Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 421 477 грн
Ua

Назар Коник

  • Підтримка

  • 6 529.79 грн
  • благодійні внески
  • 44
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Допоможіть побороти біль! 2

Київ. Стартував 22.5.2020

У 2014 році, після півтора року лікування і 18 курсів хіміотерапії, батьки Дані Сироти почули слово "рецидив". Шок. Розгубленість і образа. Адже минуло лише півроку з моменту закінчення лікування. Вони щойно повернулися в Запоріжжя з надією заново налагодити домашній побут, як всі звичайні сім'ї. Це була новина, яка вибила з колії всіх – батьків, родичів, друзів. Але тільки не Даньку.

Сплатити Потрібно 500 000 грн
Залишилось зібрати
000 403 136 грн

Врятуйте сердечко Вікусі Толмачової

Донецька область . Стартував 13.2.2020

Маленька Вікуся Толмачова потребує нашої з вами допомоги. У дівчинки, якій тільки виповнилось 2 рочки, вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки. Вікусі потрібно зробити операцію з виправлення вади за допомогою сучасної ендовоскулярної операції, яка робиться в інституті Амосова безкоштовно. Але для її проведення необхідно придбати серцевий імплант. Коштує він надзвичайно дорого і у батьків Вікусі просто немає на нього коштів. Саме тому звертаємось до всіх за допомогою врятувати сердечко маленькій Вікусі!

Зроблено Зібрали 99 831 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Літня людина потребує ліків

Рівненська обл.. Стартував 6.2.2020

Григорій Іванович із багатодітної сільської родини, в якій було четверо дітей. Його батьки не були здорованями, тато – має інвалідність 1 групи, мама теж мала інвалідність. Жили бідно, важко та багато працювали. І коли у хлопця на нозі з’явився прищик, ніхто навіть не звернув уваги. До лікарні їхати далеко, та й часу не було. Звернулися до лікарні лише коли вже пішло нагноєння. У хлопця виявили остеомієліт, і йому двічі оперували ногу. Життєвий шлях чоловіка не відрізнявся від його однолітків. Григорій Іванович закінчив середню школу, далі вступив до Сосновського ПТУ. Хлопець вже готувався до весілля, коли отримав повістку до армії. У вихідні молоді відгуляли весілля, а в понеділок о 5 ранку він уже був у військкоматі у м.Корець.

Зроблено Зібрали 8 877 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати янголятко. 2

Дніпро . Стартував 2.8.2019

Бувають тексти, які особливо важко писати. В них зазвичай зустрічаються слова "бласти" й "рецидив". Це розповіді про нові етапи боротьби зі страшною хворобою, яка, здавалося б, давно позаду. Дуже боляче, що доводиться писати такий текст про дворічного Матвійчика Білого, якому ми вже допомагали 2 роки тому: хлопчику зробили ТКМ у Білорусі. Проте вже у травні цього року в малюка стався рецидив...

Сплатити Потрібно 300 000 грн
Залишилось зібрати
000 033 279 грн