Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Развитие инфраструктуры и уставная деятельность УББ

Поддержи нас

Украина

Детские глазки, которые всматриваются с фото на Вас – это не просто глазки, это глаза благодарности. Благодаря пожертвованиям обычных украинцев наш проект за последние три года спас не один десяток детских жизней. На нашем счету больше 1000 проектов со всех уголков Украины, уже реализованных и тех, которые вот-вот получат статус «Сделано». Успешное функционирование Украинской Биржи Благотворительности построено на принципах прозрачной, подотчетной и драйвовой благотворительности, и возможно только при трех условиях: 1. Вера людей в лучшее. 2. Команда амбициозных и вовлеченных менеджеров и волонтеров. 3. Гранты и пожертвования доноров.
Детальніше
блог
 
УББ
06/10/15
10:34

ЗІБРАНО!

Благодійний проект мережі L'KAFA CAFE #Sound_of_Hope спільно з Українською Біржею Благодійності покликаний допомогти дітям з вадами слуху.

Всі кошти із вхідних квитків на благодійні вечірки-караоке були перераховані на проект Sound of Hope Vol.1, головною метою якого є закупівля слухових апаратів для маленького Кирила Дячука.

Це перший такий проект, і ми сподіваємося, що не останній, адже так багато діток, яким потрібна наша з вами допомога!

Дякуємо L'KAFA CAFE - lounge, караоке-клуб за підтримку, організацію, допомогу! Дякуємо всім, хто приходив співати улюблені пісні і тим самим допомагав дітям почути цей світ!

УББ
01/10/15
10:43

Сьогодні 1 жовтня ми відзначаємо чудове свято – Європейський день благодійних фондів. Це свято людей, готових допомагати у вирішенні проблем, пов'язаних з хворобами, бідністю і старістю. Це свято професіоналів, які роблять благодійність доступною для розуміння, прозорою та відповідають за цільове використання коштів. Головне завдання працівників благодійних фондів – щоб люди, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, відчували себе повноцінними в суспільстві, здатними до соціального функціонування, і отримували допомогу, а люди, які хочуть їм допомогти, мали змогу підтримати їх у повному обсязі і, головне, вчасно.

Ми вітаємо всіх колег і партнерів зі святом та бажаємо натхнення, більших прагнень, вдалих та цікавих проектів і чудових результатів.

Всі ми разом – велика сила, і в змозі зробити цей світ ще кращим!