Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Качественная реанимация во имя спасения-2

Качественная реанимация во имя спасения-2

Днепропетровск

Обращали внимание, что изменилось на дорогах Днепропетровска? Нет, речь не о флажках на автомобилях. Речь о количестве машин «скорой помощи». Они летят теперь почти всегда с сиреной и на красный свет, и больше всего их несется по проспекту Гагарина, по курсу «аэропорт – больница Мечникова», потому что здесь есть все условия для оказания медицинской помощи. Точнее – были, пока не было такого потока раненых. Но каждый может помочь!
Детальніше
блог
 
УББ
23/02/15
13:24

До весни залишилось 6 днів :)

Цей факт ми з командою сьогодні з'ясували на кухні і зійшлися у думці, що це прекрасно та надихаюче :)

Звісно, було б чудово, якби наш настрій не залежав від погоди, а наші думки та вчинки завжди були добрими, творчими і щирими. Звучить як казка, але до цього можна прагнути, що ми і вирішили спробувати зробити! Відсьогодні ми не сваримося, не осуджуємо та не сердимося. Буде важко, але раптом ми звикнемо :)

Так само важко буває героям наших проектів, доки вони не отримають вашої підтримки. Щойно з'являється перша пожертва – починає сяяти вогник надії. Потім друга, третя, двадцята – і ось, проект зібрано! Світ отримав кілька щасливих людей :)

Нехай щодня таких людей стає більше. Тих, хто дає і тих, хто приймає допомогу. І не лише на ubb.org.ua.

З вірою в краще сьогодні,
команда ubb.org.ua

УББ
11/02/15
11:10

Чудові новини! Дуже любимо такими ділитися! Наш гарний та усміхненний хлопчик Богдан Вахрамов повернувся після ТКМ з Італії в Україну. Тривале лікування, складна операція, сотні аналізів – все це вже позаду. Зараз Бодя в Запоріжжі, стає на облік у міську лікарню,а вже в п'ятницу поїде додому, до братів та сестер, які його вже зачекалися :)

Приїзд Богдана дуже скоро ми побачимо у сюжеті телеканалу СТБ​.

Дякуємо всім, хто допоміг цьому диву статися. На УББ проект Боді підтримало 1464 людини!

Зараз ви можете підтримати інших діток, які чекають на свій шанс бути здоровими:
Ілля, 7 рочків,
Лізонька, 9 рочків,
Михайлик, 5 рочків.