Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Владимир Харьков

  • Підтримка

  • 16 622.97 грн
  • благодійні внески
  • 401
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Визначити і здолати хвобору!

Чернігів. Стартував 26.1.2018

Це Назарчик. І його важка історія почалася ще до народження. На 20 тижні вагітності УЗД виявило вкорочення рук і ніг цього малюка, йому діагностували збільшення шлуночків мозку і викривлення грудної клітки, внутрішньоутробно ставили діагноз "ахондроплазія". Хлопчик народився шляхом кесаревого розтину, проте після народження його діагноз не підтвердили. Натомість лікарі припускають ряд інших недуг, які необхідно підтвердити чи не підтвердити, зробивши генетичні аналізи.

Сплатити Потрібно 25 000 грн
Залишилось зібрати
000 010 665 грн

Встояти на ногах. 2018

Київ. Стартував 6.2.2018

Наш підопічний Павло, з яким ми знайомі багато років, знову змушений звернутися за допомогою. Він вже студент Київського університету ім. Грінченка. Навчається на факультеті інформаційних технологій, хоче стати програмістом. Спочатку лікарі робили невтішні прогнози, адже дитина недоношена, у нього вражений мозок, він не буде розмовляти, ходити. А у 8 місяців прозвучав страшний діагноз: "ДЦП". Спочатку в рідних опустилися руки, але з вірою у Бога, у власного сина, разом із мамою вони довели, що всупереч всьому можна йти до бажаної мети.

Зроблено Зібрали 23 232 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати чарівницю!

Київ. Стартував 22.1.2018

Вікторія – жінка, до якої сотні людей приходять по допомогу! Вікторія – директор благодійного фонду, і зараз життя повернулося так, що допомога потрібна їй. Тисячі дітей з її допомогою отримали таке необхідне лікування, вона може працювати цілодобово, заради порятунку підопічного свого фонду! "Найприємніше в моїй роботі", – каже Вікторія, "Бачити результат та надію!". А тепер надія потрібна Вікторії.

Зроблено Зібрали 49 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Лікування з вітром у волоссі

Донецька обл.. Стартував 19.1.2018

Історія родини Мірошниченків почалася в 2007 році, коли після тривалого лікування безпліддя щасливим батькам повідомили, що у них буде двійня! Дітки так поспішали побачити своїх маму з татом, що з'явилися на світ на 10 тижнів раніше терміну. Першою народилася Валечка з вагою трохи більше кілограма. Валерій всього на 270 грамів важчий за сестричку. Мама Таня і не припускала, який страх за своїх дітей їй доведеться пережити в такий, здавалося б, щасливий день. Вже в першу хвилину життя крихітних немовлят підключили до ШВЛ (штучної вентиляції легенів). Три довгих місяці нескінченні уколи, крапельниці, процедури.

Зроблено Зібрали 29 870 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Урятувати Давида

Київ. Стартував 10.1.2018

Історія цього малюка почалася, як і в інших дітей, котрі народилися з діагнозом ДЦП. Спочатку були передчасні пологи, після цього хлопчик був у важкому стані, потім години і дні він провів у реанімації… Майже місяць Давид пробув на штучній вентиляції легень, стільки ж у лікарні. І це справжнє диво, що хлопчик таки вижив. Він виборов своє місце на світі, проте якою ціною!..

Зроблено Зібрали 31 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн