Ukrainian philantropic marketplace

SUPPORT US!
Mobile reserve fund
UBB infrastructure development and statutory activity of UBB

Support us

Ukraine

Our UBB team are so gratitude to you, for support. Thanks to donations from ordinary Ukrainians, our project has saved dozens of children's lives over the last five years. We have already fulfilled more than 2100 projects all over Ukraine, which include already implemented projects and those that are about to receive the "Done" status. 
Детальніше
блог
 
UBB
15/05/17
12:17

І знову знову вже як по традиції, вісник добрих справ Українська Біржа Благодійності мчить до вас з найкрутішими новинами!

А саме, що, 19 діточок вже врятував Садочок!

Наша любов до маленьких сердець може врятувати багато життів і подарувати їм майбутнє. Те, яке вони заслуговують, – із друзями, пригодами, мріями та без маминих сліз. Партнерами благодійного проекту "Велика любов до маленьких сердець" також стали торговельні мережі METRO, Novus, "Копійка", "Епіцентр", "Нова Лінія", ОKKO та WOG

Нереально дякуємо нашому найдобрішому соку Садочок за це, та звичайно ж вам, дорогі благодійники, які п'ють сік і підтримують дітей!

Це ж так чудово, коли благодійність така проста та світла! Акція ще триває до 31 травня!

Ви ще можете встигнути врятувати сердечко!

UBB
10/04/17
10:31

Як довго ми готувались до цього благодійного проекту, і сьогодні цей день настав! Друзі, ми раді вам оголосити про старт чудової акції від ТМ "Садочок", мета якої врятувати 24 дитини з вродженою вадою серця. Акція "Велика любов до маленьких сердець" триває з 1 квітня по 31 травня, впродовж якої 10 копійок з кожного проданого літру соку "Садочок" компанія передасть на придбання імплантатів для дітей із вадами серця. Тепер кожен охочий зможе стати справжнім супергероєм для малюків із вадою серця! Ще кілька років тому такий діагноз означав, що дитину чекає операція або інвалідність, у найгіршому випадку навіть смерть. На щастя, медицина прогресує, і навіть найскладніші види серцевої недостатності можна вилікувати від народження. Завдяки спеціальним імплантатам-оклюдерам можна закрити сердечний отвір. Вводяться вони через крихітний надріз і через вену потрапляють до серця. Такі операції проводять абсолютно безкоштовно в Національному інституті імені М. Амосова найкращі хірурги. Та є те, що лікарям не під силу – забезпечити кожну дитину з вадою серця імплантом. Вартість оклюдера залежить від проблеми, яку він має вирішити, та варіюється від 30 до 100 000 грн. Тільки разом ми зможемо змінимо ситуацію та врятувати 24 дитини з вродженою вадою серця (в розділі "Блог" та "Фото" Ви можете побачити історії діток).

До проекту "Велика любов до маленьких сердець" долучилися наші свідомі партнери – торгові мережі METRO, Novus, Копейка, Епіцентр, Нова Лінія, ОKKO та Мережа АЗК "WOG". Приєднуйтеся і ви! Пийте сік та допомагайте діткам! Усі деталі щодо благодійного проекту можна дізнатися на сайті ТМ "Садочок" – promo.sadochok.ua та на сторіночці проекту на УББ.