Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins259 741 417 грн
Ua

Володимир Бондаренко

  • Підтримка

  • 162 730.71 грн
  • благодійні внески
  • 545
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Подаруй стук серця

Київ. Стартував 27.12.2019

Небайдужість та доброта роблять нас гідними людьми. Давайте врятуємо сердечко Іринки!

Лоскут Іринці із маленького смт Дробишеве, що на Донеччині, терміново потрібна операція по встановленню кондуіта в сердце. Вартість цього апарату – 214 500 гривень. Зараз дівчинку негайно направили в клініку Амосова, де було зроблено розширення аорти мітрального клапану. Сердечко Іринки б'ється та хоче жити. 

Сплатити Потрібно 214 500 грн
Залишилось зібрати
000 183 410 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Святику треба рятувати зір!

Київська обл.. Стартував 27.12.2019

У невеличкому селищі Гребінки, що на Київщині, проживає дружня сім'я: двоє маленьких, але вже завзятих хлопчиків – Давид та Святослав – мама Євгенія та тато Віталій. Життя сім'ї складалось начебто добре. Але раптом у найменшого хлопчика Святика виявились проблеми з зором. Мама не раз спостерігала, що хлопчик всі іграшки підносить дуже близько до очей. Це її дуже непокоїло. "Коли Святу був 1рік і 3місяці, – розповідає Євгенія, мама хлопчика, – я звернулася до дитячого офтальмолога, але вона нас заспокоїла і пояснила тим, що він ще маленький і зір повністю не сформувався". 

Сплатити Потрібно 25 312 грн
Залишилось зібрати
000 016 184 грн

Саші дуже боляче, допоможіть! 4

Київська обл.. Стартував 27.12.2019

Олександра разом із сестричкою народилася раніше терміну і відразу дуже налякала лікарів: дівчатка були в дуже важкому стані. Медики робили все, аби хоча б одна із них вижила, батьки ж молилися за донечок… У сестричок діагностували вроджену пневмонію, набряк головного мозку і внутрішньошлуночковий крововилив, після чого відправили в реанімацію. Зрештою Даринка стала здоровою, а от Саша досі бореться з рядом важких діагнозів.

Сплатити Потрібно 39 000 грн
Залишилось зібрати
000 012 532 грн