Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins286 398 755 UAH
En

  • Support

  • 701 216.17 UAH
  • Donations
  • 1
  • Projects

About me

NOVUS – мережа супермаркетів, торгових центрів і магазинів біля дому, яка динамічно розвивається. Одна із найуспішніших і найперспективніших мультиформатних мереж в Україні.

Щоденно більше ніж 5500 наших співробітників забезпечують якість та зручність для ваших покупок. Ми постійно турбуємося про наших покупців – про їх здоров’я, комфорт, економію часу та задоволення від відвідин магазину.

Торговельна мережа NOVUS сповідує філософію свіжих, здорових та смачних продуктів. Ми пропонуємо більше ніж 45 000 найменувань різноманітних категорій товарів (від продуктів та напоїв до одягу та садових інструментів) і широкий асортимент нашої ексклюзивної продукції. А саме – продукції власного і прямого імпорту, який завозиться в Україну спеціально для нашої торговельної мережі. Крім того, в магазинах NOVUS – хороший вибір органічних екологічно чистих та дієтичних продуктів.

You can add the photo here. Supported file types: JPG, PNG and GIF.
Upload
photo

User profile

List of Donors, Blogs

Save
Cancel

Little hearts are in your hands

Kyiv. Started 28.3.2018

NOVUS starts little hearts eleemosynary action the «Little hearts in your hands», purpose of which to collect facilities on acquisition of medical equipment for Center of child's cardiology and cardiac surgery. In the supermarkets of NOVUS the series of thematic eleemosynary stickers appeared on sale. All facilities from realization of stickers will be transferred on acquisition of medical equipment for the Medical center of child's cardiology and cardiac surgery of MOZ Ukraine.

Зроблено Funded 709 330 UAH
Still needed
000 000 000 UAH