Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Мобильная копилка
Странная болезнь Виолетты

Странная болезнь Виолетты

Полтавская область, Кременчуг

До 3 лет Виолетта молчала. Врачи советовали подождать до 6 лет. Но ведь мама понимала, что что-то не так. Затем была постановка на учет к психиатру и неврологу, выписка огромного количества лекарств, которые не помогали, многочисленные обследования, которые показывали, что ребенок здоров. Но проблема осталась – Виолетта не может полноценно говорить. Речь ее настолько хаотична, а слова невнятны, что порою понять ее можно только благодаря маме-переводчице.
Детальніше
блог
 
УББ
24/05/16
11:32

Чудові Люди! Чудова Україна! Один вечір - і ЗІБРАНО майже півмільйона гривень на проект Артема Стадника, якому терміново потрібна операція по видаленню пухлини!!!

Ми безмежно вдячні кожному з 3155 донорів, а також всій команді "Вікна-новини" на телеканалі СТБ, зокрема журналістці Ірочці Заславець за сюжет!

Зібрано більше 400 000 грн менше ніж за добу!

Артемові - 4. Він з Одещини. В нього вроджена вада голови та шиї - лімфангіома. Доброякісна пухлина, яку крок за кроком усувають ізраїльські медики. Пройшло вже три операції у Артемки дуже гарні результати. Пухлина зменшується, але зупинятися не можна!

Це вже 3 етап зборів для Артема. І знаєте, ми вами пишаємося, бо на всі операції малюку вдавалося збирати величезні суми без особливого розголосу. Спотворене обличчя не відвертало. А навпаки. Це вкотре доводить, що в нас на УББ допомагають найдобріші і найкращі люди.

Від цього збору залежав не лише усунення зовнішнього недоліку, а й головне - життя Артема. Власне, Артем вчасно поїде до Ізраїлю і обов'язково одужає і це тільки завдяки вашій підтримці!

Ми з командою не спали майже добу та стежили за сайтом, де ви творили дива. Так од був навіть момент, коли одночасно 10 000 добрих людей були на ubb.org.ua та шукали проект Артема.

Взагалі з 18:00 години п`ятниці до 8:59 суботи більше 3 000 донорів підтримало 47 проектів на ubb.org.ua і перерахували на благодійність 477 762 грн. За п`ятницю користувачі заходили на сайт майже 23 000 разів і це в 10 разів більше ніж зазвичай. Благодійники не зупинялись та підтримували інші проекти діток! Ви – прекрасні!

Сюжет про Артемку.

Подробиці стану Артемки та новини - у блозі проекту.

З вірою в краще сьогодні, команда ubb.org.ua.

УББ
19/05/16
11:00

В рамках урочистого відкриття Країни Розваг 28 травня на ВДНХ, відбудеться благодійний забіг, організатором якого є Українська Біржа Благодійності! ❤

Це забіг, мета якого - зібрати кошти на закупівлю необхідного медобладнання для Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України.

В останні роки відзначається стабільне зростання народження дітей раніше терміну. Таких крихіток ми називаємо «нетерплячки», бо вони настільки хочуть побачити цей світ, що народжуються раніше визначеного терміну. Це особлива група діток, які повністю залежать від кваліфікованої допомоги лікарів та спеціального обладнання.

Всі зібрані кошти під час забігу на «Країні Розваг» будуть спрямовані на купівлю найнеобхіднішого медичного обладнання для ІПАГу, який є провідною науково-дослідною установою в державі у галузі охорони здоров’я матері і дитини. Щорічно 25 тисяч жінок та дітей отримують допомогу в ІПАГ. Тут лікуються найскладніші випадки. Сюди направляються матері та діти з різних регіонів України. Ваш біг може врятувати маленьких нетерплячок! Оператор Допомоги та партнер - Благодійний Фонд "Свічадо"

Під час благодійного забігу представлені дистанція для дорослих - 2 км, а для діток - 60 метрів. 2 км для дорослих - це найкомфортніша дистанція, яку люди можуть просто пройти заради благодійності.

Старт о 14:00. Реєстрація на місці з 13:00 або ТУТ.

Підтримати благодійний проект можна вже зараз в один клік на нашому сайті за посиланням. Це буде дуже весело та насамперед корисно, бо саме Ви можете пробігти невеличку дистанцію та тим самим врятувати крихіток!