Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins259 919 330 грн
Ua

Юлия Меховская

  • Підтримка

  • 44 902.65 грн
  • благодійні внески
  • 26
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Епілепсія – не вирок! 4

Донецька обл.. Стартував 18.2.2019

Полінка – маленька дівчинка, яка мріє ходити. Кожен день вона намагається встати з дивана і піти, але в результаті падає і набиває синці на щічках. Але у дитини не виникає страху, вона все також бажає і намагається встати і піти допомагати мамі, показати їй ляльку або просто поцілувати. Полю зупиняють напади, раз через раз сильніші, лякають малечу і заважають досягти мрії.

Зроблено Зібрали 19 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Ліки, щоб здолати онкозахворювання

Київська обл.. Стартував 4.6.2019

Ще зовсім недавно Оксана жила звичайним життям, заповненим щоденними турботами. Чудова матуся, яка виховує сина – єдину дитину у сім'ї, таку довгоочікувану та бажану, турботлива дружина. Здавалося б, все добре. Але в одну мить життя цієї жінки практично перевернулося… Проявів тривожних симптомів важкого захворювання в Оксани не було. Час від часу її турбували болі в спині. Після того, як вона пройшла УЗД органів черевної порожнини та малого тазу, у неї виявили камінці у жовчному міхурі та велику кісту на лівому яєчнику. А далі ряд консультацій з лікарями та операція, результати гістології якої виявилися досить неочікуваними та шокуючими: гранульозоклітинна пухлина лівого яєчника. Паніка, сльози, розпач... 

Зроблено Зібрали 13 441 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Їхні життя залежать від апаратів

Київ. Стартував 17.10.2018

Кожна п`ятнадцята дитина в Україні народжується передчасно! Статистика лякає чи не так? А ще більше лякає те, що вони можуть не вижити. Діток, які народжуються раніше терміну, лікарі та благодійники турботливо називають "нетерплячками". Вони з'являються на світ з екстремально маленькою вагою і одразу після народження наступає період виходжування, який може тривати від декількох тижнів до декількох місяців. Увесь цей час серце матері схвильовано калататиме, а малеча буде жити й розвиватися завдяки апаратам, які здатні замінити життєвонеобхідні функції та органи, що просто не встигли достатньо розвинутися через передчасне народження.

Зроблено Зібрали 295 320 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн