Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Ирина Шаруда

  • Підтримка

  • 376.74 грн
  • благодійні внески
  • 19
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Перемогти злого чаклуна!

Київ. Стартував 22.7.2016

Свою хворобу 8-річний Женя асоціює зі злим чаклуном і вірить, що обов’язково переможе його! Два роки тому Женя вже отримав перемогу над ним, але чаклун повернувся знову і хлопчик зараз готується до вирішальної битви. Ім’я злого чаклуна - гострий лімфобластний лейкоз. Пересадка кісткового мозку від неродинного донора – ось той чарівний меч для маленького лицаря Жені, щоб перемогти зло! Ми закликаємо всіх до армії добрих сил, щоб перемогти рак.

Зроблено Зібрали 429 359.54 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Допоможіть врятувати нашу маму!

Київ. Стартував 27.7.2015

На превеликий жаль, Тетяна померла. Ми висловлюємо щирі співчуття родині Кленових.

Зроблено Зібрали 168 130 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Здорове сердечко для 2-річної Марійки

Київ. Стартував 3.8.2015

Марії 2 роки, у неї вроджена вада серця, який виявили на плановому огляді у віці 5 місяців. Батьки дівчинки поїхали з Марією на повторне обстеження в інститут імені Амосова, де діагноз підтвердився. Лікарі вирішили почекати з операцією, поки Марія підросте і, можливо, дефект закриється. Але на останній консультації з'ясувалося, що дефект збільшився, і потрібна термінова операція. Зробити її можна ендоваскулярним методом із застосуванням оклюдера – спеціальної "латки".

Зроблено Зібрали 52 686 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн