Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Руслан Майстренко

  • Підтримка

  • 18 443.32 грн
  • благодійні внески
  • 13
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Ангелінка мріє бути здоровою

Львівська обл.. Стартував 15.4.2017

Лист від мами:
"10 років тому Ангелінка зявилася на світ в результаті важких пологів, під час яких отримала пологову травму. Дівчинка довго перебувала у реанімаціі, а через місяць її виписали додому. Коли їй виповнилось шість місяців, я помітила, що моя квіточка дивно себе поводить, почались судому, вона не тримала голову і просто не реагувала ні накого. Коли ми звернулись у Львівську міську клінічну лікарню, нам поставили діагноз: затримка психомоторного розвитку, ДЦП, мікроцефалія.

Зроблено Зібрали 36 910 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Крихітка перенесла стільки болю!

Харківська обл.. Стартував 4.4.2017

Оленка Кошман народилася 22 лютого 2014 року в м. Артемівськ Донецької області. І майже половину свого маленького життя дівчинка провела в лікарнях... За цей час крихітка перенесло стільки болю і страждань, що не кожному дорослому під силу.

Зроблено Зібрали 14 927 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Поліні Щербині!

Донецька обл.. Стартував 17.6.2016

5-ти річна Поліночка вже має інвалідність, так як в неї хворе сердечко. Дівчинці терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо серцевого імпланту (спіралі), так як в неї вродженна вада серця - перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки. Це дуже поширенна і підступна вада, яка викликає легеневу гіпертенцію, якщо її вчасно не закрити.

Зроблено Зібрали 31 607 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн