Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Развитие инфраструктуры и уставная деятельность УББ

Поддержи нас

Украина

Детские глазки, которые всматриваются с фото на Вас – это не просто глазки, это глаза благодарности. Благодаря пожертвованиям обычных украинцев наш проект за последние три года спас не один десяток детских жизней. На нашем счету больше 900 проектов со всех уголков Украины, уже реализованных и тех, которые вот-вот получат статус «Сделано». Успешное функционирование Украинской Биржи Благотворительности построено на принципах прозрачной, подотчетной и драйвовой благотворительности, и возможно только при трех условиях: 1. Вера людей в лучшее. 2. Команда амбициозных и вовлеченных менеджеров и волонтеров. 3. Гранты и пожертвования доноров.
Детальніше
блог
 
УББ
25/08/15
12:08

Друзі! Вітаємо з Днем незалежності України кожного, хто зве себе українцем і живе на цій славній землі незалежно від того, якою мовою він розмовляє і яких традицій дотримується. Бажаємо нам бути незалежними і в своїх помислах, і в справах, створюючи на рідній землі квітучий рай для наступних поколінь.

Миру нам та спокою! Ми - велика сила! Ми - українці!

Слава Україні!

УББ
04/08/15
12:17

Всі пам'ятаєте, що таке Скарбничка категорії Здоров'я на УББ? Якщо ні, то нагадуємо. Це своєрідний ю-бі-бішний золотий резерв.

Гроші, що потрапляють в Скарбничку - це кошти, які надійшли понад необхідну суму на проект, що вже зібраний. Завдяки цим коштам ми можемо оперативно рятувати життя дітей та дорослих. Це проекти, які не мають часу для збору, це життя, які можуть обірватися кожної хвилини.

Минулого тижня завдяки вам та вашій підтримці зі Скарбнички категорії Здоров'я було закрито 7 проектів та врятовано 7 життів!

Це дітки та дорослі:

  1. Проблема, помножена на 2
  2. Ліки для Даринки
  3. Посмішка для Павлика
  4. Врятуйте сердечко Антону Кулешову
  5. Врятуйте сердечко Данилу Вацанюку
  6. Врятуйте сердечко Дар'ї Бутузовій
  7. Дівчина-метелик

Данилу Вацанюку та Дар'ї Бутузовій вже навіть зробили операції зі встановлення імпланту в серце, і вони вже знаходяться вдома! ❤

Як завжди дякуємо вам за те, що поруч. Ви кожної хвилини робите стільки добра та рятуєте життя!

Кожного дня ми пишаємося бути з вами!

З любов'ю, команда УББ