Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Мария Заблуда

  • Підтримка

  • 162.50 грн
  • благодійні внески
  • 9
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Соломійка хоче жити: 2 етап зборів

Львівська область. Стартував 7.9.2015

Маленька Соломійка – боєць. Вона пережила хіміотерапію, слабкість, випадіння волосся, місяці далеко від дому і навіть трансплантацію кісткового мозку. Усе – для того, щоб подолати онкозахворювання. Здавалося б – найстрашніше позаду. Але зараз у Соломійки серйозне ускладнення – донорські клітини не приживаються. Від цього конфліктує імунна система. У дитини нудота, блювота, висипки, інфекції. І що найгірше – таке ускладнення може привести до летальних наслідків.

Зроблено Зібрали 12 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Жені рухатися вперед!

Рівне. Стартував 1.9.2015

Женічка – перша дитинка в родині. Ніхто не міг уявити, що початок життя він розпочне дуже трагічно. Малюк народився у важкому стані. Його одразу перевели в реанімацію та помістили під апарат ШВЛ. Прогнози були невтішні, але батьки не втрачали віри. І через місяць боротьби лікарів за життя хлопчика, його виписали додому. Батьки Жені розуміють, який довгий шлях реабілітацій чекає на них. Та не це лякає. Найстрашніше – не мати фінансової змоги проходити такі курси регулярно.

Зроблено Зібрали 7 890 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ніжний Валік проти нещадного раку

Полтавська область. Стартував 6.8.2015

Ніжний і спокійний Валік родом із села Хомутець Полтавської області. Він вже два роки майже не залишає територію лікарні, де його лікують від рідкісної хвороби – апластичної анемії. Ну як лікують. Не лікують, бо звичайними ліками Валіка не вилікувати. Його власний кістковий мозок практично не працює, в результаті чого кров стає непридатною для життя. Лікарі лише підтримують організм Валіка для того, щоб хлопчик дожив до операції з пересадки кісткового мозку.

Зроблено Зібрали 132 110 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

4-річному Ромі терміново потрібна операція на серці

Київ. Стартував 26.8.2015

У 4-річного Роми вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки. У більшості дітей дефект заростає в перші роки життя. У Роми він не заріс. Згодом хвороба почала проявляти себе: з'явилася задишка при фізичних навантаженнях, блідість і швидка стомлюваність. Щоб уникнути аритмій, які загрожують життю, необхідна ендоваскулярна операція. Вона буде зроблена за рахунок бюджету, а от оклюдер, який закриє згубний отвір у серці Роми, потрібно оплатити.

Зроблено Зібрали 85 386 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн