Украинская биржа благотворительности

собрано на УББ
coins281 163 810 грн
Ru
Ангелы существуют, и у них есть крылья... 2

Ангелы существуют, и у них есть крылья... 2

Одесская обл.

Андрей Ярошевский продолжает свою борьбу за выздоровление, за то, чтобы жить как прежде, до того ужасного случая, когда его на тротуаре сбила машина "Инфинити". Подвыпившие женщины, возвращались из ночного клуба и ехали на большой скорости по улице Среднефонтанской в Одессе. Водитель не справилась с управлением, и врезалась в металлический отбойник слева по ходу движения, силой удара машину развернуло и отбросило на правый тротуар прямо на пешехода.
Детальніше
блог
 
УББ
02/04/20
11:20

Захистимо Україну від COVID-19

Коли перед цілою країною стоїть загроза епідемії, ми маємо об'єднуватися, бо за таких умов справа не у здоров'ї якоїсь конкретної людини, ми маємо потурбуватися про кожного українця. Це турбота не тільки про лікарні, у яких не вистачає обладнання, не тільки про пацієнтів, яким вже зараз конче необхідна професійна медична допомога та постійний нагляд, але і про самих лікарів, які надалі мають відважно боротися за життя кожного.

Мета проекту "Захистимо Україну від COVID-19" - придбати найнеобхідніше, аби лікарні та лікарі були готові до будь-якого розвитку подій.

Не панікуємо.

Дотримуємося правил карантину.

Допомагаємо разом!

____________________________________________________________________

50 апаратів штучної вентиляції легень для українських лікарень

Українська Біржа Благодійності спільно з Zagoriy Foundation оголошують загальнонаціональний збір коштів для закупівлі 50 апаратів штучної вентиляції легень в українські лікарні.

Кожен українець може зробити внесок і допомогти забезпечити лікарні необхідним для боротьби з коронавірусом. В умовах пандемії COVID-19 апарати штучної вентиляції легень допомагають рятувати життя пацієнтам з тяжкими ускладненнями. Користуючись досвідом інших країн, українці мають діяти на випередження і встановити необхідні апарати до початку епідемії.

Мета загальноукраїнського збору коштів — закупити 50 апаратів в США, доставити в Україну та встановити в лікарнях.

Для участі достатньо натиснути "Підтримати" ТУТ та зробити внесок.

УББ
21/03/20
17:09

Підтримка київських лікарень у боротьбі з вірусом!

Волонтерський штаб при Київській міській державній адміністрації працює для системної допомоги місту у боротьбі із розповсюдженням вірусу COVID-19. Пріоритет штабу — забезпечити лікарів засобами індивідуального якісного захисту.

Куди підуть ваші волонтерські внески? Ми придбаємо спеціальні захисні комплекти для медичного персоналу 4-х лікарень Києва : 4 лікарня, 8 лікарня, 9 лікарня, 17 лікарня.

Підтримати проект можна ТУТ!

_____________________________________________________________________

Дамо бій коронавірусу!

В умовах стрімкого поширення нового коронавірусу світом та реальних ризиків для української медичної системи ми маємо діяти! Кожному зараз потрібна допомога: медична, фінансова, психологічна.

Та найбільше вона потрібна медикам – усім тим сміливцям, які ведуть війну з коронавірусом. Саме тому KIND Challenge об’єднується з Українською Біржею Благодійности та починає кампанію зі збору коштів для допомоги українським лікарям. Мета - придбання автоматичних гематологічних аналізаторів крові та засобів захисту для українських лікарів.

Підтримати проект можна ТУТ!