua/ru/project/2401/

Це ігрова зона для дітей-інвалідів в Івано-Франківську: https://ubb.org.ua/ru/project/2259/

Це підгузки і пелюшки для лежачих важкохворих людей похилого віку: https://ubb.org.ua/ru/project/2768/

150 гривень – це три дні з повноцінним, смачним харчуванням для дитини сироти в Місті Щасливих Дітей! https://ubb.org.ua/ru/project/2813/

Всього 150 гривень...

Загалом, багато писати не будемо. Ось захід: FlowerPower - Благодійність замість квітів! Ось сайт, де здійснюються мрії і відбувається ціла магія: https://ubb.org.ua/uk/flower_power/

Друзі, благодійники – keep calm and do charity. Це ж так приємно, а зараз ще і красиво!

UBB
15/02/17
13:04

"У вашої дитини – рак", – самі лише ці слова, здавалося б, можуть вбити. Бо більшість вважає онкологічний діагноз вироком. На щастя, більшість помиляється.

15 лютого світ відзначає день онкохворої дитини. І головне завдання цього дня – це донести інформацію про виліковність раку. Як у світі, так і в Україні.

Щорічно в нашій країні налічується близько 1 000 нових випадків захворювання дітей раком. 30% маленьких пацієнтів зі злоякісними пухлинами, які вже проходили курс лікування, потребують повторної терапії. Або більш прогресивних методів лікування. В Україні онкологічні захворювання посідають друге місце серед причин смертності дітей віком від 5 до 14 років. Однак статистика обнадіює – 70% випадків захворювання виліковується.

Вирішальним у боротьбі дітей з раком є те, наскільки суспільство впевнено, що ця боротьба може призвести до успіху. А також вирішальним в цій боротьбі часто є гроші. І саме гроші в більшості випадків допомагають перемогти хворобу.

Найбільше проектів на УББ присвячені саме боротьбі з раком. І нас надзвичайно тішить, що українці все ж вміють об’єднуватися навколо біди. Бо більшість цих проектів шивдко збираються. На Українській біржі благодійності за 4 роки на потреби онкохворих зібрано більше 20 мільйонів гривень! Ці гроші допомогли впоратися із хворобою сотням дітей! Сотні дітей – живі і здорові завдяки вашій небайдужості.

Ми бажаємо усім батькам хворих діток – віри, а діткам – якнайшвидшого одужання!