Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins301 436 036 грн
Ua

Евгения Якушева

  • Підтримка

  • 1 331.98 грн
  • благодійні внески
  • 8
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

У небезпеці життя маленького волонтера

Київ. Стартував 10.3.2016

UPD: Є такі випадки, коли слова зайві. Є такі діти, яким дано жити. І тільки завдяки підтримці тисячам людей у Настусі все добре! Операція по ТКМ пройшла більше року тому. 100% прижитих клітинок від нерідного донора тепер є частиною здоров'я дівчинки. Більше 21 000 благодійників УББ, телеканал СТБ, волонтери, знамениті особистості стали вже частиною родини Берестенків. Не втомлюємось казати ДЯКУЄМО за шанс, який ви даруєте дітям завдяки вашим пожертвам!

Зроблено Зібрали 4 500 044 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Зоряні Дем’янець

Рівненська обл.. Стартував 18.4.2016

Зоряна дівчинка з такими гарними, але дуже сумними очами...

Все тому що, їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо серцевого імпланту (оклюдеру), так як в неї вродженна вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Ці страшні слова пролунали як вирок , на звичайному шкільному мед. обстеженні, а потом підтвердилися в НІССХ ім. Амосова.

Зроблено Зібрали 69 296 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Квіти душі в неволі в'януть…

Дніпропетровськ. Стартував 22.4.2016

Що повинна відчувати мати, якій на груди поклали щойно народжене дитя? Щастя від довгоочікуваної зустрічі, відповісте Ви.
Що відчула мати, яка побачила дитину з атрофованими ручками і ніжками?
Як би там не було, але жінка, яка народила Наташу, не змогла впоратися зі своїми емоціями, не знайшла в собі достатньо сил, щоб присвятити себе дитині-інваліду. Дівчинку помістили в інтернат для людей з обмеженими можливостями. Тут вона 19 років пролежала прикута до ліжка, позбавлена підтримки, любові, дбайливого догляду.

Зроблено Зібрали 3 406 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн