Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Андріан Г.

  • Підтримка

  • 58 706.26 грн
  • благодійні внески
  • 501
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Є шанс – є життя

Київ. Стартував 14.6.2019

Діагноз "гліобластома" для більшості людей в Україні – вирок. Така найагресивніша злоякісна пухлина "оселилася" в мозку 16-річного спортсмена Нікіти Малецького. Шанс знищити злоякісні клітини і жити дають хлопцю німецькі лікарі. Вони взялися лікувати Нікіту прогресивними методами антипухлинної вакцинації та імунотерапії.

Сплатити Потрібно 1 485 000 грн
Залишилось зібрати
001 009 479 грн

Мрія "дитини-подарунка". 2

Харківська обл.. Стартував 29.3.2019

Діагноз ДЦП не дає можливості 11-річному Максиму з Луганщини почати самостійно ходити. Проте лікарі дають йому хороші шанси навчитися, за умови постійної і тривалої реабілітації. "Дуже довгий час ми проходимо реабілітації, але тільки в тих центрах і санаторіях, де безкоштовно, бо можливості платити за дороге лікування немає можливості. У минулому році нам вперше дали путівку до клініки в Трускавці. І вже за 2 тижні після початку курсу Максим почав трошки вчиться ходити за одну руку!

Сплатити Потрібно 22 620 грн
Залишилось зібрати
000 012 508 грн

Три страшні звісточки

Житомир. Стартував 2.7.2019

Вагітність у мами Матвія протікала чудово, проте за день до пологів під час УЗД лікар сказав, що в хлопчика в мозку розширені шлуночки. Це була перша страшна звістка. Одразу після народження малюк погано набирав вагу і захворів на жовтяницю. Під час лікування лікар встановив новий діагноз: дисплазія тазостегнових суглобів. Це була друга страшна звістка. 

Сплатити Потрібно 24 000 грн
Залишилось зібрати
000 012 245 грн

Допоможи Ярославу боротися

Дніпропетровська обл.. Стартував 7.8.2019

"Мій син дуже любить тварин, особливо собак. У нас вдома живе такса Чарлі і черепаха Зіна. Ярик мріє стати ветеринаром і відкрити притулок для бездомних тварин", – розповідає мама. Для того, щоб мрії хлопця могли здійснитися, зараз потрібно обладнати його житло, як маленьку людську лікарню. Щоб жити, вчитися і займатися улюбленою справою, Ярославу потрібно мати цілий набір медичного обладнання для свого власного лікування. Хлопчик серйозно хворий, і лікуватися теж потрібно серйозно. 

Сплатити Потрібно 12 133 грн
Залишилось зібрати
000 003 266 грн

Здорові ніжки для Веронічки. 5

Київ. Стартував 27.2.2019

В очікуванні народження дитини її батьки малювали собі картину: танці хороводом в садочку або фігурне катання. Вероніка була дуже довгоочікуваною. І ось, нарешті, така очікувана зустріч. При народженні дівчинки їй діагностували Spina Bifida – спинномозкову килу. У перший же день народження її прооперували, бо грижа луснула і підтікала лекворія. Надалі з цього діагнозу у неї розвинулася гідроцефалія, але злагоджена робота лікарів і батьків зробила свою справу – гідроцефалія компенсувалась.

Сплатити Потрібно 25 000 грн
Залишилось зібрати
000 010 415 грн