Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins267 019 398 грн
Ua

Роман Месхидзе

  • Підтримка

  • 13 195.19 грн
  • благодійні внески
  • 59
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Врятуйте сердечко Вікторії Михальської

Тернопіль. Стартував 12.4.2018

Батьки цієї дівчинки сподівалися, що станеться диво, і вада у її сердечку з часом зникне. Проте дива не сталося, і 6-річна Віка досі живе з вродженими вадами – відкритою артеріальною протокою і відкритим овальним вікном. Лікарі б'ють на сполох, адже їх терміново треба лікувати за допомогою оклюдера та спіралі, а їх батьки повинні купити самостійно. Проте їх ціна – непідйомно велика для родини.

Зроблено Зібрали 123 215 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Владислава Баранова

Харків . Стартував 9.11.2017

Я – Владислав, мені 17 років, і я з Харкова. Відразу після народження у мене почали прослуховуватися шуми в серці. Я кілька разів лежав у кардіологічному відділенні ОДКБ 5 м. Харкова, там мені поставили діагноз "ВВС (коарктація аорти з відкритою артеріальною протокою)". Для підтвердження діагнозу мене направили в київський науково-дослідний Інститут серцево-судинної хірургії. Там діагноз підтвердився, і мені зробили відкриту операцію з усунення коарктації аорти.

Зроблено Зібрали 61 991 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Інгаляції рятують життя. 2

Київ. Стартував 25.10.2017

"Прокинутися від того, що не можеш вдихнути. Відкрити очі, озирнутися: лежиш у своєму ліжку, вдома, ніхто не душить, мама спить в сусідній кімнаті... Чому ж все одно не можеш вдихнути?". Всього лише нічний кошмар для нас, звичайних людей. Щоденна (щонічна) реальність для дітей і дорослих, які живуть з муковісцидозом. За одну ніч легені забиваються так, що важко дихати. Інгаляції і спеціальна зарядка – це те, що рятує. Щоранку. Все життя. Але якщо інгалятора немає? Якщо у мами не вистачило грошей купити?

Зроблено Зібрали 63 840 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Звільнити дівчинку з кам’яної клітки

Київська обл.. Стартував 18.10.2017

"Навіщо Вам операція?", – питаю. "Ручки і ніжки скам’яніли. Ми робимо і масаж, і вправи, проте лікті й коліна не розгинаються повністю. Марічка нині бурхливо росте, м’язи і сухожилля просто не встигають за тілом, їм потрібно допомогти. Кожен день зараз – це дуже боляче", – говорить мама. Професор Ульзибат придумав, як цьому зарадити, його методика оперування реально допомагає тисячам дітей. Допоможе і Марічці, якщо лиш ми зможемо сплатити це лікування.

Зроблено Зібрали 17 912 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

37 гривень за годину життя

Львів. Стартував 28.8.2017

Оксана почула свій діагноз більше двох років тому: рак нирки, IV стадія. Операція, хіміотерапія, опромінення – нічого не допомагало. Хвороба прогресувала. Лиш за кілька місяців метастази розповзлися у легені та хребет, з’явились болі. Виглядало так, що це – все, кінець, і притому швидкий. Аж раптом рак зупинився. Метастази зменшились, болі вщухли, з’явились сили жити і радіти життю. Таблетки "Вотрієнт" та "Афінітор" – ті чарівні пігулки, що творять це диво для Оксани вже 3-й рік. Лиш де брати гроші, аби не втратити цю ниточку життя?

Зроблено Зібрали 53 744 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн