Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Марія Айлен

  • Підтримка

  • 3 006.30 грн
  • благодійні внески
  • 29
  • підтримані проекти

Про себе

Керівник БФ "Відкриті долоні"" http://open-palms.com, прийомна мама, та, що знає точно: чудеса живі.
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Домівка для особливого Буша

Запоріжжя. Стартував 7.12.2017

Буш – собака-спинальник, він жив у приватному будинку, охороняв власність своїх господарів доти, коли п’яні сусіди вирішили для розваги постріляти у сусідського собаку. Пулі увійшли в хребет… Коли закривавленого собаку забирали волонтери, сусідка порадила приспати песика. Але Буш вижив! Собаки не відчувають себе інвалідами, навіть якщо залишаються без лап, зору і можливості вставати і нормально рухатись – вони все одно радіють життю! Вони хочуть жити!

Сплатити Потрібно 58 600 грн
Залишилось зібрати
000 046 552 грн

Допоможіть одужати заради сина-інваліда!

Одеса. Стартував 25.1.2018

Сім'я Зелінських вже зверталася за допомогою до донорів УББ і отримувала щиру підтримку для лікування свого єдиного сина-інваліда Саші. Але зараз допомога потрібна татові Сашка, пенсіонеру Валерію Миколайовичу, якому нещодавно встановили діагноз "коксартроз 3 ступеня правого кульшового суглоба". Через це Валерій Миколайович насилу може ходити і змушений постійно приймати знеболюючі препарати.

Сплатити Потрібно 113 950 грн
Залишилось зібрати
000 089 900 грн

Врятувати чарівницю!

Київ. Стартував 22.1.2018

Вікторія – жінка, до якої сотні людей приходять по допомогу! Вікторія – директор благодійного фонду, і зараз життя повернулося так, що допомога потрібна їй. Тисячі дітей з її допомогою отримали таке необхідне лікування, вона може працювати цілодобово, заради порятунку підопічного свого фонду! "Найприємніше в моїй роботі", – каже Вікторія, "Бачити результат та надію!". А тепер надія потрібна Вікторії.

Зроблено Зібрали 49 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дім для сироти

Київ. Стартував 27.12.2017

Знаючи, що світ не без добрих людей, просимо вас усіх допомогти зібрати кошти для самотньої матері, Бондаренко Еммі, та її 1,5 річної доньки, Бондаренко Олександри, на облаштування першого їхнього житла, оскільки Емма є випускницею дитячого будинку "Малятко" і, відповідно, ніколи немала нічого свого власного, того, що має більшість із нас.

Сплатити Потрібно 20 499 грн
Залишилось зібрати
000 011 515 грн

Збережемо здоров'я собак разом!

Київ. Стартував 10.8.2016

Благодійний фонд «Happy Paw» займається допомогою безпритульним тваринам. Ми вважаємо нашим обов’язком слідкувати за здоров’ям кожної тваринки. Але без вашої підтримки нам це не під силу.

Зроблено Зібрали 56 075 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
22/02/18
23:29

Світ чекає на маленьку Анну

Анютка з матусею вдома, її стан так само нестабіьний - буває ніби зовсім добре, а буває знов важко і тривожно. Ми вже викупили для малечі монітор пацієнта - тепер вона має власний. Кисневим концентратором стаціонарним вдома користується позиченим - його потрібно щошвидше повернути, але поки без нього Анютка не може бути вдома зовсім, він лишається в неї. Наша ж найближча мета - купити портативний кисневий апарат, щоб Анюта не була замкнена в кімнаті, а могла би виходити на вулицю і не боятись зупинки дихання. Сам апарат, без додаткових батарей, коштує майже сто тисяч гривень і навіть для того, щоб попросити його в розсрочку, для першого внеску нам все одно потрібно зібрати ще щонайменше 20 тисяч гривень. ДУЖЕ сподіваємось на те, що допомога прийде швидше!!!
22/02/18
11:29

Василь: щастя бути з мамою

Доброго дня! Дякуємо за небайдужість. Проект щойно вчора опублікований. Василько є одним з багатьох наших підопічних, кожен з яких рівно заслуговує на швидку допомогу, і ми докладаємо до цього усіх можливих зусиль. ТОП-10 формується відповідно до черги. Ви також можете допомогти у пришвидшенні збору, розповсюджуючи інформацію про нього у соцмережах, на форумах тощо. Лінк на пост фонду у фейсбуці для розповсюдження https://www.facebook.com/OpenPalms/posts/1556322197796379
15/02/18
14:19

Тобі 6, ти зможеш дихати

Дякуємо за швидку підготовку проекту!
06/02/18
03:45

Стрибаєш – дихаєш – живеш

Зможемо зробити першу оплату, коли на лічильнику "залишилось зібрати" промине цифра 12150 - тож дуже-дуже чекаємо, ану ж раптом хтось перерахує сюди 1000? ;) Втім ,кожна пожертва важлива, якого би розміру вона не була, адже наближає збір до завершення! Діти ДУЖЕ чекають на ці батути в подарунок, адже це перетворить нудну фізітерапію на вельми веселе і цілком прийнятне заняття!
06/02/18
03:39

Інгаляції рятують життя. 3

Щиро ДЯКУЄМО усім донорам проекту!!! Наразі зібраних коштів вже достатньо на 3 комплекти (сам апарат - інгалятор та змінні витратні матеріали до нього) і ще трохи - тож дуже сподіваємося швидко зібрати ще та замовити одразу 4 комплекти для 4 родин, які чекають в черзі (замовлення по кілька одиниць (дрібний гурт) дозволяє нам трохи знизити ціну порівняно до одиничних оплат). Тож "тримаємо кулачки, аби швидше побачити на лічильнику "Залишилось зібрати 42 тис. грн" (або менше). Кожна ваша допомога важлива! Кожен переказ наближає нас до цілі, а наші підопічні родини - до отримання допомоги.

Життєдайний кисень

Запоріжжя. Стартував 15.2.2013

Муковісцидоз - найпоширеніша генетична хвороба. Ще недавно пацієнтам рідко вдавалося дожити до 20 років. На фінальній стадії хвороби життя людини залежить від отримання додаткового кисню. БФ «Щаслива дитина» просить допомогти зібрати гроші на прилади, що заміняють лікарняні кисневі балони - концентратори кисню. Вони будуть передані хворим діткам Запорізької області, батьки яких ніколи не зможуть зібрати на дорогий апарат.

Зроблено Зібрали 27 360 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У світі без звуків-2

Дніпропетровськ. Стартував 18.10.2013

Глухі діти так само люблять грати, танцювати, веселитися і пустувати, ліпити й малювати. Але дуже часто їм немає з ким грати, тому що батьки інших дітлахів не заохочують їх до спілкування з глухими. А часом і перешкоджають таким контактам. Але за певних умов глухі малята досягають високого рівня розвитку, мовлення, і слуху. Сильно допомагає в цьому протезування вух слуховими апаратами. Однак, вони не всім по кишені…

Зроблено Зібрали 44 520 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Функціональні ліжка в онкогематологію

Івано-Франківськ. Стартував 2.12.2013

Діти, які лікуються протипухлинними препаратами в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської дитячої лікарні постійно страждають від побічної дії хіміотерапевтичних препаратів. Пацієнти надслабкі: майже увесь час проводять лежачи. Ми хочемо зробити їхнє перебування в лікарні комфортнішим: придбати спеціальні медичні ліжка з можливостями регулювання та поручнями. Це навіть не стільки для дітей, як для їхніх батьків - адже дитину треба повернути, помити...

Зроблено Зібрали 19 100 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Поєдинок у півжиття

Донецька обл. Стартував 20.11.2013

Він їздить з концертами Україною і віддає всі зароблені від виступів гроші онкохворим дітям. У той час, як сам музикант потребує допомоги - у Сергія Поліванова лімфома Ходжкіна. І єдиний, останній шанс перемогти рак - продовжувати терапію препаратом «рімбустін». Однак на 3 курси, що залишилося пройти, вже немає грошей. І все, що можна було продати, вже продане. Щоб продовжити лікування потрібно зібрати майже 100 тисяч гривень.

Зроблено Зібрали 57 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн