Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 311 274 грн
Ua

Олег Ковалёв

  • Підтримка

  • 786.49 грн
  • благодійні внески
  • 14
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Олексій хоче перемогти ДЦП. 3 етап зборів

Київська область. Стартував 7.9.2016

Альоша – справжнісіньке сонечко, усміхнений блакитноокий ангел, ласкавий і добрий малюк. А як він співає! У хлопчика справжній талант. А ще Альоша герой. Тому що стільки випробувань, скільки випало йому за його 10 років, може винести тільки неймовірно мужня, сильна і життєлюбна людина. Про біль цей малюк знає все. Дивлячись на його героїчну боротьбу, маєш почуття люті від безглуздої жорстокості його хвороби, змішане з захопленням перед його силою духу.

Зроблено Зібрали 24 281 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ліки для військового госпіталю-2

Київ. Стартував 7.6.2016

Війна на Сході продовжує калічити тіла і долі наших солдатів. У київський Головний військовий госпіталь регулярно надходять бійці, які отримали поранення під час так званого «перемир'я». Як правило, це важкі поранення, лікування яких вимагає часу і відповідного обладнання. При цьому кожне таке поранення первинно інфікується і нерідко призводить до гнійного сепсису.

Зроблено Зібрали 153 232 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Його біль важко передати словами

Ізмаїл. Стартував 15.4.2016

Майже з усіх фотографій Вітюші на нас дивиться синьооке здивоване дитя. Навіть ротик роззявив від подиву, бо не може второпати, чому в свої чотири рочки він тільки лежить, як камінчик, ковтає купу пігулок, а не бігає, як решта діточок. Не грається, не стрибає, не… Надто багато «не» як на одне маля!
Діагнозів у хлопчика – не перерахувати! Внутрішня гідроцефалія, спастичний тетрапарез, часткова атрофія зорового нерва, груба затримка психомоторного розвитку…

Зроблено Зібрали 11 950 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн