Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins265 962 494 UAH
En

Единбурзька бізнес-школа в Україні

  • Support

  • 9 801 UAH
  • Donations
  • 1
  • Projects

About me

Единбурзька бізнес-школа — одна з провідних світових шкіл у сфері бізнесу і управління з інноваційним підходом до отримання міжнародної бізнес-освіти в Україні.

britishmba.in.ua

Київ — перше місто в Східній Європі, де школа відчинила свої двері. Перша група у Києві почала навчання за програмою MBA наприкінці січня 2010. У лютому 2010 почалося навчання за програмами в рамках модульного формату, яка дає можливість отримувати бізнес-освіту мешканцям інших міст України: навчання проходить у форматі інтенсивних триденних щомісячних сесій у Києві. Офіс Единбурзької бізнес-школи в Україні став майданчиком для проведення регулярних професійних форумів, майстер-класів за участю визнаних фахівців-практиків в сфері фінансів,маркетингу, організаційної поведінки, управління проектами та іншого.

Місією Единбурзької бізнес-школи в Україні є «Уможливлення змін через доступ до високоякісної освіти». Ми працюємо з професіоналами, менеджерами вищої та середньої ланки, а також власниками бізнесу. Але освіта молоді та дітей не є для нас чужою. Саме тому, ми раді, що у нас є можливість підтримати проект, який дає змогу дітям вивчити англійську мову, яка є просто необхідною умовою розвитку в наш час.

You can add the photo here. Supported file types: JPG, PNG and GIF.
Upload
photo

User profile

List of Donors, Blogs

Save
Cancel

I Speak English

Ivano-Frankivsk reg.. Started 10.12.2012

All of us understand how important it is to be able to speak at least one foreign language, to be exact English that is widely used all over the world. English is a key to a successful future, a chance for a person to live a fulfilled life. Our project's goal is to give a change to learn English to the children who remained without parents, to the orphans from orphanages and shelters. We will do our best to make sure that these children learn English.

Зроблено Funded 10 301 UAH
Still needed
000 000 000 UAH