Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins267 019 398 грн
Ua

Андрій Герасімов

  • Підтримка

  • 1 797.14 грн
  • благодійні внески
  • 8
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Квіти душі в неволі в'януть…

Дніпропетровськ. Стартував 22.4.2016

Що повинна відчувати мати, якій на груди поклали щойно народжене дитя? Щастя від довгоочікуваної зустрічі, відповісте Ви.
Що відчула мати, яка побачила дитину з атрофованими ручками і ніжками?
Як би там не було, але жінка, яка народила Наташу, не змогла впоратися зі своїми емоціями, не знайшла в собі достатньо сил, щоб присвятити себе дитині-інваліду. Дівчинку помістили в інтернат для людей з обмеженими можливостями. Тут вона 19 років пролежала прикута до ліжка, позбавлена підтримки, любові, дбайливого догляду.

Зроблено Зібрали 3 406 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Врятуйте сердечко Зоряні Дем’янець

Рівненська обл.. Стартував 18.4.2016

Зоряна дівчинка з такими гарними, але дуже сумними очами...

Все тому що, їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо серцевого імпланту (оклюдеру), так як в неї вродженна вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Ці страшні слова пролунали як вирок , на звичайному шкільному мед. обстеженні, а потом підтвердилися в НІССХ ім. Амосова.

Зроблено Зібрали 69 296 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Діти мріють побачити Україну

Запоріжжя. Стартував 10.2.2015

"Мамо, а що це весь час Київ показують? Давай поїдемо подивимось – нам у школі сьогодні розказували, що з нього Київська Русь виникла. Мабуть, там гарно, а ще там герої, там історія!". "Вибач, синку, але це дуже дорого… Можливо, пізніше поїдемо…", – кажу синочку, а сама розумію, що в нас немає коштів навіть на квитки… Після тих слів Михайлик довго ходив сумний. Потім я дізналася, що його у школі діти дражнять, мовляв, він злидар, який нічого не бачив. Можливо й так, але ж навіть без екскурсій та планшетів він один із найкращий учнів у класі.

Зроблено Зібрали 19 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн