Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Спасательный кабель сердцебиения

Спасательный кабель сердцебиения

Киев

Эффективная, качественная, безопасная медицинская помощь недоношенным детям невозможна без применения современных технологий. Мониторинг жизненно важных функций организма необходим при лечении и выхаживании таких маленьких детей. Это возможно благодаря специальным приборам – пульсоксиметрам. Необходимыми элементами к прибору являются индивидуальные Датчики, и соединяет пациента с прибором именно Кабель пациента. Он, как и датчик, требует частой замены.
Детальніше
блог
 
УББ
19/05/15
17:05

Ура! Ура! Ура! І ніяк інакше ми не можемо кричати!

Ми опубліковали найБАРАХОЛИСТИЙ проект року на ubb.org.ua

7 червня ми дуже будемо вас чекати на Платформа арт-завод, де будуть відбуватися дива, адже тисячі людей приймуть участь у 4-й Благодійній Барахолці на підтримку маленьких діток!

THE NEW OLD BARAKHOLKA – це платформа, де кожен може легко і весело зайнятися благодійністю. Місія четвертої Ювілейної Благодійної Барахолки 7-го червня – допомогти найменшим і незахищеним громадянам нашої країни – недоношеним малюкам вагою 500-2500 грамів, яких виходжують у відділеннях НДСЛ "Охматдит" та Рівненській ОДЛ. Кошти, які ми вкладаємо у здоров'я наших дітей, повертаються до нас здоровим суспільством!

Ми дякуємо організаторам цього чудового заходу за надану можливість стати частиною Барахолки вже втретє.

До речі, всі співробітники УББ йдуть продавати своє барахло на 4-ту Благодійну Барахолку! Приходьте, будемо знайомитись і обніматися!

А якщо ви не маєте змогу бути присутніми, можете підтримати проект в онлайні, в один клік.

УББ
13/05/15
10:45

І так! Новини від нас для вас!

Цієї суботи, 16 травня в мережі L'KAFA CAFE по вулиці Гришка, 8-В пройде перша благодійна вечірка-караоке. Це Благодійний проект мережі L'KAFA CAFE – #Sound_of_Hope спільно з Українською Біржею Благодійності, покликаний допомогти дітям з вадами слуху.

Ми можемо змінити наше майбутнє на краще – зробити його яскравіше та ліпшим! Прийти в L'KAFA CAFE по вулиці Гришка, 8-В, заспівати улюблену пісню, поспілкуватися з друзями або просто смачно поїсти і тим самим допомогти дітям почути цей світ!

Всі кошти з продажу вхідних квитків будуть перераховані на проект #SOUND_of_Hope на Українській Біржі Благодійності.

А ще проект підтримують українські зірки Євген Хмара, Ковтун Дар'я, Наталя Гордієнко, Марія Яремчук та PAVLIK. Приходь та заспівай разом з зірками!