Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Надежда для Илюши

Надежда для Илюши

Житомир

Илюша – третий ребенок в семье Натальи Ищук, желаемый и любимый. В результате внутриутробной гипоксии в перинатальном периоде и во время родов у мальчика возникли серьезные нарушения нервной системы. С первых дней жизни у Ильи наблюдались нарушения сна и отставание в развитии. В 4 года мальчик почти не разговаривал, не понимал обращенную речь, самостоятельно не ел. Ребенок не играет, не общается с окружающими, не может обслуживать себя, ему нужно постоянное внимание и присутствие мамы.
Детальніше
блог
 
УББ
03/07/15
10:59

Відтепер 1 лайк = 2 грн!!!

Друзі, разом з українськими компаніями ми розпочинаємо низку крутих акцій у Фейсбуці, щоб підтримати благодійні проекти на ubb.org.ua. Першою компанією стала івент-агенція IDEALSECRETS. Будемо прискорювати збір коштів на проект "Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів-2"

Умови дуже прості: лайкніть сторіночку Українська Біржа Благодійності в Фейсбуці та поділіться цим постом. За кожного учасника акції на проект допомоги немовлятам буде переведено 1 грн зі скарбнички категорії Здоров'я, та додатково по 1 грн від компанії IDEALSECRETS!

Ліміт лайків 10 000.

Акція триває з 03.07.2015 до 10.07.2015 рр.

Допомогати просто! Ставте лайки, кличте друзів!

https://ubb.org.ua/uk/project/1272/

УББ
02/07/15
12:45

Привіт, друзі!

А ви знали, що є Зелена Книга української благодійності? Це рейтинг найпрозоріших, професійних та ефективних фондів країни, експертних опитувань, опис найцікавіших проектів та ініціатив року. Так, наприклад, у 2014 році Україна посіла 43-тє місце в світі за показником волонтерської роботи. Правда, ми поділили це місце з Ганою та Мадагаскаром, але теж приємно :)

Українська Біржа Благодійності вже другий рік поспіль визнана фондом, який максимально ефективно, публічно та прозоро здійснює свою благодійну діяльність для українського суспільства. Ура, ура, ура! :)

Повну версію Зеленої книги ви можете переглянути за посиланням: http://ru.scribd.com/doc/269570052/Зелена-книга-української-благодійності-2014