Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Алексей Коркуц

  • Підтримка

  • 1 911.31 грн
  • благодійні внески
  • 78
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Підтримаймо красуню у боротьбі з лейкозом! 3

Дніпропетровська обл.. Стартував 30.3.2018

Хвороба настигла Діану Портретну за день до останнього дзвоника. Замість шкільних канікул дівчинка опинилася в лікарняних стінах. Кілька днів тому Діані виповнилося чотирнадцять, і вже більше року вона наполегливо переносить всі страждання, пов'язані з лікуванням раку. Хоча товариській і раніше веселій дівчинці важко терпіти похмурі дні лікарняного життя. Але вона сильна, і зможе все пережити.

Зроблено Зібрали 7 919 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ціна життя – вартісні ліки!

Дніпропетровська обл.. Стартував 22.12.2017

"Всім привіт! Мене звати Геннадій. Мені 44 роки. Я живу в м. Нікополь. Я завжди хотів внести свій вклад у суспільство, допомагав людям. Ще зовсім нещодавно я зі своїми рідними будував плани на майбутнє. Я мріяв бути твердою опорою моїм батькам у старості. Мені подобались подорожі, спорт і риболовля. Раніше я і подумати не міг, що все, що я любив, чим дорожив, про що мріяв і до чого прагнув, може опинитись на краю прірви".

Сплатити Потрібно 122 000 грн
Залишилось зібрати
000 111 630 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Рецепт здоров’я для Саші

Одеса. Стартував 19.2.2018

"Мамо, коли я зможу спекти торт?". Зазвичай діти питають, коли торт спече мама, але не Саша. Саша мріє стати шеф-кухарем. І у свої неповних десять років дівчинка уже багато чому навчилася: смажити, парити, пекти, адже вона це любить. Зараз Саша в Інституті нейрохірургії і не може займатися улюбленою справою. У неї пухлина головного мозку. Дівчині провели термінову операцію. Батьки придбали необхідні ліки та засоби для операції, а на післяопераційне лікування коштів просто не залишилося. Родина просить про допомогу.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн