Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

SARL VLADISLAV

  • Підтримка

  • 10 787.17 грн
  • благодійні внески
  • 21
  • підтримані проекти

Про себе

Наша фирма занимается вопросами обучения людей грамотному уходу, подбором и изготовлением индивидуальной косметики. Наши ученики и клиенты нам доверяют и мы наконец смогли реализовать свою мечту - помогать людям через наш сайт, подключая к добрым делам наших читателей, клиентов, подписчиков. http://beauty.skarlett-paris.com/
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Допоможіть Денису перемогти ДЦП. 2018

Львівська обл.. Стартував 27.6.2018

Важко описати стан дитини, коли вона хоче взяти до рук улюблену іграшку, проте не може цього зробити, коли вона хоче покликати маму, проте не може. Важко описати стан мами, яка дивиться на свого сина і не знає, як ще йому допомогти… У Дениса – ДЦП, проте він бореться за своє здоров’я.

Зроблено Зібрали 58 600 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть Дані повноцінно жити

Рівненська обл.. Стартував 5.10.2017

Лист від мами:

"Дуже хочеться, щоб усі дітки і мій синочок були здорові. Він таке янголятко і вже з самого дитинства знає, що таке біда. Хоч він ще маленький, але вже розуміє, що не такий, як всі здорові діти. Бачили б ви його очі, коли він дивиться на діток, які бігають і граються. Даня дуже хоче ходити, але, на жаль, поки не може...

Зроблено Зібрали 130 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сподіваюся на повне одужання

Кривий Ріг. Стартував 30.1.2018

"Ще одна година, і дитина помре!", – говорили лікарі. "Треба робити кесарів розтин, дитині не вистачає кисню...". Це сталося на 39 тижні вагітності з мамою Давида. Так народилася перша і така очікувана дитина. Хлопчик. Давид. Він закричав, і його відразу ж віддали мамі. Через декілька годин він почав сильно плакати і зовсім не пив молока мами. Плакав і кричав. Плакав і кричав…

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Відновлення після страшної аварії

Херсонська область. Стартував 15.4.2014

Заміську дорогу вже огорнула глибока темрява, коли Данилко з батьками повертався з дачі додому. Раптом несподівано без розпізнавальних знаків та катафотів - з'явилася бричка, якою, як потім з'ясувалося, керував чоловік напідпитку. Тато різко спробував об'їхати її, та зустрічною смугою мчався автомобіль... 

Зроблено Зібрали 138 215 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допомогти тим, хто піде раніше за нас

Херсон. Стартував 22.2.2016

Сума збору по проекту змінена згідно з проханням Оператора Допомоги!
"Ми не можемо додати днів до вашого життя. Але можемо додати життя до ваших днів!" – таким є гасло світових хоспісів. Хоспіс – це лікарня для хворих людей, які йдуть раніше, ніж ми. Їм встановлено страшний вирок – безповоротне прогресування хвороби… Думаємо, що ніколи не опинимося на їхньому місці, ніколи не будемо доживати свій вік хворі, самотні, покинуті й забуті… Можливо, варто задуматися вже сьогодні, що може зробити кожен з нас, аби їхній голос був почутий.

Зроблено Зібрали 54 698 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн