Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Мобильная копилка
Хочу кушать-9

Хочу кушать-9

Киев

Цель проекта – собрать деньги на питание деткам из Центра помощи "Город Счастливых Детей". Тут живут сироты, дети "с улицы", дети, пережившие трагедии. В Центр они попадают физически ослабленными, с различными хроническими заболеваниями и с психологическими травмами. Для спасения и реабилитации такого малыша крайне важно полноценное питание. Мы собираем сумму, которой нам хватит, чтобы обеспечить питанием деток Центра на месяц.
Детальніше
блог
 
УББ
29/01/16
13:19

Друзі!

Ні для кого не таємниця, що на Українській Біржі Благодійності відбуваються дива кожної миті. Адже це місце, де можна ефективно, зручно і просто допомогти нужденним.

Саме ви, наші благодійники, робите ці дива можливими.

Українська Біржа Благодійності - це вже 395 083 благодійників. Це так дивовижно, бо це кількість майже 6-ти заповнених Олімпійських стадіонів в Києві! Так, нас майже 6 повних стадіонів.

Сьогодні розповімо вам історію про те, як ви допомогли маленькій Лілічці Калмазан. Лілі всього лише два з половиною рочки, а дитині вже терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо-серцевого імпланту (спіралі), так як у неї вроджена вада серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки.

УББ
29/01/16
13:18

Батько Лілі вже півтора року знаходиться в АТО (на другій ротації). На його зарплату (близько 5 000 грн на місяць) треба було докуповувати форму і споряджання, відправляти продуктові посилки. Доводилося збирати гроші на оптику, запчастини для машин, бронежилети тощо. Мама перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Отримує допомогу 1 012 грн на місяць. Сума у 100 000 грн була просто непідйомна для родини, де мріють врятувати донечку.

Товариші по службі теж прийняли участь та назбирали для донечки побратима аж 50 000 грн! Другу частину збирали на УББ.

І коли ми розмістили проект та написали пост в нашому фейсбуці, що дівчинці терміново потрібна допомога, тут і трапилось справжнє диво!

За 45 хвилин ми зібрали необхідну суму у 55 074 грн!

Вже в понеділок Ліля з мамочкою буде в НІССХ ім. Амосова. Вже на середу в неї призначена операція.

Ми тримаємо кулачки за Лілю і напишемо вам, як все пройшло.

А головне, що ми хотіли вас сказати, що для добрих справ немає меж. Що проект Лілі – це тільки один проект з тисячі, яким ви вже допомогли. І тільки об’єднавши зусилля, по одній гривні, по одній краплі ми можемо рятувати та допомагати, робити більше хорошого та змінювати цей світ на краще!

Ви даруєте надію і ми пишаємось, що можемо бути частиною ваших добрих справ.

З любов’ю, команда УББ