Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
SMS-благотворительность
Развитие инфраструктуры и уставная деятельность УББ

Поддержи нас

Украина

Наша команда УББ, очень благодарна вам за вашу поддержку! Благодаря пожертвованиям обычных украинцев наш проект за последние пять лет спас не один десяток детских жизней. На нашем счету более 3300 проектов со всех уголков Украины, уже реализованных и тех, которые вот-вот получат статус «Сделано». Успешное функционирование Украинской Биржи Благотворительности построено на принципах прозрачной, подотчетной и драйвовой благотворительности, и возможно только при трех условиях: 1. Вера людей в лучшее. 2. Команда амбициозных и вовлеченных менеджеров и волонтеров. 3. Гранты и пожертвования доноров. Благодаря хорошо слаженной работе нашего сайта ubb.org.ua Вы можете помогать тем, кто в этом нуждается – 24 часа в сутки, 7 дней в неделю. Благодаря налаженной работе с Операторами Помощи, пожертвования используются на то, что действительно нужно, жизненно необходимо, на то, что меняет жизнь к лучшему.
Детальніше
блог
 
УББ
31/01/19
12:36

1 000 000 добрих підписників!

Нещодавно наша сторінка у Facebook зібрала перший, і ми віримо, що це не останній, мільйон підписників.

З вами ми завжди знаємо, що будь-якій проблемі знайдемо рішення. Точно знаємо, що можемо змінити життя на краще та зробити безліч людей щасливішими.

Ви - наш мільйон найдобріших помічників і всі наші досягнення - це завдяки вам!

Давайте й надалі допомагати разом!

Також нагадуємо, що відправляючи SMS з будь-яким текстом на номер 88007 з вашого мобільного рахунку 5 гривень перераховуються на порятунок дітей та дорослих, які потребують термінової допомоги.

УББ
28/01/19
15:56

200 000 000 гривень на добрі справи за 7 років!

У нашої команди подвійне свято: виповнюється 7 років з моменту презентації та запуску нашого проекту у Давосі та у цей же час на нашому сайті вже зібрано понад 200 000 000 гривень на благодійність!

Це 7 років невпинної роботи заради того, аби добро не припиняло відбуватися. Ми пишаємося кожним, хто за ці 7 років знаходив у собі сили та бажання допомагати. Пишаємося тими, хто змінює світ разом з нами!

Ми вдячні кожному нашому партнерському за співпрацю. Вдячні кожній добрій компанії, разом з якими ми втілюємо найкращі благодійні проекти. І особливо вдячні кожному, хто заходить на наш сайт, аби зробити звіт кращим.

Всі ці 7 років кожна, перерахована вами, гривня була витрачена на благодійність завдяки гранту Фонду Віктора Пінчука.

Ми вдячні вам, адже разом ми можемо змінити світ!

З любов'ю, команда Української Біржі Благодійності ❤️