Ukrainian philantropic marketplace

collected on UBB
coins265 695 299 UAH
En
LIKE HOME...

Making holiday together

Kyiv

started 29.11.2012

Project is realized by
NGO "Platform healthy society"

Christmas Holidays is time of sharing warmth with people around us. It is time when we wait for magic and expect for miracles to come.

But there is the other world where holidays don't differ from all days of a year. In this world people may not even know that St. Nicholas Day and Christmas come. This is the world where people live like outside of society. This is world of Kyiv Psychiatric Hospital № 1.

For many patients hospital has become home. Many of them have no family, or relatives abandoned them, embarrassed of their diagnosis. Many patients are grown-ups from orphanage. For most of them, hospital staff is the closest people.

Patients receive formal support from the State, but it is extremely small. Children draw on the back of the calendars: there's no money for the paper in the children's Department. State support is humble and miserable: the patient is allocated a maximum of 10 HRN (less then 1,5 USD) per day. Often, patients have no homes because government takes away their apartments, if they have no family. Clothes in which patients are admitted to hospital, must be given back to their family or be stored separately. Patients wear a hospital gown - old, worn, patched. There’s no holiday: the hospital cannot provide any smallest presents or celebration for that scanty 10 HRN per day.

It turns out that society has become more dangerous for psychiatric patients than they can be to society.
In such conditions Christmas and New Year Holiday are as grey and miserable for patients as drab existence. Maybe they even don't remember that in these days people wait for magic and expect for miracles to come...

But we think - it should not be so! We, students of the Faculty of Psychology of Kyiv National University, Ukrainian scholarship program "Zavtra.UA", "Platform health of society" Fund and the Ukrainian Philanthropic Marketplace gather money to congratulate the patients. A person is always a person, no matter what troubles and trials life has prepared. And that person is entitled for a holiday, joy, kind words and gifts - albeit from strangers.

The goal of "Making a holiday together" Project is to find resources and to gather money for buying gifts (cards, sweets, fruits etc.), to congratulate lonely patients of Kyiv Psychiatric Hospital №1 on St. Nicholas Day, make for them a real holiday!

Details...
Hide...
Funded 5 328 UAH.
votes: 0 Vote
votes: 0 Your assignment: ...
Still needed

000 000 000 UAH
Done!
aninimouse

Уч.конф. "Регістр стосунків"

Sum: 320.00 UAH.
Date: 17.12.2012 09:43:44


aninimouse

Студенти ф. психології КНУ

Sum: 1069.00 UAH.
Date: 17.12.2012 09:41:41


aninimouse

Вик

Sum: 1050.00 UAH.
Date: 17.12.2012 09:39:55


aninimouse

Психологический центр "Альтера"

Sum: 440.00 UAH.
Date: 17.12.2012 09:32:23


aninimouse

Психологический центр "НИКА"

Sum: 286.00 UAH.
Date: 17.12.2012 09:30:33


aninimouse

ст

Sum: 2155.00 UAH.
Date: 17.12.2012 09:29:05


aninimouse

Anonymous help

Sum: 8.00 UAH.
Date: 17.12.2012 09:25:52


Post message
Message text
max 2000 symbols
Left
2000 symb.
OK
Cancel
24/01/13
12:44
.... (продовження) У відділенні молодшого дитинства, де лежать дітки молодше 10 років, багато хто з батьками, але багато дітей і з притулків. Когось віддали просто тому, що це єдиний спосіб бодай якось прогодувати дитину і забезпечити їй житло. У відділеннях дорослих пацієнти були вражені несподіваним привітальним візитом. Як пояснили нам лікарі, діти на свята ще сподіваються, що до них хтось прийде, вони іще чекають, а дорослі пацієнти, які залишились без близьких, вже й не очікують, що до них хтось ось так завітає. «Ви думаєте, ви їх прийшли і привітали з новорічними святами, але вони ще довго говоритимуть про це. Для них це справжня подія! Для них це свято не одного дня». В одному з відділень пацієнти були так зворушені, що попросили: «Можна ми вас сфотографуємо на пам’ять?» Для усіх них лікарня стала їхнім домом, бодай на цей період. На жаль, для багатьох це період тривалістю в життя. Лікарі нас попередили, що дорослі пацієнти можуть ніяковіти проявляючи свої емоції, але їх тихе «Дякуємо» мов луною відгукувалось дитячим голосом «...і мене не забувай». Студенти факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка низько вклоняються всім, хто підтримав нашу акції та допоміг її реалізувати. МИ ПОДАРУВАЛИ СВЯТО РАЗОМ! Панок Ірина та Карамушка Тарас.
24/01/13
12:43
Заповнюючи листівки та збираючи благодійні внески, нам вдалося зробити справжнє свято для хворих Київської міської клінічно психоневрологічної лікарні. Акція була поширена на 9 відділень, а на числах – це майже 500 пацієнтів. За 10 днів акції ми зібрали 5 328 гривень, які конвертували в солодощі, канцтовари для розвитку, одяг, засоби гігієни. Перші привітання на честь Дня Святого Миколая пролунали в дитячому відділенні, молоді пацієнти якого від 10 років і старше. Побачивши, що до них завітали гості, дітки хутко зібрались в напівколо. Хтось вперше святкує свято не вдома, а для когось свято тут – це єдина можливість його зустріти. Але усі без винятку тримають в своїх руках подарунки, мов маленький скарб: обережно і ніжно. Зав. відділення пояснює нам: «Вони зніяковіли, - і тепло до діток, - А ми ж віршики для Миколайчика приготували! Анумо!» І кожна дитинка по черзі нам старанно розповідає свій. «Любий щедрий Миколай! Добрих діток привітай і мене не забувай!» ....
UBB
19/12/12
10:25
По официальной просьбе Оператора помощи ВГО "Платформа оздоровления общества" общая сумма Проекта была уменьшена до 5328 грн. Письмо-заявление Оператора - в разделе Документация.
29/11/12
14:35
Студентську учбову практику ми проходили в психіатричній лікарні. З тих пір ця лікарня та її пацієнти стали нашим болем. Важко уявити, а для нас тепер важко змиритися з тим, що існує паралельний світ, де люди з особливими потребами не мають змоги не те що розвиватися, а навіть задовольняти більшість із своїх елементарних життєвих потреб. Пацієнти лікарні можуть не мати усього того, що нас звично оточує у побуті, але вони дуже чутливі до вияву людяності. Вітаючи пацієнтів лікарні з минулорічними Великодніми святами, ми за один день пережили просто вир емоцій. В дитячому відділені одна маленька дівчинка була настільки розчулена, що обійняла кожного. А пацієнтки жіночого відділення, дізнавшись, що їх вітатимуть зі святом, хутко перевдягнулись у найкраще вбрання, яке вони мали. І найвідчутними словами були сказані однією з пацієнток: «Дякуємо, що в такий день ви не забули про нас!» Нас не вчили як ладнати з такими проблемами. Але невже треба додатково вчитись простому прояву доброти? Студенти, Стипендіати "ЗАВТРА.UA".
29/11/12
14:31
Нами было проведено уже 2 акции подобного рода. 1 акция «Пасхальні дарунки для пацієнтів» проведена для 7-ми отделений этой больницы, которые в первую очередь нуждаются в помощи. 2 акция была посвящена международному дню защиты детей и была проведена для двух детских отделений больницы. Были собраны деньги на которые было закупленное все необходимое для пациентов. Студенты, Стипендиаты "ЗАВТРА.UA".

Financila report


Nerrative project report_p.1


Nerrative project report_p.2


Check 1


Check 2


Check 2_part 2


Delivery document


Operator's letter