Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Мобильная копилка
Прыжок в мир выздоровления

Прыжок в мир выздоровления

Хмельницкий

5 месяцев изнурительных химиотерапий не дали ожидаемого результата, и 4-летнему Ярославчику остался только один шанс на жизнь – пересадка костного мозга от неродственного донора, операция, которую, к сожалению, на Украине пока еще не делают. Мальчика готова принять Турецкая клиника Medical Park Bahcelievler Hospital, и лечение будет стоить 120 000 долларов США.
Детальніше
блог
 
УББ
29/11/16
13:35

«Якщо ви ще не почали в понеділок, почніть займатися благодійністю у вівторок!»

Під таким девізом ми і повідомляємо про всесвітню акцію - #GivingTuesday! #GivingTuesday - вже набула поширення в 71 країні світу. В останній вівторок листопада мільйони послідовників такої соціальної ініціативі здійснюють найрізноманітніші дії на користь благодійних організацій і розміщують інформацію про це в соціальних мережах, на сайті та інших медіа.

Це ще один дуже простий спосіб допомоги!

Ви можете оголосити у себе на роботі, в університеті про таку акцію, і зовсім просто до неї долучиться - вибравши будь-який проект на сайті (ubb.org.ua), зробивши благодійний внесок, розповівши про це своїм друзям з хештехом #GivingTuesday.

Таким чином, ви станете частиною такої важливої суспільної ініціативи і допоможете залучити в благодійність своє оточення!

Адже, допомагати - це просто і приємно!

УББ
16/11/16
12:37
УВАГА! УВАГА! ТЕРМІНОВО!

Друзі, у зв`язку з неспокійною обстановкою на Майдані Незалежності, задля безпеки всіх присутніх дорослих та діток, ми переносимо наш захід присвячений Міжнародний день передчасно народжених дітей на Софіївську площу!

Саме там відбувся перший День передчасно народжених дітей, який відзначали в України минулого року. Як показує практика, традиції повинні бути у всьому. Будемо підсвічувати Софію Київську у фіолетовий колір.

Друзі! Будь ласочка, розширте цей запис серед друзів! Для нас дуже важливо побачити вас усіх. Миру нам та спокою...