Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Татьяна Канова

  • Підтримка

  • 3 791.02 грн
  • благодійні внески
  • 15
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Звільнити Артемку від болю

Київська область, Бровари. Стартував 4.11.2015

Лікарська помилка – і життя всієї родини розділилося на дві частини: нормальне і щасливе – до народження хлопчика, і повне сліз, горя і сподівань – після. Артемчик, сірооке мамине щастя з пухкими вустами... Як вся сім'я чекала його появи на світ! Відтоді ось уже рік мама щодня промовляє: "Господи, прошу тебе, зціли моє дитя!" У малюка – ДЦП. Йому можна допомогти, і в клініці доктора Берсенєва знають, як це зробити. Чи зможе маленький Артемчик взяти в руки іграшку, засміятися, обійняти близьких, залежить і від нас із вами, людей з добрим серцем.

Зроблено Зібрали 13 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Нетерплячки – придбання позиціонерів для ДУ "ІПАГ"

Київ. Стартував 21.10.2015

У свідомості більшості людей народження дитини – це період, наповнений теплими обіймами, ніжністю і турботою мами. Але іноді буває так, що пологи трапляються раніше терміну, тим самим привносячи багато стресу, страху і переживань в життя сім'ї. Замість материнського тепла, недоношена або глибоко недоношена дитина змушена перебувати всередині інкубатора. 

Зроблено Зібрали 15 760 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Хочу їсти-6

Київ. Стартував 5.10.2015

Мета проекту – зібрати гроші на харчування діткам з Центру допомоги "Місто щасливих дітей". Тут живуть сироти, діти "з вулиці", діти, які пережили трагедію. У Центр вони потрапляють фізично ослабленими, з різними хронічними захворюваннями і з психологічними травмами. Для порятунку та реабілітації такого малюка вкрай важливо повноцінне харчування. Ми збираємо суму, якої нам вистачить, щоб забезпечити харчуванням діток Центру на місяць.

Зроблено Зібрали 35 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн