Украинская биржа благотворительности

Детка в клетке

Детка в клетке

Феодосия

Лишь 2 месяца было Данечке Подвинцеву, когда его семью шокировали страшными новостями: у ребенка рак крови, причем одного из самых неблагоприятных типов - миелобластный лейкоз. Молодая семья была в миг вырвана из круговерти счастливых хлопот и событий, связанных с приходом в жизнь новорожденного. Ребенку срочно нужна трансплантация костного мозга за границей – ее цена 300 000 евро. Сумма огромна. Вряд ли удастся собрать такую сумму без нас – людей, которые не останутся равнодушны к беде семьи Подвинцевых! Пожалуйста! Помогите!
Детальніше
блог
 
УББ
14/04/14
10:51

Кожного дня нас не перестає дивувати ваша жага робити добрі справи. Кожен день, приходячи на роботу, ми спостерігаємо, як на проекти допомоги з великими сумами зборів, збираються кошти та людина отримує медичну допомогу, лікування, ліки та здоров’я. І це все робите ви.

Минулого тижня зібрані проекти:
"Я - мама",
"Немає навіть імені",
"Вітчизняні ліки не допомагають",
"У маленькому тілі – велика людина",
"Від серця до серця",
"Врятуйте сердечко Ярославочці Жунь"

Незважаючи на погоду, в душі у нас сонце. Завдяки вам.

УББ
06/04/14
10:29
В котрий раз ви доводите, що у добрих справ немає вихідних! За суботу та неділю ви стільки зробили! Зібрано багато проектів: «Проблиск надії в очах Ілонкі» «Україна, SOS!» «Син прикордонника потребує лікування» «Великодній кошик-2» «Порадувати дітлахів чудесними Великодніми пасками»

А ще тільки ранок неділі :-) Попереду цілий день! Гарного вихідного, друзі!