Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Развитие инфраструктуры и уставная деятельность УББ

Поддержи нас

Украина

Детские глазки, которые всматриваются с фото на Вас – это не просто глазки, это глаза благодарности. Благодаря пожертвованиям обычных украинцев наш проект за последние три года спас не один десяток детских жизней. На нашем счету больше 1000 проектов со всех уголков Украины, уже реализованных и тех, которые вот-вот получат статус «Сделано». Успешное функционирование Украинской Биржи Благотворительности построено на принципах прозрачной, подотчетной и драйвовой благотворительности, и возможно только при трех условиях: 1. Вера людей в лучшее. 2. Команда амбициозных и вовлеченных менеджеров и волонтеров. 3. Гранты и пожертвования доноров.
Детальніше
блог
 
УББ
27/11/15
12:37

Відтепер 1 Like + 1 Share = 2 грн!!!

Друзі, разом з українськими компаніями ми нещодавно розпочали низку крутих акцій у Фейсбуці, щоб підтримати благодійні проекти на ubb.org.ua. Вже в другий раз доброю компанією стає івент-агенція IDEALSECRETS. Будемо прискорювати збір коштів на проект Нетерплячки – придбання датчиків сатурації в НДСЛ "ОХМАТДИТ".

Умови дуже прості:

1. Лайкніть сторіночку Українська Біржа Благодійності в Фейсбуці
2. Лайкніть сторіночку IDEALSECRETS в Фейсбуці
3. Поставте Like під цією картинкою та поділіться цим постом.

За кожен Like + Share під картинкою компанія IDEALSECRETS дасть – 2 грн на проект допомоги немовлятам!

Акція триває з 27.11.2015 до 10.12.2015 рр.

Ліміт – 10 000 грн.

УББ
27/11/15
12:16

Привіт, любі!

Тут на носі День Св. Миколая, Новий рік. І всі нужденні чекають на святкові дива. Так-так. Всі чекають. Всі вірять у казку, не дивлячись на вік та життєві обставини.

На УББ вже назбиралося багато новорічно-святкових проектів, які ви можете підтримати та подарувати комусь свято. Будь то діти-сироти, безпритульні дорослі чи переселенці.

У будь-якому випадку, навіть 1 ваша гривня – це вже подарунок. Саме з таких гривневих пожертв і складається велика допомога.

Новорічні подарунки для сиріт
Завітай і до нас, Святий Миколаю!
Подаруй нужденним Святвечір
Новорічні подарунки онкохворим діткам
Подаруй Новий рік хворим діткам!
Солодкі подарунки для дітей-переселенців
"Різдвяні зустрічі" для прийомних сімей
Стань дитині святим Миколаєм!

Обирайте, підтримуйте та насолоджуйтесь життям!