Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Владимир Харьков

  • Підтримка

  • 21 732.23 грн
  • благодійні внески
  • 499
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Сильна дівчинка бореться із ДЦП. 2

Київ. Стартував 21.6.2018

Це наша Тоня Саранді, яку мама ніжно називає Тосею. Цій красуні три рочки, і кожен день її життя – боротьба. Адже навіть елементарні речі, як тримати голівку чи іграшку, цій дівчинці даються шляхом невимовних зусиль. Тіло маленької дівчинки скувала сильна недуга – ДЦП. Аби боротися з нею, Тоні потрібна постійна реабілітація і наша допомога.

Сплатити Потрібно 30 800 грн
Залишилось зібрати
000 008 359 грн

Заповітна мрія Злати

Донецька обл.. Стартував 13.9.2018

Сьогодні ми розповімо вам про одну з наших чудових підопічних, про Дячук Злату. Вона народилася 25 жовтня 2001 року і проживає в місті Слов'янськ, Донецької області. Ще з дитинства дівчинка хворіє, в пологовому будинку їй був поставлений діагноз: вроджена аномалія розвитку хребта та спинного мозку – спинномозкова грижа поперекового відділу хребта. Коли Златі було 2 місяці, їй зробили оперативне лікування, а саме висічення грижового мішка і ушивання грижових воріт.

Сплатити Потрібно 13 890 грн
Залишилось зібрати
000 008 764 грн

Вірю, що зможу ходити! 5

Одеська обл.. Стартував 10.8.2018

Дорогі донори! Пам'ятаєте Тіночку Шпатаковску? Ви вже не раз приходили їй на допомогу! Її діагноз – ДЦП, спастичний тетрапарез. Завдяки постійним заняттям і реабілітаціям, неймовірним зусиллям батьків та самої Тіночки, в її стані помітні значні поліпшення. Вона вже може деякий час самостійно сидіти, а в басейні навіть стояти біля опори близько хвилини. Вона стала ходити більш впевнено, ніжки при ходьбі тепер ставить на всю стопу, а не тільки на носочки, як раніше.

Сплатити Потрібно 10 746 грн
Залишилось зібрати
000 008 248 грн

Мишко, Мишко, де твоя посмішка? 3

Київ. Стартував 16.8.2018

Мишко Щербаков, якому зараз 19, завжди був усміхненим хлопчиком. Попри те, що він народився передчасно і ледь не від народження отримав страшний діагноз ДЦП. Мишкові пощастило. Коли хлопчикові було вісім місяців, доля послала йому зустріч із чудовим лікарем Бєрсєнєвим. Тоді, на початках, завдяки унікальній методиці Володимира Андрійовича дитина навчилася сідати і повзати, стояти, робити перші кроки – те саме, що й інші, здорові діти, хоч і з запізненням.

Сплатити Потрібно 17 660 грн
Залишилось зібрати
000 008 081 грн

Кирило мріє встати з візка

Херсонська обл.. Стартував 13.9.2018

Дзвінкий сміх, грайливі оченята. Кирилові – 7 рочків. На мить, затримавши погляд, може здатися, що його обличчя ніколи не знало болю. Одначе достатньо лише опустити очі, аби зрозуміти: його життя – то суцільна боротьба. Кирюша прикутий до інвалідного візка, його нижні кінцівки абсолютно нерухомі. До того ж він – сирота. Кирюша – один із понад сотні вихованців інтернату для діток із особливими потребами, і міцним здоров’ям з-поміж них він, на жаль, не вирізняється.

Сплатити Потрібно 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 006 022 грн