Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Георгій Георгій

  • Підтримка

  • 2 059 787.04 грн
  • благодійні внески
  • 139
  • підтримані проекти

Про себе

Сасай лалка
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Недоношеним дітям потрібна наша допомога. 2

Хмельницький. Стартував 19.6.2018

Жовтяниця у недоношених новонароджених спостерігається практично у кожної дитини, що народилася раніше терміну. Це результат недорозвиненою ферментативної системи, яка не здатна справиться з великою кількістю білірубіну (жовтого пігменту). "Злий" білірубін може дати ускладнення на печінку дитини, тому лікування повинно бути швидким і ефективним. Мета нашого проекту – допомогти лікарям Хмельницької обласної лікарні рятувати малюків від жовтяниці у відділенні постінтенсивної терапії новонароджених.

Зроблено Зібрали 60 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Їжа для дітей з притулку. Листопад 2018

Київ. Стартував 27.8.2018

Мета проекту – зібрати гроші на харчування діткам з Центру допомоги "Місто Щасливих Дітей". Тут живуть сироти, діти "з вулиці", діти, які пережили трагедію. До Центру вони потрапляють фізично ослабленими, з різними хронічними захворюваннями і з психологічними травмами. Для порятунку і реабілітації такого малюка вкрай важливо повноцінне харчування. Ми збираємо суму, якої нам вистачить, щоб забезпечити харчуванням дітей Центру протягом листопада.

Зроблено Зібрали 65 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати сердечко Марини. Таня Райкова

Київ. Стартував 4.9.2018

На фото красива, по-дитячому безтурботна дівчинка Марина. Захоплення танцями, прекрасна сім'я, найкращі друзі і другий клас у школі. Марина не може зрозуміти, чому її чудова мама Віка плаче, коли вони черговий раз йдуть на перевірку до лікарні. Їй складно займатися улюбленими народними танцями, вона часто хворіє, але все ж до кінця не розуміє, чому її сердечко потребує термінової допомоги. У Марини вроджена вада серця і в її сердечку живе бомба уповільненої дії, яка в будь-який момент може вибухнути. Дівчинці потрібна операція і тільки завдяки спільним зусиллям ми можемо їй допомогти вижити.

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Крізь сльози до перемоги!

Одеса. Стартував 16.8.2018

Кірюші зараз 7 років. Він – довгоочікувана дитина в родині. На 26 тижні за життєвими показаннями шляхом кесаревого розтину він з'явився на світ з вагою всього 1 200 г, зростом 37 см і діагнозом "недоношеність 4 ст., анемія, гідроцефалія, ВШК". Тоді його відправили в дитячу реанімацію. Довгі три місяці він балансував між життям і смертю, із допомогою  апаратів та медикаментів. І коли, здавалося, зникла будь-яка надія, дитина, нарешті, почала самостійно дихати.

Зроблено Зібрали 20 163 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн