Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins306 515 431 UAH
En

Пилотка

  • Support

  • 1 024.60 UAH
  • Donations
  • 2
  • Projects

About me

Пельменна Пілотка - це саме те, чого так не вистачає Києву. І якщо вам вже набридли всюдисущі американські фастфуди та італійські ресторанчики то Вам точно до нас! У нас в меню - традиційні пельмені більшості народів для сучасних жителів великого міста. В асортименті 10 видів м'ясних пельменів - зі свининою, з яловичиною, з бараниною, хінкалі, японські Гедза і 5 видів вареників - з картоплею зі шкварками або солодкі з сиром і сметаною (спеціальні сезонні пропозиції). Пельмені подаються дюжинами - одна, півтори чи дві.

На додаток до пельменів - соусу добавки і легкі салати, напої: чай, соки в асортименті, газована вода; домашні - морс, лимонад; алкогольні: пиво, вино, горілка і т.д. Все це Ви знайдете в пельменній "Пілотка".

У закладі два зали основний і для компанії яка хоче усамітнитися.

У "Пілотці" можна замовити все з собою навіть у вигляді напівфабрикатів.

https://www.facebook.com/pelmennayaPilotka

http://pilotka.com.ua/

You can add the photo here. Supported file types: JPG, PNG and GIF.
Upload
photo

User profile

List of Donors, Blogs

Save
Cancel

Signal for help from little patients-2

Rivne. Started 20.1.2015

We are thankful to all the people with big and good heart, who helped us enough quickly gather for the 1st pulse oximeter for the department of premature-born children of Rivne Regional Children's Hospital. In the department of premature-born children 4 places, so actually we need 4 pulse oximeters. With these devices, such as pulse oximeters, we can effectively nurse premature-born infants. We hope for your support!

Зроблено Funded 52 041 UAH
Still needed
000 000 000 UAH