Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Анастасія Корнєва

  • Підтримка

  • 642.58 грн
  • благодійні внески
  • 17
  • підтримані проекти
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Підтримаємо Марка-мандрівника!

Cідней. Стартував 28.4.2016

Марко ще до народження став мандрівником. Мандрівником і народився. Як справжній мандрівник і син мандрівників він не втратив нагоди побачити Австралію на власні очі – вирішив народитися саме тут і саме зараз. Звідки ж йому було знати, що батьки не мали коштів навіть на кількаденне перебування в австралійському пологовому будинку... І що тепер доведеться платити госпіталю за цілих 2 місяці.

Зроблено Зібрали 866 170 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Розвиток інфраструктури та статутна діяльність УББ

Україна. Стартував 26.1.2012

Наша команда УББ дуже вдячна вам за вашу підтримку! Дякуючи пожертвам звичайних українців, наш проект за останні пять років врятував не один десяток життів. На нашому рахунку більше 3 300 проектів з усіх куточків України, вже реалізованих та тих, які от-от отримають статус «Зроблено».

Успішне функціонування Української Біржі Благодійності побудовано на принципах прозорої, підзвітної та драйвової благодійності, і можливе за трьох умов:

1. Віра людей в краще.

2. Команда амбіційних та несамовитих менеджерів і волонтерів.

3. Гранти та пожертви донорів.

Завдяки добре налаштованій роботі нашого сайту ubb.org.ua Ви маєте можливість допомагати, тим хто цього потребує – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Дякуючи налагодженій роботі з Операторами Допомоги пожертви використовуються на те, що справді найболючіше, життєво необхідне, на те, що змінює життя на краще.

Діма Пєчегін: зірвіть кайдани ДЦП!

Віта Поштова. Стартував 23.9.2016

Війна скалічила Дмитрика ще до моменту народження. Рятуючи життя, своє і дитини, його мама ховалася від обстрілів у підвалах. Єдиною думкою під час страшних канонад була молитва до Бога, щоб врятував невинне дитинча. Настав час пологів, але після перенесеного стресу вони проходили важко.

Зроблено Зібрали 11 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Шануйте старість – це ваше майбутнє!

Львів. Стартував 23.5.2016

У руїнах старовинного палацу на Львівщині розташоване хоспісне відділення, в якому живуть 15 літніх людей, хоча життям це не назвеш. У стареньких нема рідних, які б їх провідували. У хоспісі тече дах, стіни покриті пліснявою, зламані туалети. Люди забули смак риби чи м’яса. Коли кажуть, старість – не радість, це про тутешнє буття.

Зроблено Зібрали 40 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн