Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins308 725 308 UAH
En

БФ "Ти-Ангел" благодійна організація

About me

Ми – це команда небайдужих молодих людей. Наша мета – надання благодійної допомоги тим, хто її потребує. Ми нічим не відрізняємось від іншої молоді, тож приєднатися до нашого дружнього колективу може кожний, хто бажає долучитись до добрих справ. Життя надто коротке, поспішайте робити добрі справи! Приєднуйтесь до нас!
You can add the photo here. Supported file types: JPG, PNG and GIF.
Upload
photo

User profile

List of Donors, Blogs

Save
Cancel
26/06/20
16:22

Relieve Victoria's suffering. 2

Вікторія вже у Трускавці. Щодня дівчинка проходить багато різноманітних процедур - механотерапію, вібротерапію, світлотерапію, орофаційний масаж, бігову доріжку та комп’ютерну ігротерапію. Мама Вікторії говорить, що саме ігротерапія найбільше радує Вікторію 🌞❤️💃 Графік реабілітації є дуже насиченим та виснажливим, однак мама з дівчинкою знаходять можливості для прогулянок красивими парками та сквериками Трускавця, тепла і сонячна погода їм у цьому не аби як сприяють. Ми чекаємо на завершення лікування та сподіваємось, що воно буде результативним для дитини і радісним для матусі.
26/06/20
16:21

"Little Angel" summer camp

Друзі, повідомляємо Вам, що в силу об'єктивних обставин - масштабного паводку на Прикарпатті та посилення карантинних вимог, що прописані в постанові Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. №480 ми змушені перенести проведення дитячого табору "Янголятко", який команда БФ "Ти-Ангел" планувала розпочати на початку липня. Сподіваємось, що ситуація із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у скорому часі стабілізується, і ми зможемо прийняти дітей на довгоочікуваний відпочинок у серпні місяці. Дякуємо всім хто залишається з нами!
20/05/20
10:39

Fulfill the Demyan Dream

Операція на Дем’янчикові ніжки пройшла успішно. Всім велике спасибі за кожну перераховану гривню. Найважчий етап хлопчик здолав. Тепер очікуємо позитивних результатів. З Божою допомогою тільки вперед та впевнено на ногах!
18/02/20
19:53

Fulfill the Demyan Dream

Останні пів року для нашого нового підопічного Дем’яна були дуже насиченими. Реабілітація у Трускавці, постійні вправи, застуди, виснаження… Але справи у нього йдуть добре. Він готується до операції на ніжку, яку планують зробити дитині у Вінниці. «В грудні нам подзвонили з клініки ''Евіма-Мед'' і записали на чергу на операцію за методикою професора Улзібата.Така операція зніме тонус з м'язів Дем'яна, і в подальшому допоможе навчитись ходити. Були записані на 18 лютого, але з певних причин були змушені перенести операцію на березень. Можливо, це й на краще, бо, буквально вчора Дем'ян знову захворів, почав кашляти, заклало ніс. Напевне, підхопив вірус в садку», - розповідає тато Дем’янчика. Дем'ян відвідує садок на базі реабілітаційного центру в Коломиї. Там він з іншими дітками проходить фізичні процедури, навчається. Вдома також хлопчик постійно працює, сам знає, які слід робити вправи. Але тато каже, що бажаного прогресу немає, тому з нетерпінням чекають на операцію, рахують дні. Дем'ян ніяк не може дочекатися, коли вже, нарешті, він ''Поїде великим поїздом до дяді, щоб той поремонтував йому ножку''.
11/02/20
19:34

Relieve Victoria's suffering. 2

Вікторія досі задихається. Часто так буває під час сну: задихається на кілька секунд, а потім усе проходить. Але, якщо порівнювати із тим, що було кілька тижнів тому, то її дихання значно покращилось. Епілептичні приступи відступили. «Дівчинка вже не приймає препарат «Депакін», який їй призначили лікарі. І чомусь без нього почуває себе значно краще. Вже однозначно можу сказати, що «Депакін» негативно впливає на стан Віки», - говорить мама Вікторії. У дівчинки проявляється сколіоз – один бік спини сильно вигнувся. За рекомендаціями сімейного лікаря дитина дотримується дієтичного харчування. Вікторійка з нетерпінням очікує поїздки до Трускавця на чергову реабілітацію.

No money for copybooks

Rohatyn. Started 19.6.2013

Summer holidays came at last. Children and teachers can relax and have a rest. But director of Rohatyn special boarding school has a lot of problems instead. Right now it’s necessary to find money for stationery for the next school year, because this is a boarding school for special children – kids deprived of parental care, and orphans, who have no one to think of them.

Зроблено Funded 8 000 UAH
Still needed
000 000 000 UAH