Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Владимир Харьков

  • Підтримка

  • 25 717.43 грн
  • благодійні внески
  • 599
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Ви зможете нам допомогти?

Дніпро . Стартував 16.5.2019

"Усе відкладала писати, хотіла дати можливість іншим діткам отримати допомогу швидше. У мене Іринка з муковісцидозом. Наш інгалятор зламався вже безнадійно, а без інгаляцій не можна і дня... Ви зможете нам допомогти?", – пише мама. Іринку ми знаємо майже ще з народження, а зараз вона вже готується до школи. Живуть із мамою удвох, тато допомагає лише частково. "Часом я падаю. Я сильна жінка, але коли мова йде про мою дитину... я часом впадаю в паніку. Коли є підтримка ззовні, це сильно зачіпає і піднімає дух".

Зроблено Зібрали 17 124 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримайте мамину надію! 2

Київ. Стартував 22.2.2019

Єгор – довгоочікувана дитина, народився в строк, але через ряд негативних подій (вакцинація мами на початковому терміні вагітності, аварія, загроза викидня, передчасне відходження навколоплідних вод, 17-годинний безводний період, 2-кратне обвиття пуповиною, первинна слабкість пологової діяльності) з'явилися проблеми. Щоб хлопчик з'явився на світ, мамі і лікарям довелося дуже і дуже постаратися. Малюк відразу потрапив у відділення інтенсивної терапії, де і провів перші тижні свого життя. Крапельниця в голову, кілометрові списки ліків, кисень, харчування через зонд – цей світ був не дуже гостинним до малюка.

Зроблено Зібрали 18 250 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Епілепсія – не вирок! 4

Донецька обл.. Стартував 18.2.2019

Полінка – маленька дівчинка, яка мріє ходити. Кожен день вона намагається встати з дивана і піти, але в результаті падає і набиває синці на щічках. Але у дитини не виникає страху, вона все також бажає і намагається встати і піти допомагати мамі, показати їй ляльку або просто поцілувати. Полю зупиняють напади, раз через раз сильніші, лякають малечу і заважають досягти мрії.

Зроблено Зібрали 19 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дитинство, де ти?

Донецька обл.. Стартував 19.4.2019

Деяким діткам судилося народитися відразу дорослими. Вони відразу мають виборювати собі право на життя, боротися за нього і щодня вступати в бій за своє здоров’я. Максимчик – саме такий. Хоча він ще зовсім маленький, але за свої 6 років пережив стільки, що і не кожен дорослий витримає. 

Зроблено Зібрали 24 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Хочу додому до сестрички. 2

Житомирська обл.. Стартував 3.5.2019

Три роки тому на світ з’явилася Вероніка. Пологи були передчасними, через асфіксію плоду майбутній мамі зробили кесареве. Дівчинку рятували в реанімації, у неї з’явилася жовтуха, Вероніці терміново переливали кров. Це спричинило незворотні зміни в ЦНС крихітки – у неї діагностували синдром рухових порушень, а пізніше – ДЦП. 

Зроблено Зібрали 29 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн