Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 216 319 грн
Ua

Наталія Бондаренко

  • Підтримка

  • 286.93 грн
  • благодійні внески
  • 10
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Даша прагне перемогти хворобу

Київ. Стартував 29.10.2015

Даринка – дівчинка з особливими потребами через свою вроджену хворобу. У неї гіпоксія головного мозку, ураження ЦНС, ЗПРР з аутистичним спектором, розумова відсталість. Їй уже 7 років, а вона говорить лише кілька слів і не може нормально розвиватися далі. Даринка живе разом з мамою-одиначкою та бабусею, і пенсії ледь вистачає на життя, про лікування годі й думати. Мама Даші звертається до всіх небайдужих людей допомогти зібрати кошти на лікування її донечки в Центрі стимуляції мозку, бо сама вона не має такої можливості.

Зроблено Зібрали 38 899 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруймо Максиму щасливе дитинство

Херсон. Стартував 22.10.2015

Максиму вже майже два рочки, але вже на свій маленький вік дитина нормально не розвивається. Понад усе хлопчик хоче активно спілкуватися з іншими дітьми. Для цього йому потрібно навчитися ходити і говорити, обслуговувати себе. Медичний Центр стимуляції мозку м. Києва пропонує ефективні методи реабілітації дітей, які можуть допомогти таким малюкам як Максим стати повноцінною дитиною. Віримо в те, що знайдеться багато людей, які творять добро та допоможуть цьому маленькому хлопчикові!

Зроблено Зібрали 15 960 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Посмішка через силу: 2 етап зборів

Одеська область. Стартував 20.10.2015

Батьки 3-річного Артема, як можуть, намагаються скрасити дитинство свого сина, затьмарене хворобою і постійними операціями. Діагноз "лімфангіома голови і шиї" не багато про що скаже простій людині, а ось дивлячись на фотографію, відразу стає ясна проблема. Доброякісна пухлина небезпечно розрослася на обличчі і шиї Артемчика, загрожуючи життю дитини. Хлопчик переніс уже 2 найскладніші багатогодинні операції з видалення пухлини. Лікарі видаляють її поступово, частинами, і з кожною операцією Артем наближається до життя звичайного малюка.

Зроблено Зібрали 200 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруйте Каріні майбутнє: 3 етап зборів

Київ. Стартував 3.9.2015

Знайомтеся – це Гусак Каріна. Їй 14 років, з народження дівчинка хвора на ДЦП. Каріна – з багатодітної родини, де мама-одиначка виховує 9 неповнолітніх дітей. Дівчинка з допомогою небайдужих благодійників вже пройшла один курс реабілітації, після якого спостерігалися позитивні результати. Зараз дівчинка потребує двотижневого повторного курсу реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування у Трускавці. Проте сім'я самотужки не зможе оплатити лікування. Допоможемо їм!

Зроблено Зібрали 7 890 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн