Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Альона Даниленко

  • Підтримка

  • 2 093.77 грн
  • благодійні внески
  • 42
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Аліса та її країна чудес

Вінницька обл.. Стартував 4.12.2018

Голубі очі, довга коса – її ім'я Аліса. На вигляд – замріяна дівчинка, а насправді їй уже тридцять один, і у неї ДЦП. Жінка практично не може рухати ні руками, ні ногами, возять Алісу в інвалідному візку старенькі батьки-пенсіонери. Аліса розумна, інтелектуально розвинута, цікавиться всім, дуже любить навчатися. Добре, що колись вона потрапила до клініки доктора Берсєнєва. Тут дівчина вже не перший рік проходить курси лікування, яке допомагає полегшити її стан.

Сплатити Потрібно 25 920 грн
Залишилось зібрати
000 019 287 грн

Велике диво для маленького Васі. 3

Львівська обл.. Стартував 14.9.2018

Родина Василюків дуже любить дітей, тому усі з нетерпінням чекали на появу четвертої дитини. Ніщо не віщувало біди, за результатами УЗД дитина була здорова. Та правда відкрилася на самих пологах. Василько народився зі страшним діагнозом: Синдромом Арнольда Кіарі і з повною відсутністю мозжечка. Лікарі повідомили, що шанси на життя малі. Але родина не здалася та наполягла на операції.

Зроблено Зібрали 17 480 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мишко, Мишко, де твоя посмішка? 3

Київ. Стартував 16.8.2018

Мишко Щербаков, якому зараз 19, завжди був усміхненим хлопчиком. Попри те, що він народився передчасно і ледь не від народження отримав страшний діагноз ДЦП. Мишкові пощастило. Коли хлопчикові було вісім місяців, доля послала йому зустріч із чудовим лікарем Бєрсєнєвим. Тоді, на початках, завдяки унікальній методиці Володимира Андрійовича дитина навчилася сідати і повзати, стояти, робити перші кроки – те саме, що й інші, здорові діти, хоч і з запізненням.

Зроблено Зібрали 17 660 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допомогти нейрохірургічному відділенню

Одеса. Стартував 19.10.2018

У зв'язку з недостатнім фінансуванням і важким матеріальним становищем відділення нейрохірургії Одеської обласної клінічної лікарні гостро потребує допомоги. Щорічно відділення нейрохірургії ООКБ приймає 1 200-1 300 пацієнтів і займається питаннями медикаментозного і оперативного лікування захворювань нервової системи, включаючи головний мозок, спинний мозок і периферичну нервову систему. Нейрохірурги проводять близько 600 операцій на рік. На жаль, кошти, що виділяє держава, не дозволяють покрити навіть найнеобхідніші потреби для обслуговування такої кількості пацієнтів.

Сплатити Потрібно 17 650 грн
Залишилось зібрати
000 013 019 грн

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

17/01/19
13:50

Мрії маленької художниці

Шановні наші Донори, Друзі! Ми щиро вдячні кожному за допомогу і підтримку для Єлизавети. Дякуючи вашим внескам, вже 21 січня, Ліза зможе отримати необхідну медичну допомогу. Дякуємо за довіру! З повагою, Даниленко А.Б.
08/01/19
14:09

Подаруємо Маринці надію на майбутнє. 5

Дорогі наші Друзі! Ми щиро вдячні кожному, хто підтримав збір для Марини. Дякуючи проекту закінчився тижневий курс лікування дівчинки. Згодом будуть розміщені відповідні документи для ознайомлення!
20/12/18
12:41

Антошка втомився бути безпорадним! 3

Шановні друзі! Ми вдячні за те, що завдяки проекту та вашій підтримці Антон пройшов повний курс лікування, як і було заплановано. Також Антону було виготовлено ортези. Дякуємо за довіру та підтримку. Згодом будуть розміщені фінансові документи для ознайомлення.
19/12/18
15:38

Дамо Лєрі шанс. 6

Друзі! Ми дуже вдячні Вам усім за підтримку і допомогу!!!
17/12/18
13:07

Плач Ярослави

Шановні друзі! Сьогодні очікували Ярославу для проведення ін'єкцій та повної реалізації коштів по проекту. Та на жаль, мама Ярослави зателефонувала і повідомила, що дівчинка захворіла, тому змушена перенести візит в клініку на січень 2019 року. Дякуємо за розуміння та довіру.