Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Фо тиния

  • Підтримка

  • 381.90 грн
  • благодійні внески
  • 9
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Катя сподівається на допомогу та підтримку! 4

Дніпропетровська обл.. Стартував 27.9.2017

Крапельниці, таблетки, інфузомати, чотири стіни лікарняної палати – так день за днем тягнуться будні Каті Дяченко. Діагноз "апластична анемія" поставлений дівчинці в 2014 році. Це захворювання, при якому порушується робота кровотворної системи. Кістковий мозок перестає в необхідних кількостях виробляти клітини крові: еритроцити, тромбоцити, лейкоцити. Єдиним їхнім джерелом стають донорські компоненти крові. У Каті – важка форма цього захворювання, та ще й група крові така рідкісна...

Зроблено Зібрали 9 150 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Найнеобхідніше для сиріт. 4

Київ. Стартував 19.9.2017

Час від часу ми купуємо товари першої необхідності, а продукти – майже щодня. Ми не замислюємося над цим, усе це просто необхідні нам для життя речі: будь то чай чи, наприклад, зубна паста й щітка, або шампунь, чи серветки, пакети для сміття, манікюрні ножички тощо. А в батьків, які піклуються про дитину, цей список покупок у кілька разів довший, і думають про нього саме батьки. Проте є діти-сироти, у яких немає батьків, що потурбуються про них. І в них немає грошей на найнеобхідніші речі, без яких ми своє життя не зможемо уявити. І просити їм немає кого, окрім небайдужих людей.

Зроблено Зібрали 11 184 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Нагодуй дитину. 6

Київ. Стартував 22.5.2017

Просимо Вашої допомоги у зборі коштів на продуктові набори для бідних сімей та сімей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. До БФ "Карітас Київ" звертається велика кількість родин, які опинилися за межею бідності, тому кількість потребуючих зростає з кожним днем, але задовольнити базові потреби, а саме харчування, великої кількості сімей можливо лише з вашою допомогою. Для багатьох сімей це реальна та вагома допомога, особлива для сімей з дітьми.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Невдалий стрибок

Київ. Стартував 11.9.2017

Кажуть, у матерів бувають непояснимі передчуття. Мамі Іллі наснився дуже поганий сон. Вона попросила сина дочекатися її з роботи, нікуди не ходити. Але він пішов купатися на річку… На роботу жінці зателефонували з місцевої лікарні: "Перелом хребта, забій, стан тяжкий".

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Почути пісню життя

Дніпро . Стартував 14.4.2017

"За роки дорослого свідомого життя я виробила в собі упевненість: якщо все робити продумано й ретельно, то можна досягти дуже непоганих результатів. Я заздалегідь готувалася до народження дитини, стежила за здоров'ям і харчуванням, домовлялася про пологи. Мені здавалося, що все в цьому житті залежить від нас самих... Я ніколи так не помилялася. У страшному сні я не могла уявити, що зіткнуся з таким явищем, як глухота!".

Зроблено Зібрали 105 501.94 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн