Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins308 864 107 UAH
En

Мережа супермаркетів "Наш Край"

  • Support

  • 38 421 UAH
  • Donations
  • 1
  • Projects

About me

Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку рітейлу з 2001 року. Протягом цього часу мережа розширилась як географічно, так і за кількістю відкритих закладів. Зараз супермаркети «Наш Край» представлені у 10 регіонах, зокрема Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Львівській, Житомирській, Київській та Донецькій областях. Станом на 25 серпня мережа розширилась до 152 торгових закладів «Наш Край».

Ми співпрацюємо як з відомими товаровиробниками світових брендів, так й з вітчизняними та місцевими. Також мережа пропонує широкий асортимент товарів власної

торгової марки «Наш Край» доброї якості за оптимальною ціною.

На сьогодні мережа є лідером на ринку франчайзингу продуктового рітейлу України, на якому працює з 2004 року. Ми пропонуємо підприємцям готову відпрацьовану модель бізнесу. Допомагаємо та надаємо правову підтримку, консультуємо щодо вибору та придбання обладнання, місця розташування нових закладів, готуємо  персонал, проводимо маркетингові заходи.

WWW.KRAJ.COM.UA

Не залишаючись осторонь людської біди, мережа супермаркетів «Наш Край» спільно з Українською біржою благодійності започтакувала благодійний проект «Сяйво дитячих оченят». Він спрямований на підтримку найменших, найчистіших - дітей, які наодинці опинилися перед страшною хворобою – захворюванням очей.

Суть проекту полягає в тому, що з кожного батончика «Солодкий горішок» (ТМ «Золота цукерочка») 10 копійок перераховується Рівненській обласній дитячій лікарні для придбання необхідного обладнання у очне відділення. Брендовані коробки з батончиками знаходяться у прикасовій зоні і продавці пропонують їх покупцям.

Сподіваємося, що ця акція не залишить байдужими покупців, адже кожен, хто долучиться до милосердя продемонструє свою небайдужість та готовність допомогти ближньому.

Деталі на сайті: www.kraj.com.ua

You can add the photo here. Supported file types: JPG, PNG and GIF.
Upload
photo

User profile

List of Donors, Blogs

Save
Cancel

Light of children's eyes

Ukraine. Started 20.6.2014

It is said that eyes are the mirror of the soul. Oddly to say, but through the eyes a person can speak and smile. What the amazing organ is the human eye! And in order to treat him and return him to a healthy life, the quality and precision equipment is needed, it can be said – jewelry equipment. Children's eyes need such a modern and high-quality equipment to treat them. The goal of this project is to raise money to buy medical instruments and equipment for the Ophthalmology Department, where children are treated from all the Rivne region.

Зроблено Funded 38 578 UAH
Still needed
000 000 000 UAH