Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Юлия Добро

  • Підтримка

  • 35 644.52 грн
  • благодійні внески
  • 304
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Підтримайте мамину надію! 2

Київ. Стартував 22.2.2019

Єгор – довгоочікувана дитина, народився в строк, але через ряд негативних подій (вакцинація мами на початковому терміні вагітності, аварія, загроза викидня, передчасне відходження навколоплідних вод, 17-годинний безводний період, 2-кратне обвиття пуповиною, первинна слабкість пологової діяльності) з'явилися проблеми. Щоб хлопчик з'явився на світ, мамі і лікарям довелося дуже і дуже постаратися. Малюк відразу потрапив у відділення інтенсивної терапії, де і провів перші тижні свого життя. Крапельниця в голову, кілометрові списки ліків, кисень, харчування через зонд – цей світ був не дуже гостинним до малюка.

Сплатити Потрібно 18 250 грн
Залишилось зібрати
000 013 031 грн

Епілепсія – не вирок! 4

Донецька обл.. Стартував 18.2.2019

Полінка – маленька дівчинка, яка мріє ходити. Кожен день вона намагається встати з дивана і піти, але в результаті падає і набиває синці на щічках. Але у дитини не виникає страху, вона все також бажає і намагається встати і піти допомагати мамі, показати їй ляльку або просто поцілувати. Полю зупиняють напади, раз через раз сильніші, лякають малечу і заважають досягти мрії.

Сплатити Потрібно 19 000 грн
Залишилось зібрати
000 012 515 грн

Хочу додому до сестрички. 2

Житомирська обл.. Стартував 3.5.2019

Три роки тому на світ з’явилася Вероніка. Пологи були передчасними, через асфіксію плоду майбутній мамі зробили кесареве. Дівчинку рятували в реанімації, у неї з’явилася жовтуха, Вероніці терміново переливали кров. Це спричинило незворотні зміни в ЦНС крихітки – у неї діагностували синдром рухових порушень, а пізніше – ДЦП. 

Сплатити Потрібно 29 900 грн
Залишилось зібрати
000 012 154 грн

Щоб почути тупіт ніжок

Луганська обл.. Стартував 28.3.2019

Ця історія про відчай, надію і диво. Спочатку був довгий і важкий шлях до двох довгоочікуваних смужок на тесті. І стан нереального безмежного щастя у майбутніх мами і тата бажаного малюка. І повне незнання того, які випробування приготувала їм доля. Перший тривожний дзвіночок з'явився в 19 місяців, загроза переривання прикувала маму до самого закінчення вагітності до лікарняного ліжка у відділенні патології. Було складно і страшно, але її гріла думка, що скоро все закінчиться, народиться синочок, і все буде добре, і вдома все забудеться, як жахливий сон.

Сплатити Потрібно 19 000 грн
Залишилось зібрати
000 012 153 грн

Яскраві сни

Івано-Франківська обл.. Стартував 2.2.2018

На лікуванні в Долинській міській дитячій лікарні протягом місяця перебуває до 80 дітей різного віку. Поки медичні працівники лікують маленьких пацієнтів, БФ "Ти-Ангел" вирішив теж не сидіти склавши руки, а зробити щось і зі свого боку. Ідея з’явилась одразу – закупити яскраву, кольорову та приємну на дотик постільну білизну!

Сплатити Потрібно 17 000 грн
Залишилось зібрати
000 011 743 грн