Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins310 982 237 UAH
En

Фестиваль "Червоні носики"

  • Support

  • 73 009 UAH
  • Donations
  • 1
  • Projects

About me

Фестиваль «Червоні носики»- найдобріший фестиваль цієї осені, який проходив 17 - 18 вересня 2016 року на арт-простірі Парковка під егідою БФ "Запорука" та УББ. Будь в носику - будь в тренді! Допомагати весело!

Головна мета вересневого фестивалю - зібрати кошти на придбання ендоскопу, який будуть використовувати у дитячому відділенні Національного інституту раку для проведення обстежень сечового міхура.

В програмі фестивалю було багато цікавого! Театр ляльок, клоуни, фокусники та аніматори, батути та атракціони, авторські майстер-класи, квести, дитяча концертна програма, вечірня програма для дорослих. Гостями фестивалю на вечірній сцені були Театр тіней «Teulis». Проводилась безпрограшна лотерея, роздавались призи, сертифікати на відвідування дитячих центрів міста, кулінарні майстер-класи від «Майстерні Карамелі», відомих баристів «Coffee is», з випікання піци від Miele, танцювальні майстер-класи з сальси та бачати від Salsa Club Kyev.

RED NOSE DAY було започатковано в Англії в 1988 р. благодійною організацією Comic Relief. Це наймасштабніша благодійна акція, яка поширюється в усьому світі.

В Україні Фестиваль «Червоні носики» вперше відбувся у 2013 році і з цього часу відбувається двічі на рік у Києві та у Львові. Фестиваль «Червоні носики» за три роки придбав діагностичне обладнання для Інститут раку та для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а також відремонтував та облаштував лікарняні ігрові кімнати.

Подробиці тут.

You can add the photo here. Supported file types: JPG, PNG and GIF.
Upload
photo

User profile

List of Donors, Blogs

Save
Cancel

Red noses save children’s lives!

Kiev. Started 12.7.2016

Most children with newly diagnosed malignant solid tumors are treated at the pediatric department of the National Cancer Institute. It means from 250 to 300 children from all regions of Ukraine annually. At the Institute about 200 complicated surgeries are performed annually including liver, kidney and bone resections, bladder surgeries. Because of the lack of necessary equipment the specialists of the Institute have to send children to the other hospital for bladder examinations. The Olympus endoscope can change the situation.

Зроблено Funded 210 431 UAH
Still needed
000 000 000 UAH