Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Юра Кріль

  • Підтримка

  • 76 198.10 грн
  • благодійні внески
  • 158
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятуйте сердечко Евеліни Боднарук!

Івано-Франківська обл.. Стартував 30.5.2017

6-річна Евелінка потребує термінової допомоги. До шести років усі вважали дівчинку абсолютно здоровою, вона займалась танцями, поки педіатр не почула шуми в її сердечку. Після обстеження у дитини виявили вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку, яку потрібно терміново закрити. Часу обмаль, лікарі радять зробити це упродовж місяця. Батьки звертаються за допомогою до всіх небайдужих людей із проханням допомогти зібрати їм необхідну суму на внутрішньосерцевий імплант, бо за такий короткий період їм самим не впоратись.

Зроблено Зібрали 49 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Ми не знаємо, що таке свято

Дніпро . Стартував 3.5.2017

У житті маленької Валерії є багато всього: біль, страждання, нескінченна боротьба з надзвичайно важкою недугою, відчай... У неї також є прекрасна мама Діана, яка самовіддано кинула всі свої сили на боротьбу за життя своєї донечки. Немає тільки у неї нічого того, що робить дитинство найкращою, радісною і безтурботною порою нашого життя. Не те, що перші кроки, а перший свій подих в цьому світі дівчинка зробила всупереч нещадно несправедливому, приготованому саме їй випробуванню.

Зроблено Зібрали 54 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн