Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 515 075 грн
Ua

Анастасія Ковальчук

  • Підтримка

  • 173.68 грн
  • благодійні внески
  • 7
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Здоров'я сиротам

Київ. Стартував 14.4.2016

Мета проекту - зібрати кошти на оздоровлення дітей Центру допомоги "Місто щасливих дітей". У Центрі виховуються діти, яким не дано було щастя жити з мамою і татом. Кожен малюк пережив свою трагедію, але всі вони бачили повну антисанітарію, алкогольну та наркотичну залежність батьків, психіатричні проблеми дорослих, насильство, погане харчування і навіть голодування. Завдання Центру №1 - повернути здоров'я цим хлопцям, щоб дати їм шанс прожити щасливе життя.

Зроблено Зібрали 69 720 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Велике диво для маленького Васі!

Львівська область. Стартував 1.6.2016

Васильку вже 3 рочки, і це велике щастя, що хлопчик зараз живий. Вагітність проходила без ускладнень, на УЗД нічого не виявили. Пологи пройшли нормально, згідно терміну, природнім шляхом. Все виявилося при пологах. Дитина народилася із синдромом Арнольда Кіарі (гідроцефалією і відкритою спинномозковою грижею поперекового відділу). А пізніше довідалися, що ще й із відсутністю маленького мозочка. На третій день життя Васильку зробили операцію на спині, закрили дефект і сформували із м’яких тканин нервову трубку.

Зроблено Зібрали 11 950 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаємо Марка-мандрівника!

Cідней. Стартував 28.4.2016

Марко ще до народження став мандрівником. Мандрівником і народився. Як справжній мандрівник і син мандрівників він не втратив нагоди побачити Австралію на власні очі – вирішив народитися саме тут і саме зараз. Звідки ж йому було знати, що батьки не мали коштів навіть на кількаденне перебування в австралійському пологовому будинку... І що тепер доведеться платити госпіталю за цілих 2 місяці.

Зроблено Зібрали 866 170 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн