Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 436 251 грн
Ua

AOinform | Вовчок Д.

  • Підтримка

  • 22 403.14 грн
  • благодійні внески
  • 33
  • підтримані проекти

Про себе

AOinform — тільки важливі новини України та світу у зручному форматі. Актуальні та найважливіші новини, які варті уваги. Читайте на ПК, смартфоні та планшеті. Сайт проекту: www.aoinform.com
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Допоможіть нам зробити перші кроки! 3

Київ. Стартував 4.6.2020

Валерія та Денис – двійнята, і від самого народження вони хворіють на ДЦП. Обоє вони не могли самостійно сидіти, ходити… Проте сила волі і постійне лікування приносить свої результати, і сьогодні ці 9-річні братик і сестричка показують неймовірні здобутки. І велика заслуга у цьому ваша, дорогі донори! 

Сплатити Потрібно 36 000 грн
Залишилось зібрати
000 011 669 грн

Три страшні звісточки. 2

Житомир. Стартував 2.4.2020

"У хлопчика в мозку розширені шлуночки", – таку звістку почула мама Матвія за день до пологів. Хлопчик народився, але відразу ж захворів на жовтяницю. Лікарі почали лікувати Матвія, проте знайшли інше заворювання – дисплазію тазо-стегнових суглобів. Таку нову звістку почула мама. 2 місяці в стременах допомогли хлопчику самостійно тримати голівку, і батьки подумали, що все погане закінчилось, але вони помилялися.

Зроблено Зібрали 26 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть розправити спину! 3

Одеська обл.. Стартував 3.4.2020

Ярославу зараз 24. До 11 років він був звичайною дитиною, любив бігати, кататися на велосипеді. Але потім все змінилося – почалося викривлення хребта. У 12 років йому встановили першу фіксуючу конструкцію, щоб зупинити стрімку деформацію хребта. Нелюдські муки тривали два роки – конструкція не тільки не прижилася, вона вийшла назовні, просто через шкіру, вся, з болтами і кріпліннями, гнійні рани і свищі уздовж всього хребта нестерпно боліли.

Зроблено Зібрали 56 260 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мені хочеться жити

Київ. Стартував 16.3.2020

У неї вкрали 50 тисяч гривень і поставили хрест на її лікуванні. Два роки боротьби за життя із раком молочної залози 4 стадії. Два роки безкінечних зборів коштів. Два роки операцій, хіміотерапій та опромінень. І тепер знов життя висить на волосині. Стався рецидив. І одночасно вкрали кошти з особистої картки на черговий курс лікування. А пауза в лікуванні для неї – смерть. Половина вкраденого – пожертви, перераховані до її дня народження, інша половина – кредитний ліміт. Загалом – це сума наступного курсу, а значить – ще одного місяця життя для неї. Тепер цих грошей немає, і вона благає вас про допомогу. 

Сплатити Потрібно 469 380 грн
Залишилось зібрати
000 248 486 грн

Юркові потрібна наша допомога. 2

Дніпро. Стартував 26.12.2019

У Юри Петренко непроста доля. Йому всього десять років, і з народження він постійно хворіє на інфекційні захворювання – гнійні синусити, гострі бронхіти і пневмонії. Виною всьому вроджена вада імунітету – первинний імунодефіцит. Це важке захворювання лікарі кафедри імунології виявили у Юри 7 років тому. Діагноз передбачає регулярну підтримку організму імуноглобулінами і лікування вірусних або інфекційних захворювань антибіотиками. Кількість медпрепаратів, які приймає Юрко, жахає. Деякі антибіотики вже не чинять на організм хлопчика необхідної дії. Мама хлопчика постійно знаходиться в пошуку фахівців, здатних системно допомогти дитині. Юрі необхідне лікування, яке не буде ще більше пригнічувати імунітет. 

Зроблено Зібрали 25 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Моя матуся переможе рак!

Київська обл.. Стартував 18.3.2019

Що може бути гірше, ніж хвороба когось із членів сім’ї? Мабуть, тільки коли хворіє декілька рідних людей відразу. Так трапилось і з родиною Шулигіних: мама Ірина з грудня минулого року хворіє на рак молочної залози, а донечка – на ДЦП, спастичний тетрапарез, епілепсію і затримку психомоторного розвитку. Для жінки терміново потрібно робити операцію із видалення молочних залоз і встановлення імплантів, а коштів на це в фінансово виснаженої родини просто немає.

Зроблено Зібрали 39 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн