Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins281 196 131 UAH
En
I want to live

I want to live

Kyiv

50,000 UAH were stolen from her and put an end to her treatment. Two years of struggle for life with stage 4 breast cancer. Two years of endless fundraising. Two years of operations, chemotherapy and radiation. And now again life hangs in the balance. Relapse has occurred. And at the same time they stole funds from a personal card for the next course of treatment. And a pause in treatment for her is death. Half stolen – donations are listed on her birthday, the other half is the credit limit. In general, this is the sum of the next course, which means one more month of life for her. Now this money is gone and she begs you for help. 
Детальніше
блог
 
УББ
02/04/20
11:20

Захистимо Україну від COVID-19

Коли перед цілою країною стоїть загроза епідемії, ми маємо об'єднуватися, бо за таких умов справа не у здоров'ї якоїсь конкретної людини, ми маємо потурбуватися про кожного українця. Це турбота не тільки про лікарні, у яких не вистачає обладнання, не тільки про пацієнтів, яким вже зараз конче необхідна професійна медична допомога та постійний нагляд, але і про самих лікарів, які надалі мають відважно боротися за життя кожного.

Мета проекту "Захистимо Україну від COVID-19" - придбати найнеобхідніше, аби лікарні та лікарі були готові до будь-якого розвитку подій.

Не панікуємо.

Дотримуємося правил карантину.

Допомагаємо разом!

____________________________________________________________________

50 апаратів штучної вентиляції легень для українських лікарень

Українська Біржа Благодійності спільно з Zagoriy Foundation оголошують загальнонаціональний збір коштів для закупівлі 50 апаратів штучної вентиляції легень в українські лікарні.

Кожен українець може зробити внесок і допомогти забезпечити лікарні необхідним для боротьби з коронавірусом. В умовах пандемії COVID-19 апарати штучної вентиляції легень допомагають рятувати життя пацієнтам з тяжкими ускладненнями. Користуючись досвідом інших країн, українці мають діяти на випередження і встановити необхідні апарати до початку епідемії.

Мета загальноукраїнського збору коштів — закупити 50 апаратів в США, доставити в Україну та встановити в лікарнях.

Для участі достатньо натиснути "Підтримати" ТУТ та зробити внесок.

УББ
21/03/20
17:09

Підтримка київських лікарень у боротьбі з вірусом!

Волонтерський штаб при Київській міській державній адміністрації працює для системної допомоги місту у боротьбі із розповсюдженням вірусу COVID-19. Пріоритет штабу — забезпечити лікарів засобами індивідуального якісного захисту.

Куди підуть ваші волонтерські внески? Ми придбаємо спеціальні захисні комплекти для медичного персоналу 4-х лікарень Києва : 4 лікарня, 8 лікарня, 9 лікарня, 17 лікарня.

Підтримати проект можна ТУТ!

_____________________________________________________________________

Дамо бій коронавірусу!

В умовах стрімкого поширення нового коронавірусу світом та реальних ризиків для української медичної системи ми маємо діяти! Кожному зараз потрібна допомога: медична, фінансова, психологічна.

Та найбільше вона потрібна медикам – усім тим сміливцям, які ведуть війну з коронавірусом. Саме тому KIND Challenge об’єднується з Українською Біржею Благодійности та починає кампанію зі збору коштів для допомоги українським лікарям. Мета - придбання автоматичних гематологічних аналізаторів крові та засобів захисту для українських лікарів.

Підтримати проект можна ТУТ!