Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Маряна Пристайко

  • Підтримка

  • 61.50 грн
  • благодійні внески
  • 4
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Подаруйте Насті світло!

Донецьк. Стартував 9.9.2015

Кажуть, біда не приходить одна. У сім’ю Чернових одночасно прийшли хвороба двох дітей, війна, біженство. Настусі з Донецька виповнився лише рік, а з 1,5 місяців вона та її батьки ведуть боротьбу з ретинобластомою обох очей, щоб зберегти дівчинці зір. Лікарі в Україні запропонували тільки видалення очей. Але сім'я стала шукати і знайшла лікарів, які можуть вилікувати дівчинку і зберегти обидва ока.

Зроблено Зібрали 350 849.92 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте мою сестричку

Запоріжжя. Стартував 19.8.2015

В одній сім'ї відразу двоє дітей потребують допомоги. Трирічна Мирослава з самого народження знаходиться в лікарнях. Через рідкісну і важку аномалію розвитку нирок крихітка перенесла десять операцій, але її стан не покращився. Функція нирок у Мирославочки знижується з кожним днем, чекати більше не можна - потрібно терміново їхати до Іспанії. Клініка Sant Joan de Deu готова прийняти дитину на обстеження.

Зроблено Зібрали 400 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Жені рухатися вперед!

Рівне. Стартував 1.9.2015

Женічка – перша дитинка в родині. Ніхто не міг уявити, що початок життя він розпочне дуже трагічно. Малюк народився у важкому стані. Його одразу перевели в реанімацію та помістили під апарат ШВЛ. Прогнози були невтішні, але батьки не втрачали віри. І через місяць боротьби лікарів за життя хлопчика, його виписали додому. Батьки Жені розуміють, який довгий шлях реабілітацій чекає на них. Та не це лякає. Найстрашніше – не мати фінансової змоги проходити такі курси регулярно.

Зроблено Зібрали 7 890 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн