Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins234 654 346 грн
Ua

Ігор Нагаєв

  • Підтримка

  • 944.39 грн
  • благодійні внески
  • 212
  • підтримані проекти

Про себе

Я знайшов місце, де можу робити добро...
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Допомогти, щоб вони дихали

Хмельницький. Стартував 30.7.2018

Дошкільнята Настуся і Тимофійко, школярі Сашко та Віталій, студенти Денис та Яна – що їх об'єднує? Всі вони народились із генетичним захворюванням – муковісцидозом. Це рідкісна недуга, яка вражає, передусім, легені. Аномально густий слиз блокує легені, викликаючи важкі інфекції, що провокують нав'язливий кашель, пневмонії, бронхіти та інші ускладнення.

Сплатити Потрібно 59 200 грн
Залишилось зібрати
000 011 745 грн

Швейні машинки для молоді з інвалідністю

Житомир. Стартував 11.6.2019

Просимо допомогти закупити швейні машинки в клас працетерапії для молоді з інвалідністю в місті Житомир. Завдяки придбанню швейних машинок молодь з інвалідністю зможе відчувати себе повноцінною в суспільстві, створювати вироби та отримувати задоволення і винагороду за свою працю. Це, в свою чергу, буде сприяти набуттю ними професійних навичок та їх подальшому працевлаштуванню. Давайте подаруєм молоді з інвалідністю шанс відчувати себе спроможними в житті. 

Зроблено Зібрали 17 596 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Віталіна: втримати хворобу під контролем

Хмельницька обл.. Стартував 26.7.2019

Здавалося, Віталінка народилась абсолютно здоровою. Та згодом стало зрозуміло, що з дитинкою щось негаразд – вона часто хворіла, звичайна ГРВІ майже завжди переходила в бронхіт або запалення легень. Рідкісний діагноз лікарі "розпізнали" аж у 4 рочки. З того часу почалась щоденна боротьба з недугою: інгаляції, дихальна гімнастика, жмені ліків щодня та крапельниці у лікарні кожні три місяці. Наразі, аби тримати хворобу під контролем, для дитини потрібно закупити медичне обладнання та запас ліків. 

Зроблено Зібрали 11 658 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Материнський обов’язок – жити

Житомирська обл.. Стартував 19.6.2019

"Маю шестирічну донечку, ми живемо удвох. Уранці, коли рівень кисню в крові падає, я не можу зібрати її до школи, не виходжу із дому, бо просто не маю сил. Стомлююсь вже від того, що переходжу з однієї кімнати в іншу. Розумію: потрібен кисневий апарат, але мені це не по кишені", – з цього листа почалося наше знайомство. Ользі 34, і лише цього літа вдалося визначити правильний діагноз: муковісцидоз. Через незнання діагнозу втрачено багато часу без повноцінного лікування, і сьогодні легені жінки пошкоджені настільки, що без потужного кисневого апарату Ольга дихати і жити не може.

Сплатити Потрібно 113 850 грн
Залишилось зібрати
000 072 675 грн

Допоможемо дівчинці зберегти зір!

Житомирська обл.. Стартував 8.5.2019

Цю усміхнену маленьку дівчинку звуть Кароліна. Їй трохи більше чотирьох років. Вона дуже енергійна, ні хвилини не всидить на місці, любить малювати та гратися з домашними тваринками. Ця радісна та світла дівчинка легко знаходить спільну мову з іншими дітками. Відвідує садочок, у якому із задоволенням бере участь у різних виставах та святах, адже вона так любить співати і танцювати! Те, що у Каролінки проблеми з очима, стало відомо випадково. Батьки звернули увагу на те, що у доньки помутніло праве око. 

Зроблено Зібрали 6 356 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн