Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Продуктовые наборы для ветеранов

Продуктовые наборы для ветеранов

Киев

Судьбу не выбирают! Кто бы мог подумать… 70 лет назад, нынешние ветераны были «героями», а сегодня… Они совсем одиноки и вовсе никому не нужны! Государство никакой отдельной финансовой поддержки кроме мизерной пенсии им не оказывает, а ведь их осталось совсем не много и с каждым годом их количество уменьшается. Сейчас в Киеве осталось 2 428 ветеранов. Для сравнения, в 2014 году их было 6 400 человек. Наш долг – окутать их заботой и вниманием, которое они заслужили своим подвигом ради нашего лучшего будущего.
Детальніше
блог
 
УББ
24/04/15
15:15

За кожним інтернет-проектом в цьому світі стоять люди. І ми дуже хочемо, щоб ви знали, хто саме робить ubb.org.ua і чим ми займаємось у вільний від роботи час :))) Тому ми розкажемо вам про нашу команду! І почнемо з людини, роботу якої ви першою зустрічаєте на сайті – Саша Левченко, редактор нашого сайту.

У Саші є свій власний невеликий сімейний бізнес з виготовлення чоловічих і жіночих, а також дитячих аксесуарів з натурального дерева. Вони – єдиний в Україні виробник краваток-метеликів з натурального дерева, де всі роботи виконуються виключно вручну, без використання автоматизованих систем обробки деревини та ненатуральних або алергічних матеріалів на всіх циклах виробництва. Першим краваткою-метеликом став його власний аксесуар на його ж весілля.

До речі, Саша буде представляти свою продукцію на фестивалі "Всі. Свої" на цих вихідних (25 квітня на Десятинній, 12), і ми разом із командою вболіваємо за нього!

З любов’ю, команда ubb.org.ua

УББ
15/04/15
16:37

Привіт, друзі!

Сподіваємось, що великодні свята пройшли добре та у сімейному колі. Цей тиждень, згідно з народною традицією, зветься Світлий тиждень. Треба робити добрі справи, бути з чистими помислами та посміхатися. В принципі, як завжди :)

Зробити когось щасливим та подарувати надію на життя можна на ubb.org.ua.

У нас з’явилося дуже багато нових проектів, які потребують вашої допомоги:
Врятуйте сердечко Валерії Бланк,
Побита вітчимом до напівсмерті Аліна бореться за одужання,
Їй болить, та вона не здається: 2 етап зборів,
Продукти для переселенців-2,
Боротьба за кожен подих Аліси,
Віталіна повинна жити!,
Пораненим бійцям – гідні умови лікування-2 та інші.

Ще ніколи не було так просто робити добро!

З любов’ю, команда УББ