Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

fly upri

  • Підтримка

  • 608.73 грн
  • благодійні внески
  • 31
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Тепло та затишок для сиріт-3

Київ. Стартував 6.8.2015

Діти – найбільша цінність. Але знають це, на жаль, не всі. В Центр допомоги "Місто щасливих дітей" потрапляють діти "з вулиці", діти, які пережили важкі обставини і трагедії. Діти, яких просто покинули батьки, діти, яким потрібне наше з вами тепло. В Центр вони потрапляють фізично ослаблені, з різними хронічними захворюваннями і з психологічними травмами. Для "порятунку" та реабілітації такого малюка вкрай важлива домівка, в якій він живе, тепла на затишна домівка.

Зроблено Зібрали 70 107 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сирітки варті кращого майбутнього!

Хмельницька область. Стартував 1.2.2016

Всі діти мають право бути щасливими. Кожен з нас вкладає у це поняття різні речі, але буззаперечним є те, що для дитячого щастя найголовнішим є любов близьких, затишний дім, де б дитина почувалася в безпеці, та можливість розвиватися, займаючись улюбленою справою. Однак реалії нашого сьогодення такі, що далеко не всі діти мають такі, здавалося б, звичайні речі.

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо сонячному Артему!

Херсон. Стартував 29.10.2015

3-річний Артемчик народився із синдромом Дауна. Із 7-ми місяців хлопчик відвідує заняття в Центрі реабілітації для дітей з інвалідністю, і вже 3 місяці займається в дитячому центрі раннього розвитку. Проте хлопчик досі не вміє говорити, і через його діагноз він не здатен швидко опанувати мову. Це може зайняти дуже багато часу. Проте Артемчик, як і будь-яка дитина, дуже хоче, щоб його розуміли. Допомогти вирішити цю проблему можливо за допомогою курсу процедур в Центрі стимуляції мозку. Проте батьки не мають коштів на реабілітацію. Так допоможемо ж їм!

Зроблено Зібрали 24 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати батька: 2 етап зборів

Київ. Стартував 4.9.2015

Борисовому сину Микиті – 11. Хлопчина подорослішав дуже рано – коли йому було 6, не стало матері, а останній рік він майже не виходить з дому, бо його батька Бориса паралізувало. І тепер він став йому руками й ногами. Навчився готувати та годувати батька з ложечки. Сам прибирає в квартирі – без жодних нагадувань, і краще вчиться в школі. Щодня підйом о 6 ранку – татові треба дати води та поміняти памперс. Завдяки донорам УББ сталося неймовірне – Борис встав! Тепер він має рухатися вперед заради свого сина, проте він не зробить цього без нашої допомоги!

Зроблено Зібрали 68 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн