Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 601 034 грн
Ua

Андрій Дубина

  • Підтримка

  • 6 206.09 грн
  • благодійні внески
  • 27
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятуйте мого Даню!

Кривий Ріг. Стартував 10.1.2018

Цього хлопчика звуть Данііл, йому 5 років. Він народився у поставлений строк шляхом кесаревого розтину. Здавалося б, все буде добре. Дитину з мамою виписали з лікарні. Коли йому виповнилося 3 місяці, мама помітила, що Даня постійно хитає головою. На її звернення до лікарів жінка чула лише, що хлопчик таким чином себе вколисує. Попри всі переконання лікарів, мама Данііла обстежила його в лікаря. Тоді хлопчику встановили страшний діагноз: міатонічний синдром.

Зроблено Зібрали 29 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дмитро має впоратися!

Дніпропетровська область. Стартував 6.3.2015

Дмитро Макар у 2014 році закінчив 6-й клас. Ну, ось, здавалося б, і довгоочікуваний відпочинок! На жаль, те літо почалося для хлопчика не з подорожей та ігор. У дитини раптово збільшилися лімфовузли. Мама занепокоїлася і звернулася до лікаря. Аналізи крові виявилися неоптимістичними. Повторний результат був теж невтішний, і незабаром виникла потреба в госпіталізації дитини. Лікарі діагностували гострий лімфобластний лейкоз.

Зроблено Зібрали 30 940 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо пораненим з зони АТО-4

Дніпропетровська область. Стартував 11.11.2014

Завдяки допомозі не одній сотні небайдужих людей і сприянню УББ нам вже вдалося завершити подібні проекти. Але це була всього лише частина необхідних витратних медичних препаратів для постраждалих бійців, яких лікарі Дніпропетровської міської клінічної лікарні ім. Мечникова буквально витягують з того світу. Для того, щоб і далі рятувати тяжко поранених військових, лікарям потрібний медичний препарат "Октаплекс" для згортання крові.

Зроблено Зібрали 100 790 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн