Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Достучаться до сердец

Достучаться до сердец

Киев

"Нашему Никите сейчас 7 лет. Но эти годы – годы постоянной борьбы со страшным врагом – ДЦП. Несмотря на трудности, вынужденный переезд из АР Крым, боль, понимание, что он не такой как все, наш малыш не перестал улыбаться и любить этот мир. Никитка очень добрый, открытый и веселый ребенок. Только глаза у него взрослые… За эти годы мы многого добились. Но останавливаться нельзя! Врачи говорят,что Никитка очень перспективный!"
Детальніше
блог
 
УББ
17/03/15
16:02

Минулого тижня в Мистецькому Арсеналі нагороджували кращих благодійників України. Українська Біржа Благодійності отримала 2 нагороди! Друге місце – у номінації "Загальноукраїнський (у т. ч. міжнародний) благодійний фонд" та перше у номінації "Інновації в благодійності" за проект "Частинка серця". Ці нагороди – нагороди наших благодійників, донорів, Операторів Допомоги, друзів та просто людей, які слідкують за нашою діяльністю! Дякуємо, що ви поруч, адже тільки завдяки вашій підтримці ми можемо робити те, що любимо, чим надихаємось та пишаємось!

І найголовніше – в Національному конкурсі "Благодійна Україна" отримали відзнаку аж 7 наших Операторів Допомоги! БФ "Спасибі" (м. Одеса), БФ "Фонд громади міста Херсон "Захист", ВБФ "Запорука", Карітас України, Happy Paw!, Донецький міський благодійний фонд "Доброта", Всеукраїнська благодійна організація "Український фонд Допомоги".

Пишаємося своїми партнерами!

УББ
03/03/15
10:39

Нарешті настала довгоочікувана пора, коли все прокидається та починає жити новим життям. З чим ми вас і вітаємо :)

Минулого тижня пройшла VII Міжнародна конференція «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє», де обговорювались питання сучасної благодійності, волонтерства. На конференції відбулося вручення нагород журналістам у номінації «Голос благодійності», які сприяли розповсюдженню та поширенню інформації про історії людей, які потребують допомоги. Журналістам, які своїм Голосом та професіоналізмом дали змогу багатьом дітям та дорослим вижити та отримати допомогу від глядачів та читачів.

Вручала нагороди перша леді України – Марина Порошенко. І янголи УББ – журналіст телеканалу СТБ програми "Вікна-новини" Ірина Стороженко отримала відзнаку! Ще не змогла бути присутньою журналіст Gazeta.ua – Ірина Патланюк, яка завжди пише про діток, проекти яких розміщенні на УББ. Дівчата, від імені всіх, кому ви допомогли та допомагаєте – ДЯКУЄМО за ваш професіоналізм, добре серце та величезний внесок в розвиток благодійності!

Бачимо, що ви не тільки зустрічали весну на вихідних, а ще й допомагали діткам на ubb.org.ua. Зібрані два проекти:
Анютка дуже хоче ходити!,
Лера потребує нашої підтримки.

Подяка від крихіток та їхніх батьків!

Не зупиняємось на досягнутому! Попереду багато цікавого.

Гарного початку нової весни, друзі. Дякуємо, що ви поруч!
З любов’ю, команда ubb.org.ua