Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 842 791 грн
Ua

Василь Галiй

  • Підтримка

  • 11 424.23 грн
  • благодійні внески
  • 8
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Атиповий аутизм – не вирок: 2 етап зборів

Київ. Стартував 6.10.2015

5 років тому у нашій родині сталося велике горе – трагічно загинула наша 5-річна донечка. А потім народилися малюки-двійнята, і знову біда – тяжко хвора дівчинка. Складно уявити наш стан, але ми тримаємося щосили і боремося, адже на кону – здоров'я нашої доньки. За 4 роки життя Олеся вже пройшла 8 курсів реабілітації, і якщо вона й далі лікуватиметься, у неї є всі шанси позбутися інвалідності. Проте бюджет сім'ї виснажений, і без сторонньої допомоги просто не обійтися.

Зроблено Зібрали 22 898 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Маленькому Артему потрібна нова шунтуюча система

Херсонська область, с. Каїри. Стартував 26.8.2015

Маленький Артем народився передчасно. Його зразу перемістили у відділення реанімації під апарат ШВЛ, бо були проблеми з легенями. Після тижня реанімації Артема перевели у відділення неонатології, де лікарі виходжували хлопчика. За цей період у нього виявили гідроцефалію і встановили шунтуючу систему. Все було ніби добре. Маму з хлопчиком виписали додому. Проте шунтуюча система Артема дала збій. І тепер потрібна нова, проте коштів на неї сім'ї не знайти.

Зроблено Зібрали 19 300 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

6-річний марафон Аліни: 2 етап зборів

Вінницька область. Стартував 5.8.2015

І ось уже Алінці 7 рочків, пора до школи… Але через хворобу вчитися вона буде вдома… У 2 роки Аліні поставили діагноз ДЦП, за цей час дівчинка дуже багато пережила: постійна реабілітація, 3 важкі операції по методу Ульзібата. Завдяки небайдужим людям вона вже пройшла 5 курсів реабілітації в клініці Козявкіна. Тепер потрібен 6-й курс, і Алінка не зможе почати його без вашої допомоги.

Зроблено Зібрали 9 690 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн