Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Нина Пономаренко

  • Підтримка

  • 2 925.31 грн
  • благодійні внески
  • 20
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 2500 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Світло для Воїнів Світла

Донецька і Луганська області. Стартував 26.1.2016

У зв’язку з постійними активними бойовими діями на Сході України взвод зв’язку 21 БАТ 56 БР, який знаходиться на першій лінії оборони та перебуває під постійними обстрілами, має дуже велику потребу в генераторі для освітлення території та зарядки засобів зв’язку. На передовій електрики немає. Тому для освітлення хлопці користуються кишеньковими ліхтариками, у їхній ситуації це дуже незручно, а часто і небезпечно.

Зроблено Зібрали 14 579 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Нетерплячки – придбання лампи фототерапії для ДУ "ІПАГ"

Київ. Стартував 13.11.2015

80% недоношених дітей, а особливо ті, вага тіла яких менше 1 500 грамів, мають жовтяницю, яку необхідно лікувати. Для ефективного та неагресивного лікування існує спеціальна лампа фототерапії, її промені мають певну довжину хвилі і перетворюють шкідливий білірубін у таку форму, яка легко виводиться з організму, тобто лампа фототерапії виконує функцію зрілої печінки.

Зроблено Зібрали 85 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Я хочу щоб мій тато не хворів!

Київ. Стартував 21.1.2016

Вельмишановні добродії та всі, хто небайдужий до проблем сімей, які перебувають у вкрай важких обставинах. Знову звертаємось до Вас із проханням зібрати кошти на двоповерхове ліжко для ще однієї вимушено переселеної сім'ї, де чоловік із пієлонефритом 4 стадії спить на підлозі, ризикуючи здоров'ям. Олексій та Ірина, як і будь-яка інша молода пара, мріяли про насичене життя, щасливе дитинство своїх дітей, власну оселю, бажану роботу. Раптом 6 років тому чоловіка поклали в лікарню з бронхітом, а згодом виявили пієлонефрит 4 стадії.

Зроблено Зібрали 9 860 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн