Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Анна (Anna)

  • Підтримка

  • 1 043.54 грн
  • благодійні внески
  • 10
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Останній крок до одужання!

Івано-Франківська обл.. Стартував 30.1.2018

Надихнувшись успіхом співпраці з Українською Біржею Благодійності, мама Яринки звернулась до нас із проханням не залишитись без уваги. Ось і зараз турботлива і чуйна родина звертається до добрих людей з проханням допомогти! Про хворобу Яринки рідні дізналися, коли їй був рочок, почали помічати, що дитина відстає від своїх ровесників у розвитку, звертались до лікарів, проте рідних запевняли, що все добре. Коли Ярині виповнився рік, пролунав страшний діагноз: ДЦП.

Зроблено Зібрали 9 765 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Даша прагне перемогти хворобу. 4

Київ. Стартував 26.12.2017

Дарина – означає подарована Богом. 9 років тому родині Шатилюк небеса подарували донечку. Разом із чудовим ім’ям дівчинка отримала нелегке випробування: боротися за своє здорове життя. Після народження Дарині поставили діагноз "гіпоксія головного мозку, ураження ЦНС, затримка психомовленнєвого розвитку з аутичним спектром, розумова відсталість". Так почалася її боротьба.

Зроблено Зібрали 28 050 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дорога до серця

Київ. Стартував 8.12.2016

Проект "Дорога до серця" прагне встановити новий рекорд у кількості врятованих дитячих життів. Цього разу метою акції є допомога лікарням, які для багатьох батьків стають єдиною надією, бо на сотні кілометрів навколо вони більше ніде не отримають необхідної медичної допомоги для своїх дітей. Ми збираємо кошти на обладнання для лікарень Ковеля, смт Ратне, Дніпра та Києва.

Зроблено Зібрали 1 043 825 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн