Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Развитие инфраструктуры и уставная деятельность УББ

Поддержи нас

Украина

Детские глазки, которые всматриваются с фото на Вас – это не просто глазки, это глаза благодарности. Благодаря пожертвованиям обычных украинцев наш проект за последние три года спас не один десяток детских жизней. На нашем счету больше 900 проектов со всех уголков Украины, уже реализованных и тех, которые вот-вот получат статус «Сделано». Успешное функционирование Украинской Биржи Благотворительности построено на принципах прозрачной, подотчетной и драйвовой благотворительности, и возможно только при трех условиях: 1. Вера людей в лучшее. 2. Команда амбициозных и вовлеченных менеджеров и волонтеров. 3. Гранты и пожертвования доноров.
Детальніше
блог
 
УББ
20/07/15
12:01

Барабанний бій:) 379 лайків сторінки Української Біржі Благодійності у фейсбуці завдяки акції з компанією Агентство IDEALSECRETS.

Це означає, що 379 грн УББ переведе на проект Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів-2 зі Скарбнички категорії Здоров'я.

І саме круте те, що компанія IDEALSECRETS вирішила зробити добра аж в 10 разів більше. Тому сума, яку перераховує IDEALSECRETS дорівнює 3790 грн!

Дякуємо нашим старим, вірним і чуйним партнерам за допомогу, доброту і підтримку! Дякуємо всім, хто взяв участь в акції. Завдяки вашим лайкам і шерам ви допомагаєте маленьким діткам!

Далі буде. Всім добра!

УББ
16/07/15
12:07

Друзі, ми вдячні всім, хто брав участь у Всеукраїнській екологічній програмі «Будуймо ЕКО Україну разом!», подавав свої ідеї, підтримував учасників, лайкав, шерив, бажав успіху — без вас цей проект був би неможливий!

На сайті ecoukraine.com.ua було опубліковано 49 ЕКО проектів із 15 областей нашої країни. Компетентне журі програми вже провело засідання, і 17 липня ми оголосимо 10 проектів-переможців!

Дякуємо, ви — неймовірні! Будуймо Еко Україну разом!