Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins259 802 421 грн
Ua
КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Спорт для дітей сходу

Донецька обл.

стартував 23.11.2018

Проект здійснює
БФ "Клуб Добродіїв"

Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з видів боротьби, яка знаходиться у с. Прохорівка Волноваський район та смт Миронівський Бахмутського району, — це мало не єдине місце для соціалізації і реалізації дітей як особистостей. Працівники розповідають, що ремонти закинутих приміщень, які виділили під спортивний зал, батьки роблять за власні гроші, тренери працюють на ентузіазмі, а у хлопців та дівчат є лише одне кімоно, яке вони беруть на обласні та всеукраїнські змагання, аби по черзі переодягати для виступів.

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк, олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна та інші українські спортсмени візьмуть участь у благодійному батлі, який пройде 27 листопада у #ЩедрийВівторок, Всеукраїнський день добрих справ. Вони змагатимуться у незвичних для себе видах спорту — настільному тенісі та морському бої — на користь спортивної школи олімпійського резерву, яка знаходиться на лінії розмежування. Глядачів закликають вболівати за улюблених спортсменів і робити благодійні ставки на УББ. Зібрані пожертви підуть на купівлю спортивного інвентар. та кімоно для юних борців дзюдо.

Тому звертаємося до вас, добродії. Нам потрібна ваша підтримка!

Деталі...
Сховати...
Зібрали 52 824.46 грн.
голосів: 0 Проголосувати
голосів: 0 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!
aninimouse

Марічка, з початком класного проекту :) Іра.

Сума: 33.00 грн.
Дата: 23.11.2018 23:02:39


Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
11/06/19
23:16
Дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів під час Щедрого вівторку та на День народження засновниці Клубу Добродіїв Марії Артеменко. Разом з вами ми придбали 6 кімоно для дзюдо, 7 пар борцівок та 5 еспандерів для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боротьби, яка знаходиться у с. Прохорівка Волноваський район та смт. Миронівський Бахмутського району. Спортивний одяг, взуття та обладнання уже пройло випробування на міцність першими тренуваннями та змаганнями. Побачити як це було можна на фейсбук-сторінці фонду: http://bit.ly/2IysJZe Спільні зусилля роблять дива!
УББ
17/05/19
17:27
Шановні донори, за проханням Оператора допомоги сума збору була збільшена. Детальна інформація в розділі Документація. Дякуємо вам за підтримку!

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Акт здачі-приймання


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Акт здачі-приймання


Лист від ОД


Лист на розміщення проекту


Запит