Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Мобильная копилка
Победить злого колдуна!

Победить злого колдуна!

Киев

Cвою болезнь 8-летний Женя ассоциирует со злым колдуном и верит, что обязательно победит его! Два года назад Женя уже одержал победу над ним, но колдун снова вернулся и мальчик сейчас готовится к решающей битве. Имя злого колдуна – острый лимфобластный лейкоз. Пересадка костного мозга от неродственного донора – вот тот волшебный меч для маленького рыцаря, что победит зло. Мы призываем всех в армию добрых сил, чтобы победить рак.
Детальніше
блог
 
УББ
03/10/16
10:22

Творчість має силу допомогти дітям, позбавленим батьківської любові. Унікальний проект від Нова пошта - це доказ того, що саме зараз ваша унікальна коробка може змінити долю дитини.

На сайті Нової Пошти можна намалювати ваше бачення благодійної коробки та після конкурсу в жовтні вони надійдуть в продаж задля допомоги створити альбом спогадів для дітей-сиріт.

"Кольорові посилки" - це спільний проект Нової Пошти та Української Біржі Благодійності, що має на меті надрукувати та подарувати 2 500 книжок "Книга про мене" для дітей-сиріт.

Суть альбома проста - там зібрані всі спогади дитини, вподобання, мрії та особисті дані, які допомагають не тільки дитинці пізнати себе у майбутньому, а ще й потенційним батькам дізнатись більше про майбутнього члена родини. Це зближує, надає змісту та дарує спогади, без яких неможливо майбутнє.

Я #малююдлядітей, бо робити добрі справи так просто — Нова Пошта.

Підтримати проект можна вже зараз: https://ubb.org.ua/uk/project/2383/

Всім кольору та щастя!

УББ
01/10/16
10:30

30 вересня, завдяки Рейтингу від Українського форуму благодійників, стали відомі імена переможців та учасників ІІІ Національного рейтингу благодійників. Це така відзнака серед благодійних організацій, які відкрили свої податкові звіти. Це відзнака для фондів, які здійснюють свою діяльність прозоро, в рамках закону та не приховують всі свої звіти!

Ваша покірна слуга - Українська Біржа Благодійності стала лідером у номінації "Витрати у сфері охорони здоров`я у 2015 році", "Витрати у сфері захисту довкілля та тварин у 2015 році" з обсягом річного бюджету понад 10 млн грн.

І це нагорода ваша! Наших Операторів Допомоги, наших благодійників, друзів, волонтерів, всіх причетних до нашого сайту добра ubb.org.ua.

Дякуємо нашим партнерам, що разом з нами ви творите нову історію в країні і показуєте приклади правильної та ефективної благодійності.

Ми пишались тим, що на сцені у всіх номінаціях ми побачили майже 85% наших партнерів! Ви такі молодці! Ми рухаємось в правильному напрямку ❤ Всім відкритості та добра!