Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
Мобильная копилка
Хочу кушать-13

Хочу кушать-13

Киев

Благотворители УББ – единственные, кто обеспечивают питание детей из Центра помощи «Город Счастливых Детей». Тут живут сироты, дети «с улицы», дети, пережившие трагедии. В Центр они попадают физически ослабленными, с различными хроническими заболеваниями и с психологическими травмами. Для спасения и реабилитации такого малыша крайне важно полноценное питание. Мы собираем сумму, которой нам хватит, чтобы обеспечить питанием детей Центра на месяц.
Детальніше
блог
 
УББ
24/08/16
17:14

Любі наші!

Щодня спостерігаючи за тим, як розвивається та міцніє благодійність незалежної Україні, можемо сказати, пишаємося тим, що маємо.

З кожним роком ми вище і вище піднімаємося по сходинках у Світовому рейтингу благодійності, стаючи все більш щедрішою державою в світі.

Сьогодні благодійний сектор практично сформований і має відчутний вплив на національну економіку, медицину та суспільні відносини. Розгалужена система благодійних організацій охоплює переважну більшість сфер життя.

У цей святковий день буде багато привітань, багато слів. Додамо лише те, що безкорислива допомога - фундамент доброти та людяності в нас закладено, благодійність сьогодні стає «рятувальним кругом» для тисяч людей, дозволяючи впоратися із будь-якою складною ситуацією. Ми вміємо та можемо об’єднуватися та робити разом найдивовижніші речі. І це наша з вами перемога!

Дякуємо Вам за те, що ви робите! Бажаємо усім миру, віри, терпіння, чуйності, добра та любові! Зі святом!

УББ
15/08/16
13:47
#‎язапрезумпціюзгоди

Не страшно бути донором після смерті, страшно стати реципієнтом за життя. Без можливості отримати донорський орган!

Щороку в Україні помирають 3 тисячі потенційних донорів. Це переважно люди, які гинуть в ДПТ чи отримують побутові травми… Це люди, врятувати яких лікарі не можуть, але самі вони після смерті здатні своїми органами дати шанс на життя іншим.

Один донор своїми органами може врятувати до 7 людей.

Ми зібрали для вас різні відео, які зможуть більше розповісти про трансплантацію та презумпцію згоди.

А поки Україна не має дієздатного закону про трансплантацію, щодня без здорових серця чи печінки помирає по 9 людей. Із 5 тисяч, які щороку потребують пересадження. І лише торік українці за кордон на такі операції вивезли $ 43 млн. Це гроші, які можна було б витрати на розвиток трансплантології у нас. Адже наші лікарі зможуть робити такі операції ВДЕСЯТЕРО дешевше. А значить – вдесятеро більше врятованих життів.

Страшні цифри сьогодення: 196 дітей в черзі на трансплантацію серця в Центрі дитячої кардіохірургії, 89 таких пацієнтів – в Інституті Амосова, 53 – в Інституті серця.

Не будьте байдужими, підпишіть петицію до Президента України, поширте цю інформацію з хештегом ‪#‎язапрезумпціюзгоди.