Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 276 682 грн
Ua

Ksana N

  • Підтримка

  • 5 690.75 грн
  • благодійні внески
  • 21
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Пігулки для стареньких

Київ. Стартував 12.5.2017

Чи легко бути старим в Україні? Чи легко бути вигнанцем у власній країні? Чи легко долати важку хворобу самотужки? А якщо ці умови об'єднати, чи реально вижити?!
Вони живуть за межею бідності, не маючи можливості купити життєзабезпечуючі ліки. Вони намагаються щосили боротися, але обставини сильніше. Саме з такими людьми ми хочемо вас познайомити, вони приречені без вашої допомоги.

Зроблено Зібрали 9 196 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні сім років врятував  кілька тисяч життів. На нашому рахунку більше 6 000 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Шкільний портфель для сироти

Київ. Стартував 6.8.2015

Наближається осінь, а з нею і свято "Першого дзвоника". Чи буде в цей день святковий настрій у 30 підопічних Центру допомоги "Місто щасливих дітей" залежить від кожного з нас! Так як адміністрація закладу не має можливості забезпечити дітей всіма необхідними канцтоварами, портфелі маленьких школярів можуть залишитись порожніми. А щоб цього не допустити, БО "Місто щасливих дітей" звертається за допомогою до вас!

Зроблено Зібрали 19 980 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Хочу їсти-5

Київ. Стартував 7.8.2015

Мета проекту – зібрати гроші на харчування діткам з Центру допомоги "Місто щасливих дітей". Тут живуть сироти, діти "з вулиці", діти, які пережили трагедію. У Центр вони потрапляють фізично ослабленими, з різними хронічними захворюваннями і з психологічними травмами. Для порятунку та реабілітації такого малюка вкрай важливо повноцінне харчування. Ми збираємо суму, якої нам вистачить, щоб забезпечити харчуванням діток Центру на місяць.

Зроблено Зібрали 39 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн