Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins259 709 121 UAH
En

БФ "Відкриті долоні"

About me

Фонд працює в полі паліативної допомоги та надає: - обладнання та іншу допомогу дітям та дорослим, які через тимчасову або хронічну дихальну та/або кисневу недостатність не можуть повноцінно дихати самі. В тому числі – діє окрема комплексна програма підтримки дітей та дорослих, які живуть з муковісцидозом; - обладнання для пульмонологічних, реанімаційних та інших відділень лікарень, де проходять лікування діти та дорослі з дихальною та/або кисневою недостатністю, хоспісів та відділень паліативної допомоги; http://open-palms.com/
You can add the photo here. Supported file types: JPG, PNG and GIF.
Upload
photo

User profile

List of Donors, Blogs

Save
Cancel

I’m running to double your donations. Aylen

Kyiv. Started 9.9.2019

When you're not a professional runner, you need a good incentive to get up, put on your sports shoes, and get on a running track. I'm happy because I have my Foundation and a wide range of good deeds to choose from that I can do on the run. This time we are raising funds to support the launch of the Foundation's charity shop. This means that the funds you invest in my project will multiply and will be twice as much help, had we had just used them to pay for some medicines or equipment.

Зроблено Funded 7 224.29 UAH
Still needed
000 000 000 UAH
12/12/19
20:20

Inhalations save lives. 5

Потужний інгалятор Pari – єдиний, що підходить хворим на муковісцидоз і абсолютно необхідний їм, щоб вижити – коштує дорого, а без щоденних інгаляцій людина з муковісцидозом не може жити, задихається. Допоможіть купити 12 інгаляторів, вони життєво необхідні для наших підопічних.
12/12/19
20:19

50 kopecks mean one hour without suffering

На складі фонду порожньо, нові кисневі апарати потрібні вже зараз. Люди звертаються до нас з надією отримати допомогу та змогти вільно дихати, тому ми ніяк не можемо їм відмовляти. І просимо допомогти поповнити склад.
12/12/19
20:19

Do not leave the enemy a single chance. 2

Залишилось зібрати ще на 3 стерилізатори - 4 529 грн. І наші підопічні, котрі чекають у черзі, отримають свої омріяні якісні стерилізатори й стерильність медичного обладнання. Стерилізатори потрібні їм для щоденної дезинфекції медичного приладдя. Допоможи купити їх тут.
12/12/19
20:18

"Baby boxes" for special babies

Дякуємо усім, хто долучається до зборів на наші проекти! Завдяки вам дітки та дорослі з муковісцидозом можуть жити довше! Батьки маленької Оленки дізнались про її діагноз нещодавно, тому, ще не зовсім встигли освоїти усі потреби та зібрати кошти, щоб купити все потрібне. Саме для таких випадків ми створили проект "Бейбі-бокси", щоб батьки мали час зорієнтуватись, а дитятко мало обладнання, необхідне для щоденного лікування з моменту встановлення діагнозу, запас спеціального висококалорійного харчування та інструкцію щодо подальших кроків і особливостей терапії. Долучайтесь до проекту, ще багато сімей, які тільки дізнались про діагноз чекають на підтримку.
12/12/19
20:17

Andrii: to keep going and be alive. 2

Йому 36 і у нього муковісцидоз. В Україні мало хто з цим діагнозом доживає до такого віку. Останні роки стан Андрія погіршився, але не зважаючи на це він хоче активно жити далі та насолоджуватись життям. Саме тому йому потрібен портативний кисневий апарат. З ним Андрій зможе виходити з дому та не боятись, що кисню забракне, бо на плечі у сумці завжди будуть "запасні" легені. Підтримайте Андрія тут, допоможемо зберегти його життя разом.