Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Георгій Георгій

  • Підтримка

  • 1 923 245.28 грн
  • благодійні внески
  • 130
  • підтримані проекти

Про себе

Сасай лалка
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятувати Анастасію

Харків . Стартував 1.8.2018

Зараз Насті тринадцять, і останній рік вона відчайдушно бореться з пухлиною, що вбиває її мозок. Головний біль, нудота, хиткість при ходьбі, загальна слабкість – з такими симптомами дитину госпіталізували до 5 Харківської лікарні. Лікарі без вагань запідозрили пухлину головного мозку. Через день Анастасії виконали МРТ спинного мозку, яке і показало новоутворення. Дівчинку направили до лікарні швидкої допомоги, де її довелося двічі прооперувати. Під час першої операції видалили пухлину на спинному мозку. За результатами гістології це була пілоцитарна астроцитома.

Зроблено Зібрали 12 852 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

В Ангеліни рідкісне захворювання

Харківська обл.. Стартував 23.7.2018

П'ять із половиною років тому в родині Онопрієнко з'явилося очікуване поповнення. Причому відразу двоє діточок – Ангеліна та Меланія. Обидві народилися здоровими і без особливих проблем зі здоров'ям. Але Ангеліні пощастило менше, ніж її сестричці. Коли їй виповнилось 2,5 роки, у дівчинки почало псуватися здоров'я. Спочатку визначили низький гемоглобін, збільшення печінки і селезінки. Пізніше були необхідні обстеження та аналізи. Але точний діагноз лікарі поставити дівчинці так і не змогли. Лімфома, лейкоз – ці діагнози були під питанням.

Зроблено Зібрали 13 797 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Збери сироту до школи

Київ. Стартував 16.7.2018

Наближається осінь, а з нею і свято Першого дзвоника. Чи буде в цей день святковий настрій у 35 підопічних Центру допомоги "Місто щасливих дітей", залежить від кожного з нас! Як завбачливі батьки, ми вже переймаємося шкільними приладдями для нового навчального року. І на разі просимо Вашої допомоги. Кожна гривня стане в нагоді і допоможе сироті восени здобувати знання, аби таки стати гідним членом суспільства.

Зроблено Зібрали 13 827 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ліки від застуди для сиріток. 5

Київ. Стартував 19.7.2018

Важко собі уявити, що відчувають діти, які пережили насильство, ґвалтування та побої рідних батьків. Важко уявити, що коїться в їх маленьких серцях. Їх вилучили, забрали у батьків-наркоманів та алкоголіків інші дорослі і надали прихисток, притулок і тепер реабілітують їх скалічені душі. Центр допомоги "Місто щасливих дітей" – це місце, де живуть 35 дітей, яким не випало щастя жити з мамою та татом. Всі діти, які живуть у притулку, потребують медичної допомоги, і ми звертаємось до вас підтримати наш проект, який допоможе купити ліки для сиріт.

Зроблено Зібрали 16 633 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн