Украинская биржа благотворительности

собрано на УББ
coins266 220 589 грн
Ru
Средства гигиены для детского дома

Средства гигиены для детского дома

Киевская обл.

Детский центр "Солнечный свет" уже более 16 лет помогает детям преодолеть пренебрежение, оскорбления, насилие, страдания, которые этим детям нанесли их родные люди. Центр не имеет государственной поддержки и рассчитывает в своем важном ежедневном деле только на помощь неравнодушных людей. Просим Вас помочь нам обеспечить воспитанников нашего центра средствами гигиены, которые являются залогом их здоровья и хорошего самочувствия! 
Детальніше
блог
 
УББ
21/02/20
12:17

2 000 000 гривень за кілька днів, щоб врятувати життя хлопчика!

Ми зробили це, завдяки ВАМ! Декілька днів тому ми розмістили історію Богдана, якому терміново необхідно встановити механічне серце, щоб він вижив і дочекався донорського.

Завдяки вам та усім глядачам СТБ ми у рекордні строки зібрали 2 000 000 гривень, що дозволять зробити йому операцію вже найближчим часом.

Ми оперативно ділитимемося з вами новинами та тримаємо кулачки, аби все було добре.

Проект допомоги хлопчику: https://ubb.org.ua/uk/project/5804

УББ
03/01/20
14:57

Найдобріші досягнення

За 2019-й рік ми разом з вами зібрали понад 59 000 000 гривень на благодійність!

На Українській Біржі Благодійності було реалізовано 715 благодійних проектів.

Допомогу отримало 415 діточок й 92 дорослих з різними діагнозами та життєвими історіями.

Рекордних 80 одиниць медичного обладнання було придбано, завдяки тим, хто підтримував проекти на нашому сайті.

Також, завдяки підтримці благодійників, було зібрано та реалізовано 154 проекти, які спрямовані на допомогу безпритульним, малозабезпеченим, дітям з притулків та турботу про тварин.

Наші корпоративні чарівники, які цьогоріч буквально змінили країну на краще: АЗК WOG, Кураж Базар, Parimatch Foundation, Monobank, Ideal Secrets, Capital times, Datagroup, Київстар, Run Ukraine, Тюсо, Negroni, Hearts Charity Evening, Банда Добра та багато інших компаній!

Загалом за 2019 рік разом з нами понад 200 компаній долучилися до благодійності.

Команда Української Біржі благодійності цьогоріч провела у Dialog hub цикл унікальних та безкоштовних освітніх заходів для працівників неприбуткового сектору. Лекції читали представники великих компаній, амбасадори провідних фондів та справжні профі своєї справи від маркетологів до професійних фандрайзерів. Серед спікерів були засновник фестивалю Atlas Weekend Дмитро Сидоренко, директорка з комунікацій компанії WOG Олена Осипчук та піарниця digital-холдингу EVO Юлія Новаченко.

Разом з небайдужими однодумцями ми з вами підвічували фіолетовим кольором київські мости та історічні споруди, аби говорити про проблеми передчасних пологів та дарували незабутні миті щастя малечі, яка залишилася без батьківської опіки та проживає у центрі допомоги дітям.

Разом ми створюємо світ, де кожен робить добро!

Завжди ваша, команда Української Біржі Благодійності!