Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

AOinform | Вовчок Д.

  • Підтримка

  • 8 655.72 грн
  • благодійні внески
  • 17
  • підтримані проекти

Про себе

AOinform — тільки важливі новини України та світу у зручному форматі. Актуальні та найважливіші новини, які варті уваги. Читайте на ПК, смартфоні та планшеті. Сайт проекту: www.aoinform.com
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Кірі дуже боляче, допоможіть! 3

Херсонська обл.. Стартував 20.9.2018

Молода родина Кондрашиних мріяла про щасливе життя після народження їх Кірочки. Проте це не входило в плани Господа. Почуття трепету і хвилювання перед невідомим враз змінилося на страх і безпорадність: немовля виявилося дуже великим, жінка не змогла самостійно народити, Кіру довелося буквально витискати з утробу матері.

Сплатити Потрібно 29 000 грн
Залишилось зібрати
000 004 731 грн

Недоношеним дітям потрібна наша допомога

Івано-Франківськ . Стартував 11.6.2018

Жовтяниця у недоношених новонароджених спостерігається практично у кожної дитини, що народилася раніше терміну. Це результат недорозвиненою ферментативної системи, яка не здатна справиться з великою кількістю білірубіну (жовтого пігменту). "Злий" білірубін може дати ускладнення на печінку дитини, тому лікування повинно бути швидким і ефективним. Мета нашого проекту – допомогти лікарям Івано-Франківського обласного перинатального центру рятувати малюків від жовтяниці у відділенні новонароджених №2.

Зроблено Зібрали 60 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть Денису перемогти ДЦП. 2018

Львівська обл.. Стартував 27.6.2018

Важко описати стан дитини, коли вона хоче взяти до рук улюблену іграшку, проте не може цього зробити, коли вона хоче покликати маму, проте не може. Важко описати стан мами, яка дивиться на свого сина і не знає, як ще йому допомогти… У Дениса – ДЦП, проте він бореться за своє здоров’я.

Зроблено Зібрали 58 600 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Поставимо Артемчика на ніжки! 3

Київська обл.. Стартував 25.6.2018

Артемчик – сірооке мамине щастя з пухкими губами. Як вся сім'я чекала його появи на світ! І мама, і тато, і дві старші сестрички. Проте в один момент життя цієї щасливої родини розділилося навпіл: нормальне і спокійне життя до народження сина і повне горя і страждань – після. Артему вже майже 4, проте сказати, що його дитинство легке і солодке, не можна. У хлопчика ДЦП, спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, затримка всіх видів розвитку… Хіба це можна назвати солодким дитинством?

Зроблено Зібрали 86 175 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мрія ходити, здійснись!

Донецька обл.. Стартував 3.5.2018

"Мамо! Допоможи мені!", – зціпивши зуби шепоче Аня, сльози котяться по обличчю, але дівчинка не кидає складну вправу. Діагноз Анечки займає 8 рядків медичної виписки. Дівчинка ніколи не знала здорового життя. Відразу після народження тільце немовляти потрясли найсильніші судоми. Реанімація. Обстеження. Пункція спинного мозку і.... у дитини паралізувало всю нижню частину тулуба.

Зроблено Зібрали 11 343 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн