Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 431 787 грн
Ua

Бажаю здоров'я

  • Підтримка

  • 1 247.43 грн
  • благодійні внески
  • 10
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Врятуйте мою маму!

Полтавська обл.. Стартував 14.2.2017

Аліна завжди була сильною та цілеспрямованою людиною, адже спортсмени ніколи не здаються. Навіть коли виникають труднощі! Аліна здобула дві вищих освіти, створила міцну родину, народила дочку Поліну. Здавалося, щастя ніколи не полишить цю молоду жінку, але частенько життя вносить свої корективи!

Зроблено Зібрали 47 123 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дати шанс на життя після ДТП!

с. Химчин, Косівського району Івано-Франківської області. Стартував 7.11.2016

Відгукнімося, попри нелегкий для всіх час, та спільно допоможімо сім'ї Тараса повернути скаліченого в ДТП хлопця до повноцінного життя! Юнаку конче необхідна наша підтримка та допомога. Ця трагедія, яка сталась з ним, вмить обірвала всі його юнацькі мрії та прагнення...

Зроблено Зібрали 220 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Я хочу розуміти і розмовляти! 2

Одеська обл.. Стартував 2.3.2017

Назарчик народився другим. Ще в пологовому будинку він багато спав і погано їв... Ми не відразу виявили, але МРТ мозку показало арахноідальну кісту, генетичні дослідження показали, що у Назара напівзламаний ген відповідає за обмінні процеси в організмі... І це ще далеко не все. Мозок Назара працює, як оркестр, в якому інструменти грають свою музику, тобто сприйняття навколишньої дійсності відбувається калейдоскопічно, не створюючи цілої картинки. Назару вже 5 років, а він ще не промовив жодного слова і не говорив раніше, тільки деякі звуки.

Зроблено Зібрали 34 358.02 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо маленькій Кульбабці!

Херсонська обл.. Стартував 23.2.2017

Чому хворіють маленькі сердечка? Часом від того, що їм не вистачає любові! Маленька пустотлива Кульбабка – саме так хотілося назвати активну Вікторію ще два роки тому. Волосинки-павутинки неслухняно вибиваються з боків, а за злегка примруженими очима-хитринками криється безмежна туга – дівчинка ніколи не знала материнської ніжності і любові. Свої сім років вона прожила з безцінними скарбами – трьома рідними братиками – і одним непомірно важким для її худеньких дитячих плечиків вантажем – вадою серця.

Зроблено Зібрали 80 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн