Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins263 696 264 грн
Ua

kobecevgeniya

  • Підтримка

  • 447.04 грн
  • благодійні внески
  • 8
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував 26.1.2012

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 5 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дати шанс почути голос мами!

Київ. Стартував 27.10.2017

Що таке ніколи не почути голос мами? Не почути сміх друзів, не сказати ані слова? Діти, які з народження занурені у тишу, діти, у яких навіть немає шансів вчасно отримати допомогу лікарів та колись почути цей світ – це діти України.

Зроблено Зібрали 250 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Інгаляції рятують життя. 2

Київ. Стартував 25.10.2017

"Прокинутися від того, що не можеш вдихнути. Відкрити очі, озирнутися: лежиш у своєму ліжку, вдома, ніхто не душить, мама спить в сусідній кімнаті... Чому ж все одно не можеш вдихнути?". Всього лише нічний кошмар для нас, звичайних людей. Щоденна (щонічна) реальність для дітей і дорослих, які живуть з муковісцидозом. За одну ніч легені забиваються так, що важко дихати. Інгаляції і спеціальна зарядка – це те, що рятує. Щоранку. Все життя. Але якщо інгалятора немає? Якщо у мами не вистачило грошей купити?

Зроблено Зібрали 63 840 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн