Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

  • Підтримка

  • 701 216.17 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

NOVUS – мережа супермаркетів, торгових центрів і магазинів біля дому, яка динамічно розвивається. Одна із найуспішніших і найперспективніших мультиформатних мереж в Україні.

Щоденно більше ніж 5500 наших співробітників забезпечують якість та зручність для ваших покупок. Ми постійно турбуємося про наших покупців – про їх здоров’я, комфорт, економію часу та задоволення від відвідин магазину.

Торговельна мережа NOVUS сповідує філософію свіжих, здорових та смачних продуктів. Ми пропонуємо більше ніж 45 000 найменувань різноманітних категорій товарів (від продуктів та напоїв до одягу та садових інструментів) і широкий асортимент нашої ексклюзивної продукції. А саме – продукції власного і прямого імпорту, який завозиться в Україну спеціально для нашої торговельної мережі. Крім того, в магазинах NOVUS – хороший вибір органічних екологічно чистих та дієтичних продуктів.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Little hearts are in your hands

Kyiv. Стартував 28.3.2018

NOVUS starts little hearts eleemosynary action the «Little hearts in your hands», purpose of which to collect facilities on acquisition of medical equipment for Center of child's cardiology and cardiac surgery. In the supermarkets of NOVUS the series of thematic eleemosynary stickers appeared on sale. All facilities from realization of stickers will be transferred on acquisition of medical equipment for the Medical center of child's cardiology and cardiac surgery of MOZ Ukraine.

Зроблено Зібрали 709 330 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн