Ukrainian philantropic marketplace

SUPPORT US!
Mobile reserve fund

Support us

Ukraine

started 26.1.2012

Project is realized by
Ukrainian Philanthropic Marketplace

Our UBB team are so gratitude to you, for support. Thanks to donations from ordinary Ukrainians, our project has saved dozens of children's lives over the last five years. We have already fulfilled more than 2100 projects all over Ukraine, which include already implemented projects and those that are about to receive the "Done" status. 

Details...

Successful operations of the Ukrainian Philanthropic Marketplace are based on the principles of transparent, accountable and driving charity, and are possible subject to three conditions:

1. People’s hope for the best.

2. The team of ambitious and passionate managers and volunteers.

3. Grants and donations from donors.

Owing to the streamlined operation of our website ubb.org.ua, you have an opportunity to help those who need this, 24 hours a day, 7 days a week.

Thanks to the well-established work with Operators of Help, donations are used for things that are really the most important and vital, those things that change lives for the better.

We have seen to providing you with an opportunity to not only make your donation at any time, but also to follow how your funds are used, and to learn about the future of the project.

For all these years, we have been using 100% of the funds donated through our website for the needs of charitable projects. Although the Law of Ukraine "On Charity and Charitable Organizations" allows up to 20% of raised funds to be allocated for the fund’s administrative expenses, we do not do that.

All this has become possible owing to our donors and granted funds that have covered the infrastructure needs of our project.

Today, ubb.org.ua is not just a website with certain functions, but it is the largest aid management platform in Ukraine.

Last year was difficult for all of us and for our project in particular. We have cut down the needs for project functioning to several expenditure items:

- Ensuring continuous operations and development of ubb.org.ua platform

- Office maintenance

- Team allowances

- Administrative expenses for charitable projects implementation (stationery, internet, communication means, etc.)

However, all this is not enough, so we kindly ask to support our project, and thus to ensure further functioning of ubb.org.ua aid management platform.

Despite all difficulties, we are not reducing the number of projects, and currently there are more than 500 of them in progress simultaneously! Our team consists of eight inspired people and outsourced accounting experts and you can get acquainted with all of them in "About Us" section. We are regularly audited and report on our activities to the public.

By supporting us, you help not only one of the largest international charity funds in Ukraine, but also all those whose eyes looking at you from our website, to continue living.

We shall willingly answer any questions regarding the project and discuss the details of assistance for ubb.org.ua functioning.

 

Please, contact Tatiana Pylypchuk (Raikova) at corporate@ubb.org.ua

PR - manager

Ukrainian Philanthropic Marketplace

Hide...
Сплатити                         
                                

Перенаправлення коштів за ПД@2PL886820 від Петренка В.П.

Amount: 200 UAH for project Give Alina a chance to live!
Date: 13.02.2017 12:51

Anonymous help

Amount: 7 UAH
Date: 28.04.2017 09:14

Anonymous help

Amount: 5 UAH
Date: 28.04.2017 09:12

нехай будуть всі здорові....

Amount: 101.83 UAH
Date: 28.04.2017 09:08

Пусть у малышки все будет хорошо)

Amount: 14 UAH
Date: 28.04.2017 09:03

Anonymous help

Amount: 7 UAH
Date: 28.04.2017 09:01
Message text
max 2000 symbols
Left
2000 symb.
OK
Cancel
UBB
10/04/17
10:31

Як довго ми готувались до цього благодійного проекту, і сьогодні цей день настав! Друзі, ми раді вам оголосити про старт чудової акції від ТМ "Садочок", мета якої врятувати 24 дитини з вродженою вадою серця. Акція "Велика любов до маленьких сердець" триває з 1 квітня по 31 травня, впродовж якої 10 копійок з кожного проданого літру соку "Садочок" компанія передасть на придбання імплантатів для дітей із вадами серця. Тепер кожен охочий зможе стати справжнім супергероєм для малюків із вадою серця! Ще кілька років тому такий діагноз означав, що дитину чекає операція або інвалідність, у найгіршому випадку навіть смерть. На щастя, медицина прогресує, і навіть найскладніші види серцевої недостатності можна вилікувати від народження. Завдяки спеціальним імплантатам-оклюдерам можна закрити сердечний отвір. Вводяться вони через крихітний надріз і через вену потрапляють до серця. Такі операції проводять абсолютно безкоштовно в Національному інституті імені М. Амосова найкращі хірурги. Та є те, що лікарям не під силу – забезпечити кожну дитину з вадою серця імплантом. Вартість оклюдера залежить від проблеми, яку він має вирішити, та варіюється від 30 до 100 000 грн. Тільки разом ми зможемо змінимо ситуацію та врятувати 24 дитини з вродженою вадою серця (в розділі "Блог" та "Фото" Ви можете побачити історії діток).

До проекту "Велика любов до маленьких сердець" долучилися наші свідомі партнери – торгові мережі METRO, Novus, Копейка, Епіцентр, Нова Лінія, ОKKO та Мережа АЗК "WOG". Приєднуйтеся і ви! Пийте сік та допомагайте діткам! Усі деталі щодо благодійного проекту можна дізнатися на сайті ТМ "Садочок" – promo.sadochok.ua та на сторіночці проекту на УББ.

UBB
31/03/17
12:59

"Якщо є надія врятувати життя – це треба робити!".

Українська Біржа Благодійності запускає соціальну кампанію про благодійність: "Ти можеш врятувати життя на ubb.org.ua". Ідея соціальної кампанії проста і складна водночас. На прикладі реальних людей ми хочемо показати, що добро може робити кожен. Що благодійність – це нескладно. Що робити добрі речі – це, передусім, важливо для кожного особисто. Виховувати в собі кращі риси не пізно ніколи: можна змалечку навчитися цьому на прикладі батьків, а можна самому прийти до благодійності вже у дорослому віці.

Наші герої – реальні особистості, які можуть нагадувати вам будь-кого зі знайомих, вони можуть зустрітися вам на робочій зустрічі чи у компанії друзів. Наші герої такі прості і такі близькі кожному з нас. Це люди, які вже сформували свій вектор добра у житті і рухаються в його напрямку.

Наша директор Ірина Гуцал ділиться емоціями від ролику: "Благодійність – це що? Зважене раціональне рішення чи емоціональний поштовх? Які емоції відчуває людина, котра допомагає іншим у скрутних життєвих обставинах? Чому це так важливо для кожного свідомого громадянина? У наших соціальних роликах ми намагалися дати відповідь на ці та інші питання. Довести, що кожна людина – унікальна, а благодійність – безмежна. Ми хочемо, щоб благодійність стала стилем життя кожного справжнього українця. Справжня допомога – та, що дарує відчуття співпричетності до дива та впевненості, що ти справді підтримав, здійснив мрію чи врятував життя на ubb.org.ua".

Ми безмежно дякуємо всім творцям цього дива та всім героям, які зробили цей ролик таким сильним та водночас зворушливим до сліз!

UBB
16/03/17
17:18

Веселитися, співати, купляти барахло та ще й допомагати дітям?! Все це, як завжди, можна зробити на щомісячній барахолці "Кураж Базар"! Найбільша барахолка Києва "Кураж Базар" запрошує всіх на відкриття сезону! Зустрічаємось 25-26 березня на арт-заводі "Платформа"! Будемо радіти весні, оновлювати гардероб і допомагати недоношеним діткам!

Мета березневої барахолки – зібрати гроші на шприцевий насос у відділення виходжування недоношених дітей в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НAMH України. Щоб приєднатися до збору коштів, можна пожертвувати гроші онлайн за посиланням або взяти участь у флешмобі #вопервыхэтовесело, який стартував 13 березня. З його допомогою ми плануємо зібрати сотні стильних речей і продати їх на березневому "Кураж Базарі", а виручені гроші витратити на шприцевий насос.

Суть флешмобу проста: у тебе в шафі є речі, які ти точно вже не будеш одягати, і ти готовий віддати їх на благодійність? Тоді сфоткай одяг/взуття/сумку, виклади фото на свою сторінку в соцмережі з хештегом #помогаюнакураже, #вопервыхэтовесело, тегни у пості одного або краще 3-х друзів. І вуаля!

Ось як команда нашого фонду приєдналася до флешмобу. Речі можна передати нам в офіс або завести в Благодійний магазин "Ласка" з позначкою "для Кураж Базару" на Липинського, 3, з 18 по 23 березня включно (магазин працює з 10:00 до 21:00). Ці речі продадуть на Куражі 25-26 березня, і всі гроші віддадуть на проект УББ.

Приходь 25-26 березня на арт-завод "Платформа", купуй барахло, веселись, бери участь у флешмобі і цим самим допомагай діткам! Всі подробиці за посиланням.

UBB
15/03/17
17:05
Так вже склалося, що біг для більшості – це нудний, важкий ритуал, про який всі згадують напередодні пляжного сезону. Але наша місія – показати, що біг – це задоволення, яке робить неоціненний вклад в суспільство, рятує життя та популяризує благодійність! Тим паче, у нас вже повним ходом йде Фандрайзинг Марафон. І 9 фондів-учасників вже роблять свої чарівні справи!

БФ "Запорука" біжить заради Вікторії Соловйової, якій потрібен ендопротез (штучна кістка).

БФ "Свічадо" – це перший фонд, в якому фандрайзер вже зібрав кошти на марафон! І тепер Алексей Акимов, Vlasta Shovkovska та команда першої благодійної торгової платформи "Мурахи" біжать та збирають гроші на покупку шприцевих насосів.

Головна мета фонду БФ "Щаслива дитина" в Фандрайзинг Марафоні – збір коштів на проведення конкурсу для прийомних сімей "Ключ до сімейного щастя".

Команда "Кожен Може" поставила перед собою мету купити якісний спирограф для Центру пульмонології.

БО "Серце Воїна" та зіркові фандрайзери біжать, щоб Олексій Аванесян, який втратив ногу під Іловайськом, зміг піти.

Лікарі, які щодня лікують серця в Інституті ім.Амосова, біжать заради рентген-трубки в Національний інститут серцево-судинної хірургії. Це фандрайзери фонду "Серця Майбутнього"!

Команда від фонду ВБО "Даун Синдром" буде бігти, щоб наші дітки сонця отримали можливість на спеціальне навчання.

БФ "Відкриті долоні" бере участь в марафоні, щоб зібрати кошти на спирограф, який робить численні вимірювання, що показують, як функціонують легені.

UBB
06/03/17
15:44

Друзі! Розпочався благодійний Фандрайзинг марафон в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017.

Щоб зробити добру справу, не обов'язково чекати завтрашнього дня – зробіть її сьогодні. Спільно з компанією Run Ukraine, організатором міжнародного Київського півмарафону Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017, ми пропонуємо кожному охочому долучитися до благодійної ініціативи – весняного Фандрайзинг марафону, завдяки якому будуть зібрані кошти на підтримку проектів від різних фондів та організацій.

Щоб стати частиною Фандрайзинг марафону, достатньо обрати благодійний фонд, проект та фандрайзера, який вам до вподоби, за посиланням. Збір благодійних коштів триватиме до 12 квітня!

2 место!


Украинская Биржа Благотворительности заняла 2 место в Национальном экспертном опросе «Развитие благотворительности в Украине-2012», проводимом Ассоциацией благотворителей Украины. Номинация – «Наиболее эффективное и резонансное событие для развития и продвижения благотворительности». Свидетельство вручено сегодня нашему директору Ирине президентом Ассоциации благотворителей Украины Александром Максимчуком!

Yalta European Strategy 2014


У Києві пройшла 11-та Щорічна Зустріч YES 2014. Наш фонд представив там наші з вами досягення за 2,5 роки. У заході взяли учать понад 350 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з 20 країн. Серед учасників YES 2014 були Петро Порошенко, засновник Вікіпедії Джиммі Велс, мілльярдер Річард Бренсон, політики та дипломати. Окрема подяка event-компанії IDEALSECRETS (idealsecrets.com), яка стала нашим благодійним партнером та забезпечила технічну частину стенду та презентацію результатів роботи! Особливо дякуємо Алексей Акимов, Yaroslav Yaroslavskiy и Александр Зданевич!

We're at the "Charitable Ukraine-2014" 12.03.2015


There were the best benefactors of Ukraine awarded in Mystetskyi Arsenal on the 16th of March. Ukrainian ilanthropic Marketplace got 2 awards! The Second place – in the category "All-Ukrainian (incl. International) Charitable Foundation" and the First place in the "Innovation in charity" for the project "A part of heart". These awards are the awards of our benefactors, donors, Operators of Help, friends and people who follow our activities! Thank you for your support, because we can do what we love and what we are inspired by thanks to you, and we proud of it!

Certificate of state registration


The decision on the roster of non-profit institutions


Extract from the Unified State Register


Extract from the Unified State Register


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute


Statute