Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 804 212 грн
Ua

SociaL DatA FloW

  • Підтримка

  • 7 598.55 грн
  • благодійні внески
  • 223
  • підтримані проекти

Про себе

Life for life time An alternative world out of time.
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Катя мріє про нове обличчя і красиву усмішку

Одеська обл.. Стартував 19.7.2019

8-річна Катя народилася з рідкісним синдромом Трічера-Коллінза. Це генетичне захворювання, викликане мутацією в гені. Про таких як Катя кажуть: "дитина без обличчя". Хвороба проявляється безліччю деформацій у розвитку щелепно-лицьової області. Катя перенесла чимало операцій, і на черзі наступна, на яку грошей у сім'ї більше немає. Дівчинка мріє про нове обличчя і красиву усмішку. Але проблема не лише в зовнішності. На сьогодні деформовані лицьові кістки ускладнюють Каті дихання, слух і зір. Пластичні операції поліпшать зовнішність Каті, а головне – допоможуть дихати, чути і бачити.

Зроблено Зібрали 50 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Надія для братів

Дніпропетровська обл.. Стартував 21.8.2019

Двоє батьків і одна здорова дитина – навіть при такому розкладі молодій сім'ї іноді доводиться непросто. У родині Небелиця все навпаки: одна мама і двоє хворих діток, а на додачу – важкий шлях переселенців. Христина виховує двох синів: Владика і Максимчика. В обох випадках вагітність проходила нормально, всі аналізи та УЗД відповідали нормі. Обидва народилися улюбленими і довгоочікуваними, але потребують постійного лікування і реабілітації. 

Зроблено Зібрали 17 515.05 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мамо, навчи мене ходити. 2

Вінницька обл.. Стартував 21.8.2019

Маленькому Микиті довелось багато чого пережити прямо з самого його народження. Дитина передчасно народжена, одразу потрапив у реанімацію, де знаходився 4 дні. Йому поставили діагноз "утробне інфікування з ураженням легень та головного мозку". А кінцевими діагнозами стали "ДЦП, подвійна геміплегія, міоклінічні напади, затримка психомовного розвитку". Ситуація така, що просто хочеться опустити руки. Але ні батьки, ні сам Микитка цього не зробили. 

Зроблено Зібрали 18 821 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн