Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 895 511 грн
Ua

Влад Цепеш

  • Підтримка

  • 4 802.08 грн
  • благодійні внески
  • 28
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Виграти час для Даші!

Дніпро . Стартував 21.6.2019

Якби можна було поставити Даші відверті запитання про те, як їй живеться з муковісцидозом, вона б, напевно, розповіла, як набридли їй нескінченні інгаляції й крапельниці, як боляче, коли "спадаються" вени, а медсестра шукає місце для уколу. Як тоскно, коли лікування в житті багато, а спілкування з ровесниками – мало. А ще про те, як важко думати, що твоє теперішнє й майбутнє залежить від того, чи вистачить коштів на всі призначені ліки. 

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Життя Марка залежить від ліків

Харків. Стартував 20.12.2019

Марку десять років. Це дуже комунікабельний та веселий хлопчик. Любить тварин, вдома живе улюблениця сім'ї, кішка Мілка. Через своє захворювання хлопчик не відвідував дитячий сад. І зараз шкільне навчання він проходить удома. Марк завжди з нетерпінням чекає зустрічей з друзями. Він дуже потребує спілкування з однолітками. Як і всі хлопчаки, любить грати в футбол, хоча йому заборонено... З двох років хлопчик почав часто кашляти. Через півроку захворів на бронхіт. Дитину турбував практично постійний кашель. У квітні 2013 року Марк обстежувався в МДКЛ №16 м. Харкова. Тоді йому діагностували муковісцидоз змішаної форми та цироз печінки. 

Зроблено Зібрали 19 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ромчику потрібен шунт, щоб жити

Донецька обл.. Стартував 17.12.2019

Коли в родині Фролових народився маленький Ромчик, щастю не було меж. Найбільше радів дворічний Кирило, адже він тепер дорослий, він тепер старший брат! Але радість була недовгою, на третю добу малюк почав задихатися, його помістили в барокамеру, а на 10-й день перевели з пологового будинку в обласну дитячу лікарню. Генетики озвучили діагноз "остеохондродісплазія трубчастих кісток із гідроцефалією" і попередили батьків, що такі діти більше місяця не живуть. Рома спростував всі прогнози, у 8 місяців він все ще жив! Але не міг сидіти, вага голови, що виросла, не дозволяла немовляті її утримувати. Донецькі лікарі рекомендували терміново робити операцію. 

Зроблено Зібрали 35 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Найзаповітніша мрія – одужання!

Одеська обл.. Стартував 18.3.2019

Максим Любитов ріс і розвивався, як багато його однолітків. У нього були друзі, він добре вчився, займався спортом. Після 9 класу хлопець збирався вступати на відділення економіки, займався на підготовчих курсах. Він не знав, що незабаром його життя перевернеться, і все кардинально зміниться. У хлопця час від часу боліла голова, але лікарі запевняли маму, що це просто період дорослішання і для хвилювання немає причин.

Сплатити Потрібно 370 878.30 грн
Залишилось зібрати
000 208 049 грн

Ангели існують, і в них є крила...

Одеська обл.. Стартував 22.3.2019

"Ангели існують... і в них є крила", – такі слова сказав Андрій своїй матусі, коли повернувся до життя. Вночі 29 квітня 2018 року на вулиці Середньофонтанській в Одесі сталося ДТП, у якому водій на "Інфініті" збив пішохода. Пізніше з’ясувалося, що жінка поверталася з нічного клубу із подругою та була напідпитку. Вони наїхали на молодого чоловіка, потім врізалися в стіну. Обидві дівчини загинули. Відтоді життя Андрія змінилось вмить і назавжди. Хлопець у вкрай важкому стані з численими травмами потрапив до реанімації міської лікарні. Лікарі збирали Андрія буквально по частинах. В хлопця була відкрита проникальна черепно-мозкова травма, багатоуламковий перелом черепа, перелом нижньої щелепи, п'яти ребер, забій легень та грудної клітини. 

Зроблено Зібрали 312 626 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн